گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / سرگرمی / اختصاصی تاپ ناز / این مرد با پاشیدن رنگ از چشم هایش نقاشی میکند!! +تصاویر
loading...

این مرد با پاشیدن رنگ از چشم هایش نقاشی میکند!! +تصاویر

فردی به نام Leonardo Granato با استفاده از چشمهایش نقاشی های عجیبی می کشد.او با پاشیدن رنگ بر روی بوم نقاشی اثر هنری منحصر به فردش را خلق می کند.هر کدام از این تابلوها به قیمت 2500 دلار فبفرش میرسند!

این مرد با پاشیدن رنگ از چشمهایش نقاشی میکند!!


این مرد با پاشیدن رنگ از چشمهایش نقاشی میکند!! این مرد با پاشیدن رنگ از چشمهایش نقاشی میکند!! این مرد با پاشیدن رنگ از چشمهایش نقاشی میکند!! این مرد با پاشیدن رنگ از چشمهایش نقاشی میکند!! این مرد با پاشیدن رنگ از چشمهایش نقاشی میکند!! این مرد با پاشیدن رنگ از چشمهایش نقاشی میکند!! این مرد با پاشیدن رنگ از چشمهایش نقاشی میکند!! این مرد با پاشیدن رنگ از چشمهایش نقاشی میکند!! این مرد با پاشیدن رنگ از چشمهایش نقاشی میکند!! این مرد با پاشیدن رنگ از چشمهایش نقاشی میکند!! این مرد با پاشیدن رنگ از چشمهایش نقاشی میکند!! این مرد با پاشیدن رنگ از چشمهایش نقاشی میکند!! این مرد با پاشیدن رنگ از چشمهایش نقاشی میکند!! این مرد با پاشیدن رنگ از چشمهایش نقاشی میکند!! این مرد با پاشیدن رنگ از چشمهایش نقاشی میکند!! این مرد با پاشیدن رنگ از چشمهایش نقاشی میکند!! این مرد با پاشیدن رنگ از چشمهایش نقاشی میکند!! این مرد با پاشیدن رنگ از چشمهایش نقاشی میکند!! این مرد با پاشیدن رنگ از چشمهایش نقاشی میکند!! این مرد با پاشیدن رنگ از چشمهایش نقاشی میکند!! این مرد با پاشیدن رنگ از چشمهایش نقاشی میکند!! این مرد با پاشیدن رنگ از چشمهایش نقاشی میکند!! این مرد با پاشیدن رنگ از چشمهایش نقاشی میکند!!

 

loading...

17 دیدگاه ها

 1. ترو خدا مردم به خاطر پول چه کارا که نمیکنن!!!
  خعلی چندش آور بود!!!
  حتی تو اخبار هم نشونش داد 😐

 2. چندش آوره
  اه اه اه

 3. وااای اشکم در اومد .این چشماش سالمه با این وضع؟

 4. كاره عجيبيه ولى بازم همين كار كه با چشماش نقاشي كنه خودش يه هنر هست و هر كسي نميتونه اين كارو انجام بده ولى به نظرم درسته با چشماش نقاشي ميكنه ولى هيچ كدام از نقاشي هاش قشنگ نبودن بلكه خيلى هم مسخره بودن

 5. خيلي عجيبه من كلأ قفل كردم…!!!!!

 6. ووووووووووووووووویی
  خدایی دمش گرم

 7. چیه اخه؟ اه حالم بد شد

 8. قربون خدا و خلقتش خیلی جالب هست من تو ماهواره دیدم شیر از راه چشمش بیرون میزد ولی اینو نه نمیدونم شاید هم خودش باشه و این استثناییه من یکی که نمیتونم همچین حرکتی کنم امیر ارسلان خیلی باحالی کلی خندیدم از وووووووویی

 9. مردم چه کارایی که نمیکنن…..

 10. ای وای چه چشمی داره چه کارا می کنه ولی اون چشم می بینه

 11. من هم این توانایی رو دارم ولی به فکر نقاشی نبودم.

 12. حال به هم زنه اه اه اه اه

 13. چندش اور بود……..ولی به قول امیر ارسلان دمش گرم……..خخخخخخخخخخخخ

 14. مردم چه کارایی که نمیکنن…..

 15. وای وقتی دیدم اشک تو چشام جمع شد.اخه این چه کاریه؟

 16. به نظر من كارش خيلي اشتباه خدايي نكرده چشش چيزيش شه ديگه نتونه ببينه چي ميشه اونوقت؟ارزششو داره به خاطره چن تا رنگ پاشيدن كه حتي نقاشي درست و حسابيم از اب در نمياد ادم همچين ريسكي كنه؟منكه نميكنم.ديدن نعمتيه كه با هيچيش عوض نميشه كرد.

 17. به نظر من هم کارش اشتباهه هم نقاشی هاش مسخرن.رنگو بپاشی روی بوم بگی نقاشیه.واقعا مسخرس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *