مجله تاپ‌ناز‌

آرایش صورت برای لباس زرد و ترفندهایی که باعث زیبایی چهره می شوند

در این مطلب با مدل های آرایشی صورت برای لباس زرد و نکاتی برای داشتن یک میکاپ بدون ایراد را توضیح می دهیم و شما م توانید با تماشای تصاویر، از میکاپ ها ایده بگیرید و چهره ای زیبا داشته باشید.

چنانچه مایل هستید برای حضور در مهمانی ها و مجالس لباس زرد به تن کنید، بهتر است که بدانید زیبایی هیچ لباسی بدون داشتن میکاپ تکمیل نمی شود و بهتر است برای جذابیت ظاهری خود از مدل های آرایش صورت برای لباس زرد رنگ ایده بگیرید.

مدل های ویژه آرایش صورت برای لباس زرد رنگ

ست کردن آرایش با رنگ لباس، امروزه میان خانم ها رواج پیدا کرده است و بهتر است که شما هم از ایده ایده خلاقانه برای ایجاد تغییرات مثبت در ظاهر خود استفاده کنید.

آرایش صورت برای لباس زرد

میکاپ ویژه چهره مخصوص لباس زرد

چنانچه مایل هستید که لباس به رنگ زرد بپوشید بهتر است که از میکاپ طبیعی و ملایم استفاده کنید و اصلا سعی نکنید که میکاپ صورت درخشنگی رنگ لباس را منعکس کند. میکاپ صورت مخصوص لباس زرد را می توانید طبق مراحلی که در زیر توضیح داده ایم انجام بدهید:

آرایش صورت برای لباس زرد

۱. اگر مایل هستید می توانید لکه های صورت را با استفاده از کانسیلر محود کنید و کانسلیر را روی پوست با استفاده از انگشت محو کنید.

آرایش صورت برای لباس زرد

۲. در مرحله بعد باید از فاندیشن استفاده کنید و اگر رنگ پوست خود را نمی دانید بهتر است که از فاندیشن تیره و روشن با هم ترکیب کنید و آن را با اسفنج آرایشی روی پوست صورت پخش کنید. به جای استفاده از فاندیشن می توانید از مرطول کننده رنگی و با کیفیت استفاده نمایید.

مطلب پیشنهادی: نحوه انتخاب بهترین رنگ برای آرایش چشم + انتخاب آرایش جذاب هماهنگ رنگ چشم

آرایش صورت برای لباس زرد

۳. برای آرایش گونه می توانید از رژگونه قرمز کمرنگ استفاده کنید و اگر مایل هستید قرمز شدن گونه های شما طبیعی باشد بهتر است رژگونه را روی سیب گونه ها بزنید.اگر مایل هستید استخوان گونه ها را هایلایت کنید بهتر است رژگونه را زیر گونه ها بزنید و هایلایتر را با استفاده براش به سوی شقیقه های خود بزنید. رژگونه به رنگ هلویی و مرجلنی و صورتی و نارنجی هم برای میکاپ صورت انتخابی مناسب و ایده آل است.

آرایش صورت برای لباس زرد

۴. برای میکاپ چشم هم می توانید از آرایش چشم اسموکی استفاده کنید، همچنین می توانید برای میکاپ چشم ها از سرمه استفاده کنید که در این صورت ابتدا باید با پوشاندن پلک خود با سایه چشم مایع و متالیک که دارای رنگ خنثی و قهوه ای روشن است میکاپ چشم های خود را شروع کنید و با استفاده از مداد چشم هم می توانید خطی باریک و تیره را دور مژه های خود بکشید و با سرمه باز روی آن خط بکشید تا میکاپ چشم های شما چشمگیر به نظر برسد.

آرایش صورت برای لباس زرد

۵. برای آرایش چشم ها به صورت اسموکی در ابتدا روی پلک را با استفاده سایه چشم کرمی بپوشانید و سایه چشم قهوه ای رنگ را در قسمت داخلی چشمان خود بکشید و روی خط مژه هم به کمک رنگ ذغالی خط چشم بکشید و آن را پخش کنید و به کمک براشی زاویه دار و سایه چشم مات حالت 7 شکلی را برای دم سایه ایجاد کنید و این حالت را تا قسمت بالا و خط مژه پایین خود پخش کنید و با خط چشم مشکی کار میکاپ چشم را تمام کنید. برای زیبایی بیشتر میکاپ می توانید اکلیلی شامپاینی را تا وسط پلک بالایی و نزدیک به غدد اشکی خود بزنید.

آرایش صورت برای لباس زرد

۶. چنانچه میکاپ چشم ها را به صورت اسموکی انجام داده اید بهتر است که برای آرایش لب ها از رژلب با رنگ خنثی استفاده کنید که در این صورت رژلب صورتی یا نارنجی و رژلب صورتی نود یا قرمز کمرنگ برای میکاپ مناسب است. اگر چشم ها و گونه های شما میکاپ طبیعی هستند می توانید برای آرایش لب از رژ لب قرمز استفاده کنید.

آرایش صورت برای لباس زرد

می توانید دور لب ها خط لب صورتی یا هلویی بکشید و سپس رژ لب قرمز قهوه ای را روی لب ها بزنید و رژ لب اضافی را با دستمال تمیزی پاک کنید.

 

آرایش صورت برای لباس زرد آرایش صورت برای لباس زرد آرایش صورت برای لباس زرد آرایش صورت برای لباس زرد آرایش صورت برای لباس زرد آرایش صورت برای لباس زرد آرایش صورت برای لباس زرد آرایش صورت برای لباس زرد آرایش صورت برای لباس زرد آرایش صورت برای لباس زرد آرایش صورت برای لباس زرد

 

مطالب مشابه را ببینید!