آرایش لب نازک + مراحل انجام آرایش لب نازک برای زیباتر نشان دادن لب ها

آرایش لب نازک

در این بخش آموزش آرایش لب نازک با متد های روز مخصوص خانم ها و دختران جوان را قرار داده ایم و امیدواریم که مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد. میکاپ لب یکی از آیتم های مهم میکاپ در صورت است و تاثیر زیادی بر زیبایی و جذابیت لب دارد و بهتر است در انتخاب مدل میکاپ برای لب، در ابتدا فرم لب خود را بدانید و با توجه به تکنیک های خاص آرایشی که برای فرم لب های شما وجود دارد، به صورت اصولی و حرفه ای این کار را انجام دهید.

آرایش لب های نازک با متد جدید

هر خانم زیبایی مایل است که لب هایش بزرگ و برجسته باشد زیرا لب برجسته باعث می شود که ظاهر خانم بسیار جذاب و زیبا به نظر برسد ولی اگر شما لب باریک و نازک دارید نباید نگران باشید زیرا می توانید بدون استفاده از پروتز لب با استفاده تکنیک های آرایشی لب های برجسته و خوش فرمی داشته باشید.

 

مراحل میکاپ لب  نازک

میکاپ لب کار آسانی می باشد و اگر بتوانید آرایش لب های خود را به صورت اصولی انجام دهید می توانید باعث ایجاد تغییرات مثبت در ظاهر خود شوید و بسیار زیبا برسید.

 

مرحله اول 

زدن کرم پودر روی لب 

در ابتدا با کرم پودر مناسب، لب هایتان را پوشش دهید. باید توجه داشته باشید که با انجام این کار خط لب طبیعی شما محو می شود و راحت تر می توانید لب های خود را برجسته کنید. استفاده از کرم پودر باعث می شود تا چین و چروک لب ها پر شوند و لب ها برجسته و جذاب تر شوند. برای زدن کرم پودر روی لب بهتر است که از اسفنج آرایشی تمیز استفاده کنید.

آرایش لب نازک

مرحله دوم

کشیدن خط لب 

رنگ خط لب را طوری انتخاب کنید که با رنگ رژ لب انتخابی شما مطابقت و همخوانی داشته باشید و علاوه بر این یک درجه از رنگ رژلب تیره تر باشد. خط لب را باید خیلی آرام دور لب بکشید و سپس آن را به قسمت داخلی لب های خود گسترش دهید. برای کشیدن خط لب بهتر است از مداد لب با رنگ مات استفاده کنید.

برای لب های نازک خط لب را باید در اطراف لب ها و زیر خط اصلی آنها بکشید. خط لب را برای قسمت بالایی لب ها باید بالاتر از خط اصلی لب ها بکشید. باید توجه داشته باشید که نباید خط لبی که می کشید فاصله زیادی با خط اصلی لب های شما داشته باشد.

آرایش لب نازک

مرحله سوم

کشیدن رژلب 

در این مرحله از آرایش لب های نازک باید رنگ رژلب خود را انتخاب نمایید. رژلب با رنگ های روشن برای لب های باریک انتخابی مناسب و ایده آل به شمار می روند و اگر شما تمایل دارید لب هایتان بزرگ و برجسته به نظر برسند بهتر است از رژلب های رنگ تیره استفاده نکنید زیرا این رنگ ها باعث می شوند تا لب ها کوچک تر به نظر برسند همچنین از رژلب هایی که دارای رنگ خیلی روشنی هستند استفاده نکنید زیرا آن ها قادر به پوشاندن خط لب طبیعی شما نخواهند بود.

برای میکاپ لب های نازک می توانید از رژلب ها با رنگ صورتی چرک یا کالباسی استفاده نمایید همچنین خانم هایی که پوستی روشن دارند بهتر است برای گریم لب های خود از رژلب با رنگ قرمز روشن که دارای ته زمینه صورتی است استفاده نمایید همچنین رژلب قرمز خالص نیز می تواند برای گریم لب های شما انتخابی مناسب و ایده آل به شمار رود.

خانم ها با رنگ پوست گندمی و زرد بهتر است برای میکاپ لب های نازک خود از رژلب با رنگ قرمز گرم که دارای ته زمینه نارنجی است استفاده کنند همچنین رژلب قرمز متمایل به قهوه ای برای افراد با رنگ پوست زیتونی مناسب می باشند همچنین خانم ها با رنگ پوست زیتونی باید از استفاده از رژلب ها با طیف صورتی خودداری نمایند.

اگر رنگ پوست شما تیره با زمینه صورتی است می توانید برای گریم لب های نازک خود از رژلب ها با ته زمینه صورتی یا آبی استفاده نمایید همچنین رژلب های قرمز گرم با ته زمینه نارنجی برای خانم ها با رنگ پوست تیره با زمینه زرد انتخابی مناسب و ایده آل به شمار می روند.

آرایش لب نازک

مرحله چهارم

استفاده از سایه لب مناسب

در میکاپ لب های نازک بهتر است از سایه روشن استفاده نمایید به گونه ای که در اطراف و حدود قسمت مرزهای لب رنگ های مورد استفاده باید تیره تر باشند و هر چقدر که به مرکز لب ها نزدیک تر می شوید رنگ های مورد استفاده باید روشن تر باشند با استفاده از این روش لب های شما برجسته و قلوه ای به نظر می رسند.

 

مرحله پنجم 

استفاده از برق لب

هر چقدر لب ها براق باشند برجسته و بزرگ تر به نظر می رسند از این رو بهتر است شما در انتهای کار گریم لب های نازک از برق لب استفاده نمایید. برق لبی که مورد استفاده قرار می دهید بهتر است ضد آب باشد تا ماندگاری آن روی لب ها بیشتر شود. توجه داشته باشید که بهتر است روی لب پایین بیشتر از لب قسمت بالایی برق لب بزنید.

آرایش لب نازک

نکات طلایی برای آرایش لب باریک

۱. برای کشیدن خط لب بهتر است از مدادهایی که دارای جنس مومی هستند استفاده نمایید زیرا این مدادها به آرامی روی لب  ها حرکت می کنند و باعث زخم شدن لب ها نیز نمی شوند.

۲. خط لب را باید ابتدا در اطراف لب هایتان بکشید سپس قسمت های داخلی را خط لب بکشید.

۳. برای آرایش لب های نازک اصولا خط لب به اندازه یک اینچ بالاتر از خط لب اصلی کشیده می شود.

 

مدل های میکاپ لب های نازک

توجه داشته باشید که آرایش لب ها مهم ترین بخش ها از میکاپ صورت می باشد و شما می توانید با انتخاب مدل گریم لب مناسب زیبایی و جذابیت میکاپ صورت خود را تکمیل کنید از این رو بهتر است در هنگام گریم لب ها دقت لازم را به خرج دهید.

همانطور که در این آموزش مشاهده کردید برای برجسته سازی لب ها نیازی به استفاده از تزریق ژل یا جراحی زیبایی نیست و شما می توانید با یادگیری ترفندهایی که ذکر شد لب هایتان را حجیم و زیباتر کنید.

مطالب مشابه را ببینید!