گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / فرهنگ و هنر / فیلم و سریال / ازدواج ترلان پروانه یک دروغ محض است
loading...

ازدواج ترلان پروانه یک دروغ محض است

ازدواج ترلان پروانه با ارسلان قاسمی؟

مادر ترلان پروانه  ، در خصوص خبري مبني بر ازدواج ترلان پروانه و ارسلان قاسمي گفت: اين خبر شايعه اي بيش نيست و به هيچ وجه صحت ندارد و ما در وبلاگ رسمي ترلان تكذيبيه اين خبر را اعلام كرديم. اين خبر باعث نگراني من است و به واقع نمي دانم با اين مسئله چه كار بايد بكنم. ترلان 16 سال بيشتر ندارد و نمي دانم هدفشان از انتشار اين خبر دروغ چيست.

وي بيان كرد: سال گذشته نيز همين شايعه درباره ترلان پروانه و ارسلان قاسمي مطرح شد كه ما در جشنواره فيلم فجر از طريق مصاحبه آن خبر را تكذيب كرديم. ترلان پروانه و ارسلان قاسمي دو بازيگر نوجوان هستند و اصلا سن آنها به ازدواج نمي خورد و تنها در صحنه بازيگري مقابل همديگر قرار مي گيرند. سايت خانواده سبز نيز اين خبر را منتشر كرده بود كه من بسيار از انتشار اين خبر ناراحت و عصباني شدم و عنوان كردند كه اين خبر از طريق يكي از كاربرانشان منتشر شده و سريع خبر تكذيبيه آن را اعلام كردند. ما باشنيدن اين اخبار پشت دخترمان هستيم، ولي بسياري از زندگي ها توسط اين اخبار با مشكلات روبرو مي شود.

وي تصريح كرد: پدر ترلان پروانه بابت اين مسئله از طريق سازمان فيلترينگ نيز شكايت كرده است.

وي در خصوص برخورد خود ترلان پروانه از انتشار اين خبر عنوان كرد: ترلان پروانه ابتدا اين خبر برايش خنده دار و مسخره بود، چرا كه اين خبر تنها در حد يك شايعه و غيرقابل باور است، ولي بعد از آن بسيار ناراحت شد.

loading...

8 دیدگاه ها

  1. ممنون آدمین جان که خبر تکذیبیه خانوادۀ ترلان رو هم گذاشتی. به نظر من باید از راه قانونی با کسی که این خبر رو ساخته شدیدا برخورد کرد تا دیگه کسی جرأت نکنه با آبرو و شخصیت افراد بازی کنه.

  2. تابلو بود شایعس…

  3. خب یکی دیگه از معضلات جامعه جهانی به سلامتی حل شد .این ازدواج هنری از اساس کذب بود !!!!!!خب که چی ؟!!!!!!

  4. هو هورا مرسی مشکل من حسابی حل شد ممنون ازت ترلان جون ممنون عشقم.یک طرفدار

  5. کاملا مشخص بود ک شایعس.اخه اینارو چ ب ازدواج هنوز دهنشون بوی شیر میده

  6. اره دیگه فان تو دیگه امشب راحت بگیر بخواب …دیدی منتظرت موند.)))))) .از اون اولش هم معلوم که این خبرا شایع بودن … حالا میخواد از کی شکایت کنه آخه این خبر رو همه گذاشتن و همه لذتش رو بردن …

  7. یه سری چقدر آرزوی خوشبختی کردن برای این دوتا .

  8. www.yaldakarimy@email.com

    مرسی از اینکه گفتین از اولشم معلوم بود ی شایعه است خخخخخ ولی خیلی اولش جالب بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *