گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار سیاسی / حمله هوايي آمريکا به سوريه امشب آغاز می شود
loading...

حمله هوايي آمريکا به سوريه امشب آغاز می شود

جنگ سوریه, حمله آمریکا به بشار اسد

شبکه تلويزيوني الميادين، لحظاتي پيش در خبر فوري گزارش داد: روزنامه اسرائيلي معاريو پيش بيني کرد حمله هوايي آمريکا به سوريه از امشب آغاز شود. به گزارش معاريو، قرار است آمريکا چند ساعت پيش از آغاز حمله به سوريه، آغاز حمله را به اسرائيل اطلاع دهد.

loading...

19 دیدگاه ها

 1. واقعا از شما ممنونم جناب سعید اگه اشتباه نکنم . آخه تو اون پست ما نمی بایست بحث رو منحرف کنیم . اما خب گویا شما زحمتش را کشیدید و اینجا رو برا ما باز کردی .

 2. من دربارۀ جنگ افروزی آمریکا صحبت کردم آیا شما سخنگوی آمریکا هستید که به جنگ افروزی متهم شدید. شما هم لطفا اخبار رو از کانالهای خاص دریافت نکنید چون یه وقت ممکنه فکر کنید اوباما هستید و خودتان وارد عمل بشید.

 3. گرچه هنوز مطعمن نیستم این حمله برا از بین بردنه حکومته اسده یا تنبیه کردن اسده .
  گویا یه حرف فرناز خانوم راجع به عبدالمالک ریگی زد من مطمعنم شما اخبار رو درست دریافت نمی کنید امریکا خود قربانی تروریسیم هست مگه 11 سپتامبر رو فراموش کردید که بنیاد گرایان چه بلایی به سر امریکا اوردن یا سفیر امریکا رو تو لیبی کشتن .
  بنده علاقه زیادی به جنگ جهانی دوم دارم حتی چند مقاله راجع به این جنگ در ویکی پدیای فارسی نوشتم . در این جنگ امریکا تا قبل از حمله به ژاپن نقش چندانی در جنگ نداشت . اون موقع که هیتلر 6 میلیون یهودی رو کباب کرد تو کوره های ادم پزی و ارتش پنجمش به روسیه حمله کرد و تا یه قدمی فتح مسکو رفت اگه اونجا امریکا مداخله اتمی نمی کرد امروز هیتلرهای فراوانی وجود داشتن و به شما قول میدام که اثری از تمدن بشری یافت نمی شد . اره درسته اون حمله اتمی کار جنایت باری بود اما باعث شد که ژاپن متحد المان اعلام شکست کنه و هیتلر بدون کمک در سرمای روسیه با شکست اونجا رو ترک کنه و پایان جنگ جهانی دوم گرچه خونین بود اما دستاوردهای بزرگی برای این دنیای داشت .
  من راجع به اسد هر چی بگم شما برداشتی می کنی که تو روزنامه کیهان هست . زوری که نیس وقتی یک ملتی اسد رو نمی خواد باید بره همونجور که قذافی رو نخواستن . منتها یکی مثل بن علی در تونس مثل ادم کشورش رو ترک میکنه یکی هم مثل اسد بر سرزمینهای سوخته داره حکومت میکنه

 4. از روسیه صحبت کردید اون هم به خاطر خیر خواهی نیست که با آمریکا مخالفت می کنه. می دونه که بعد از تغییر نقشۀ خاورمیانه روسیه قدرتش رو از دست می ده. اونا چند گام جلوتر رو می بینند. شاید شما فکر کنید برای حذف سلاح شیمیاییه. اما سیاستمدارها می دونند که بعد چه اتفاقی می افته و اهداف بعدی چیه و این حرفها فقط بهونه برای قدرت طلبیه. از طالبان گفتید اون اخبار خاص به شما اطلاع ندادند که طالبان جدیدا با حمایت آمریکا تو قطر دفتر باز کرده. همون کسی که بینی مردم رو بخاطر شرکت در انتخابات می برید و می گفت زنها حق ندارن از خونه بیان بیرون. البته دیونه ها همیشه بدرد آمریکا می خورن جون بدون فکر سر می برند و جنایت می کنند.

 5. باید به اطلاع شما برسونم من هیچ وقت کیهان نمی خونم. بلکه هر روز روزنامۀ اطلاعات و گاهی هم جام جم و همشهری رو می خونم و علاوه بر گوش دادن به اخبار خودمون یورو نیوز رو هم می بینم.
  شما خودتان اعتراف می کنید که با وجود وحشتناک بودن بمب اتمی ولی اگه عده ای صلاح بدونند که دیکتاتوری رو فقط می شه با سلاح اتمی نابود کرد باید ازش استفاده کرد. خیلی جالبه که این صلاح دوستن می تونه توسط هر کسی بوجود بیاد. اونوقت مخالف سلاح های شیمیایی هستید!!
  یا منظور شما اینه که فقط آمریکا صلاح همه رو می دونه؟

 6. از حرفای شما معلومه که عصبی هستید تو گویی که من اوباما هستم .
  خیالت راحت من تازه از این اوباما بدم میاد برا اینکه چرا پیش تر از اینا حمله نکرده به سوریه . بشار اسد مثله یه شرور سر کوچه میمونه که اونجا رو به ناامنی کشیده . باید این شرور ادب بشه تا درسی باشه برا تمام دیکتاتورهای دیگه . حمله شیمیایی هم هیچ توجیهی نداره خصوصا سر مردمه بیچارت هم بیندازی . درضمن امریکا نیازی به اون دیونه ها نداره الانم بیش 10 ساله که داره از این دیونه ها رو میکشه .
  باز جای شکرش باقیه که شما اخبار رو از یورونیوز میگیری . من نمی دونم شما که گفتین در المان زندگی کردم چرا اندیشتون اینقد ضد غربه . اون حادثه اتمی هم 70 ساله ازش گذشته کاری بدی هم بوده . مهم اینه که امروز یکی مثل اسد اینکا رو طوره دیگه داره انجام میده تو قرن 21 . گر چه می دونم الان ناراحت اسد هستی اما نارحت نباش حتما جاش تو روسیه هست

 7. حمله شیمیایی اونم از طرف سوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  خند داره حرفی رو هنوز ک ب اثبا ت نرسیده میگین
  بهر حال ب قول بشار اسد مطمئنم ک در صورت هر گونه حمله ای ب شدت غافلگیر شن بیشتر از اون چه ک فکرشو بکنن
  محسن و عرشیا شما منو متهم کریدن ب اینکه زیاد کیهان می خونم ولی از حرفاتون بر میاد ک زیاد بی بی سی فارسی می بینین یک واقع بینی بد چیزی نیست
  هیچ کشوره حتی امریکا حقه دخالت تو امور داخلی بقیه کشورا رو نداره این حمله شیمیایی هم ی کاره از طرف خودوشون تا ی بهونه برای حمله ب سوریه پیدا کنن همین و بس

 8. این هم از پدافند های شما در بحثه چرا عصبی هستید؟ جرا سطحی نگرید؟ چرا متعصبید؟ من گفتم در آلمان درس خوندم نگفتم که خودم و اندیشم رو به اونها فروختم! در ضمن من مخالف جنگ طلبی و جنگ افروزی و استفاده از سلاح های مخرب برای همه هستم. نه این که آمریکا و اسراییل مبرا باشند.
  خیلی خیلی جالبه ضدو نقیض های شما در بحث اول ادعا می کنید که مخالف جنگ هستید و جنگ چیز خیلی بدیه. اما حالا از آمریکا بدتون می یاد که چرا زودتر به سوریه حمله نکرده. مگه اون چی کاره است که همه جا باید خودشو وارد کنه؟ در ضمن کسی که یک بار از سلاحی استفاده می کنه احتمال دوباره استفاده کردنش بیشتر از بقیه است. مخصوصا که به حرف هیچ کسی هم جز خودش توجه نمی کنه.

 9. فرناز جان باهات کاملا موافقم
  و خیلی خوش حالم ک تو از اون دسته ادمایی نیستی ک تا پاشون اونور میرسه کلا همچی یادشون میره .حالا اونا ب کنار بد تر از اونا کسایی هستن ک هنوز این ور موندن ولی کلا همچیزشونو رو ب اون طرفیا فروختن

 10. گویا شما فراموش کردید که راجع به چه کسی دارید حرف می زنید واقعن شما به اخبار روز مطلع هستید یه جورایی ازش دفاع می کنید که انگار این بیچاره هیچ کاری نکرده .
  فرناز و تینا خانوم. لطفا از کسیکه تا الان 100 هزار نفر رو کشته و باعث بانی اواره شدن میلیون ها نفر از مردومش شده اینجور دفاع نکیند . جنایت . جنایت هست و هیچ توجیهی هم ندارد . شما غصه حمله اتمی 70 ساله پیش رو می خورید اما این جنایتکار این همه رو زده کشته با سلاح شیمیایی اونوقت شما بازم طرفداری کنید. متاسفانه حیف این اوباما عرضه بوش رو نداره و گرنه کار اسد خیلی وقتا پیش تموم شده بود
  پدر بشار اسد 30 ساله پیش 20 هزار نفر رو کشته بود حالا این پسرش 100 هزار نفر رو کشته . خوبه این پدر و پسر انگ همن . گویا تبلیغات در اینجا تاثیر زیادی بر ذهنیت شما گذاشته . من یکی اخبار رو نه از بی بی سی بلکه از هر کانالی حتی جمهوری اسلامی دریافت میکنم اما مثل شما مغرضانه قضاوت نمیکنم .

 11. خوبه معنای دیکتاتور نبودن رو هم فهمیدیم. این اخبار رو چه کسی به شما داده من خواهش می کنم منبع موثق و معتبر برای این کشتار و استفاده اسد از سلاح شیمیایی بدید. پای صحبت چند نفر سوری نشستید که این برداشت رو کردید. اوضاع سوریه فقط و فقط به مردم سوریه ربط داره اونا هستند که الان تهدید به حمله شدند. اونا هستند که جنگ داخلی رو با سربازان عربستانی و ترکیه و کشورهای غربی و یه مشت تکفیری وحشی دارن تحمل می کنند. شما حق ندارید از جانب اونا حکم به دیکتاتور بودن کسی بدید و هیچ کس حق نداره به کشوری تجاوز و حملۀ نظامی کنه حالا به هر بهانه ای.

 12. شما همیشه خودتون هم حکم صادر می کنید هم اونو اجرا می کنید
  چرا اینقد اصرار دارید ک حمله شیمیایی کاره اسده؟؟؟؟؟؟
  چرا حتی یک لحظه فکر نمی کنید این می تونه کر خوده امریکا باشه برای حمله ب سوریه و بد تر کردن وضع خاورمیانه

 13. آمریکا از زمان پیدایشش تا حالا چقدر آدم کشته؟ آمارشو دارید؟ از قتل عام سرخپوستان برای تصاحب سرزمینشون گرفته تا قتل عام در ویتنام و انداختن بمب اتم در هیروشیما و ناکازاکی و حمله به عراق و افغانستان و …. همه رو توجیه کنید ولی نوبت به دیگران که می رسه می شن دیکتاتور خون ریز.

 14. همینجا وایسید خواهشن . اصلن تعریف شما از دیکتاتور چیه ! آیا قبول دارید که ملت ها صاحب سرنوشت خودشون در هر اموری هستن . حالا اگر یکی با وراثت خانوادگی مسلط بشه بر سرشون ایا اون ملت حق داره بگه آقا ما تو رو نمی خوایم . حالا اینجا که ملت میگن نمی خوایمت اسد باید این دیوانه دیکتاتور ملتش رو اینجوری حلاجی کنه . درضمن کی گفته که یه نفر باید تا ابد بر جان و مال و ناموس مردم مسلط باشه . دوستان گرامی : .. خواهشن خودتون تافته جدا بافته از مردم ندونید . شما تعریف درستی از دموکراسی ندارید . دموکراسی یعنی حکومت مردم بر مردم ! نه حکومت یه نفر بر میلیونها نفر .. .این اسد اگه ادم وطن پرستیه همون روز اول که مردمش بدون سلاح به خیابان اومدن خواسته شونو براورد میکرد تا کار به اینجا نکشه . .. وقتی که دولت اسد دست به سرکوب مخالفینش زد این بهانه رو به اونا که از خودشون دفاع کنن با سلاح .. همین الان هم حاضر نیست کنار بره . مملکتش رو کرده ویرونه .. ادم وطن پرست از این کارا میکنه .. همون امریکایی که شده برا شما هیولا . رئیس جمهورش بعد از پایان دوره ریاستش میشه یه شهروند عادی . اما اسد چی الان 13 ساله حکومت میکنه لابد فردا پسرش هم می خواد رویه پدر رو پیش بگیره پس این وسط نقش مردم یعنی کشک …

 15. نکنه شما از مردم سوریه هستید و ما خبر نداریم! شما چرا کاسۀ داغ تر از آش شدید. کدومیک از مردم سوریه به شما اطلاع دادن که با لبخند و پخش شیرینی منتظر حملۀ آمریکا هستند تا اعضای خانوادشونو با بمب به خاک و خون بکشه. آیا برای آمریکا دعوت نامه فرستادن که تو رو خدا بیا ما دم در به انتظار نشستیم. یه وطن پرست هرگز برای سرنگونی یکی از خارجی کمک نمی خواد و وطنشو به هیچ چیزی نمی فروشه. ما تو ایران هم هر چقدر مشکل داشته باشیم اگه کسی بخواد پاشو داخل کنه قلم پاشو خورد می کنیم و همه متحد می شیم برای دفاع از کشورمون. سوریه مثل عراق و افغانستان نیست. سابقۀ مقاومت داره و از این بازیها زیاد دیده. شما هر چی می خواید از جانب اون بنده خداها بگید ولی می بینید که آمریکا و هر کس دیگه ای جرأت مبارزه با مردم مقاوم سوریه رو نداره.

 16. لطفا به کسی اتهام نزنید شما یه خانوم هستین . طوری حرف بزنید که از اسائه ادب خارج نشه حرفتون . شما هیچ دلیلی نداشتی برا حرف من . تا یه چیزی همه میشه هی صحبت مملکت خودمونو میکنی . منم عاشق ایرانم .پس طوری نگید که انگار من از ساختمان سازمان سیا دارم باهتون حرف میزنم. حرفات شبیه کسانیه که پر از تعصب نسبت به دنیای خارج هستن. اگه شما یه بار حرف منو راجع به دیکتاتور خونده باشی این حرفا رو نمی زدی . البته من نمی خوام افکار شما رو عوض کنم و شما هم نمی تونید افکار منو عوض کنید حرفامو من زدم یه کتاب بهتون معرفی کردم اگه وقت کردید برید بخونید ..

 17. من چه بی ادبی به شما کردم گفتم سطحی نگرید. گفتم عصبانی هستید گفتم متعصبید؟ خود شما دائم این حرفها رو به من می زنید. این هم جملۀ قبلتون که من پر تعصب هستم. بندۀ خدا من متعصبم یا شما که هر چی به آمریکا می گم به خودتون می گیرید. شما جوری از ذله شدن مردم از دیکتاتور و سرنگونیش توسط آمریکا صحبت می کنید که انگار از اهالی سوریه هستید. یا شاید هم انتظار دارید هر چیزی که می گید مردم بگن آقا محسن تو چقدر دانایی راست گفتی حقیقت رو می گی!! یه حرفی می زنید من هم جواب می دم. دلیلی هم نداره به شما بی احترامی کنم تا وقتی منطقی دارم جوابتونو می دم.

 18. نه نیازی نیست کسی از من خوب بگه اما اگه کسی هم چیزی گفت نظر لطفشه من هر روز در حاله یاد گرفتنم امیدوارم رنجیده خاطر نشده باشید والسلام

 19. من هم امیدوارم شما رنجیده خاطر نشده باشید. این یه بحثه تا فردا هم ادامه داشت نشون دهندۀ خصومت و دشمنی با شما نبود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *