گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / سبک زندگی / مسائل زناشوئی / به این دخترها نزدیک نشوید!
loading...

به این دخترها نزدیک نشوید!

مال‌دوست‌ها

اگر دختر خانمی از تمامی امتیازهای ضروری بی‌بهره و تنها پولدار بود، بهتر است به سراغ او نروید، چراکه برخی از این افراد همه چیز را با پول می‌سنجند، حتی ارزش انسان‌ها را. البته دختران ثروتمندی هم هستند که چنین می‌اندیشند و به سایر ارزش‌های حقیقی زندگی واقفند.

سایه دختر

مدپرست‌ها

این دختران تنها به فکر آخرین مدهای روز هستند و زیبایی را ملاک زندگی می‌دانند و از آنجا که مدام مورد توجه اطرافیان قرار گرفته‌اند، دیگرنیازی نمی‌بینند برای ارتباط با اطرافیان یا بهبود روابط اجتماعی تلاشی کنند. این گروه در مقابل دخترانی قرار دارند که علاوه بر زیبایی صورت، به سایر زینت‌های اخلاقی، اجتماعی و محاسن پسندیده دیگر نیز مزین و آراسته‌‌اند.

وابسته‌ها

اشتباه نکنید، این موضوع با اهل مشورت بودن فرق دارد و نشانه متکی بودن افراد است. چنین دخترهایی پیش از انجام هر کاری و حتی مسائل جزئی و پیش‌پا افتاده از دیگران کمک می‌خواهند و هرگز حاضر نیستند روی پای خود بایستند.

از خودراضی‌ها

این صفت اخلاقی هم به توضیح نیاز ندارد و کاملا مشخص است. اگر با چنین دختری برخورد کردید، به این امید که او را می‌سازید و تغییر می‌دهید، نباشید! بهتر است طرف از ابتدا خصوصیت‌های اخلاقی مناسبی داشته باشد.

جاه‌‌طلب‌ها

برخی از دختران همیشه به چشم یک رقیب به شما نگاه و خود را با مردان مقایسه می‌کنند. از سوی دیگر می‌خواهند همه چیز تحت کنترل آنها باشد و تنها به دنبال اهداف بلندپروازانه خود در زندگی هستند.

همه‌چیزدان‌ها

این موضوع به معنای هوش و ذکاوت بالای چنین دختر خانمی نیست، بلکه درباره دخترهایی ا‌ست که می‌خواهند مردها را تحت کنترل خود بگیرند و برای او نقش یک معلم و به‌ویژه معلم اخلاق را در همه زمینه‌ها ایفا کنند تا آن مرد را تغییر دهند!/برترین ها

loading...

5 دیدگاه ها

 1. آره خداييش …اصن قابل تحملم نيستن!!!
  البته زيادم هستنا …

 2. ادمین این سایت برترینها دقیقا یه پست گذاشته باسم” به این مردان نزدیک نشوید”!اون ازین خیلی جالبتر بوداااااااا….
  فک نکنم آدمی باشه که هیچ کدوم ازین ویژگی هارو نداشته باشه….اگه دیدین به منم خبر بدین….

 3. اره خب همینطوریه، اصلااااااااااااااااااااااااااااااا نباید نزدیک شد به این دخترااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

 4. هه ريحان نكنه تو اومدي اينجا تبليغ برترينها رو كردي كه بر و بچز و پروندي؟!؟!؟
  خداييش از من ياد بگير كه كلا تك پرم و فقط تو اين سايت ميام…
  بعدشم در مورد اون چيزم كه گفتي ، آره هست براي نمونه …
  بعدشم هر كدوم ازين ويژگي ها هم بصورت مخربشون هست و هم سازندشون مثلا جاه طلبي كه هم باعث حسد ميشه و هم باعث اشد … يا مثلا از خود راضي كه خوبش ميتونه اعتماد بنفس باشه … يا …

 5. حالا ما به کی نزدیک نشیم … البته کلا به مرد جماعت نباید نزدیک شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *