مجله تاپ‌ناز‌

آبشار شیرآباد + معرفی آبشار زیبای شیرآباد و مناطق بکر و دیدنی این منطقه

آبشار شیرآباد

می توان استان گلستان یکی از جاذبه های گردشگری زیبا در دنیا است که گردشگران زیادی به این منطقه سفر می کنند و از طبیعت زیبا و بکر این منطقه لذت می برند. یکی از دیدنی های این منطقه ابشار شیراباد است که در فاصله 2 کیلومتری از رامین گلستان واقع شده است.

به محض رسیدن به روستای شیرآباد می توانید مناطق و مناظر دیدنی این مطقه را شاهده کنید و از جنگل های انبوه و مناطق کوهستانی اطراف آن لذت ببرید. یکی از زیباتین منطاق گردشگری استان گلستان ابشار شیرآباد است که در روستایی به همین نام واقع شده است. این آبشار زیبا در فصل تابستان بسیار زیبا است و برای گردشگران بسیار جالب و دیدنی است.

آبشار شیرآباد و مناطق زیبای اطراف آن

اگر به طبیعت گردی علاقه دارید می توانید با سفر به نقاط مختف از دنیا به ویژه مناطق بکر سفری خوش داشته باشید و البته به شما روستای شیرآباد را معرفی می کنیم که می تواند تجربه ای متفاوت از طبیعت گردی باشد.

آبشارهای این منطقه به صورت پلکانی هستند و طبیعت زیبایی دارند. در مسیر جنگلی ورود به این آبشار می توانید مناظر دیدنی زیادی را مشاهده کنید.

در قسمت های پایین آبشار می توانید حوضچه های عمیقی از آبشارها را مشاهده کنید که در مجموعه این آبشار از 7 آبشار تشکیل شده است. این آبشار در میان جنگل هایی انبوه واقع شده است که با پیاده روی در این مسیر می توانید تجربه ای عالی داشته باشید. ارتفاع این آبشار 25 متر می باشد و عمق حوضچه های تجمع آبشار در بعضی از نقاط 80 متر می باشد.

آبشار شیرآباد

آبشار شیرآباد منطقه ای حیرت انگیر و خاطره انگیر برای گردشگران است که بیشتر گردشگران در این منطقه علاقه دارند تا از مناظر دیدنی این آبشار عکس بگیرند. از تفریحات این آبشار می توان به تفریحات آبی و شنا اشاره کرد، همچنین پیاده روی در این منطقه هم می تواند جذاب باشد.

این منطقه مکانی مناسب برای تفریحات خانوادگی است و می تواند بسیار خاطره انگیز باشد و با ورود به این منطقه می توانید تحمع گردشگران و ترویست ها را ببینید. شاید جالب باشد بدانید که در سفر به این آبشار می توانید مناظری بسیار عجیب و غریب را مشاهده کنید که همین می تواند این منطقه را به منطقه محبوب برای گردشگری تبدیل کند.

آبشار شیرآباد

در سفر به آبشار شیرآباد می توانید تجربه های متفاوتی داشته باشید که یکی از دیدنی های اطراف آن آبشار غار دیو سپید است که در فاصله نزدیکی از این آبشار قرار گرفته است و با ورود به آن می توانید چشم اندازهای متفاوتی را ببینید و وجود امکانات رفاهی در این منطقه باعث شده است که سفر و گردشگری در آن اسان باشد.

اگر به گلستان رفته اید پیشنهاد می کنیم مطلب زیر را هم ببینید:

 نگاهی دشت لاله‌های واژگون گلستان‌ کوه خوانسار + عکس

مطالب مشابه را ببینید!