گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / سرگرمی / اختصاصی تاپ ناز / نخستین عکس های نرگس محمدی و علی اوجی پس از ازدواج
loading...

نخستین عکس های نرگس محمدی و علی اوجی پس از ازدواج

نخستین عکس های نرگس محمدی و علی اوجی پس از ازدواج

نرگس محمدی که با بازی در نقش سریال ستایش بسیار محبوب شد باری نخستین بار عکسی از خودش و همسرش علی اوجی را در اینستاگرام منتشر کرد.

 

نرگس محمدی عکس همسرش را در اینستاگرام منتشر کرد

نرگس محمدی بازیگر نقش ستایش عکسی از وکیل سریال در حاشیه، علی اوجی که همسرش است را منتشر کرد. این بازیگر جوان نخستین بار است که عکسی از خودش و همسرش را منتشر کرده است.

 

نرگس محمدی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:

نخستین عکس های نرگس محمدی و علی اوجی پس از ازدواج

عکس نرگس محمدی و علی اوجی بعد از ازدواج

از تک تک عزیز های که بهمون تبریک گفتن از تک تک مردم عزیزمون که پشت چراغ قرمز تا اون ور دنیا تبریک گفتن از همکارهای عزیزم که حتئ باهاشون سعادت همکاری نداشتم ولی تبریک گفتن از همهههههههههه تون ممنونم از تک تک تون بهترین و ارزشمندترین هدیه ازدواجمون همین تبریک ها هست.

نخستین عکس های نرگس محمدی و علی اوجی پس از ازدواج

عکسی از نرگس محمدی و علی اوجی همسرش

نرگس محمدی در فیلم هایی چون ریسمان باز، آناهیتا، سوپراستار و اخراجی های 2 بازی کرد. وی با بازی در فیلم سینمایی آناهیتا نشان داد که استعداد خوبی در این زمینه دارد و پخشسریال ستایشنیز زمینه شهرت وی را فراهم کرد. نرگس محمدی بیشتر شهرت خود را مدیون سریال ستایش در تلویزیوناست.

نرگس محمدی و علی اوجی در مراسم عقدشان

علی اوجی بازیگرنقش وکیل سریال در حاشیه پیش از این نیز در سریال شوخی کردم و پژمان به ایفای نقش پرداخته بود. او با دعوت مهران مدیریبرای بازی در مجموعه «شوخی کردم» نشان داد که در بازیگری حرف های بسیاری برای گفتن دارد و بدون تردید یکی از شیرین ترین شخصیت های سریال «در حاشیه» است.

مراسم عروسی نرگس محمدی و علی اوجی, ازدواج نرگس محمدی

عکس مراسم عقد نرگس محمدی و علی اوجی

نخستین عکس مشترک نرگس محمدی و همسرش

loading...

اولین دیدگاه

  1. خدارو شکر که بالاخره به آرزوت رسیدی و شوهر کردی.یادته توبرنامه دورهمی با زبان بی زبانی به مدیری التماس می کردی برات شوهر پیداکنه؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *