مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی آرزو افشار و عکس های خانوادگی آرزو افشار و دخترش

آرزو افشار

بیوگرافی کامل آرزو افشار

عکس های جذاب خانوادگی آرزو افشار و زندگینامه وی

آرزو افشار متولد 29 مرداد سال 1357 در تهران است. او مدرک کارشناسی ارشد رشته کارگردانی دارد و در دانشگاه تدریس هم می کند.

آرزو افشار

نحوه بازیگر شدنش

او می گوید که آن زمان کمند امیرسلیمانی در تایم مخالف ما تحصیل می کرد و در یک فیلم بازی کرد که بسیار از آن استقبال شد و من هم از آنجا به بازیگری علاهقه مند شدم و به کلاس بازیگری رفتم.

آرزو افشار

معروف شدن آرزو افشار

آرزو افشار به دلیل بازی در سریال آوای باران در نقش همسر شکیب با بازی مهران احمدی معروف شد.

آرزو افشار

ازدواج و همسرش

آرزو افشار مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است. او در برنامه ماه عسل در مورد ازد.اج نکردنش گفت که شرایط ازدواج برای من مهیا نشده است و البته من هیچ گاردی در مقابل ازدواج و تشکیل خانواده نداشتم.

آرزو افشار

به سرپرستی قبول کردن دختری که خیلی شبیه او است

او در برنامه ماه عسل گفت که یک روز در جشن تولدی که برای بچه های بهزیستی گرفته بوند من هم حاضر شدم و برای نخستین بار پارمیدا کوچولو را دیدم که خیلی شابهت به کودکی های خود من داشت. این باعث شد که به صورت مرتب در شیرخواهگاه آمنه حضور داشته باشم و در کنار پارمیدا کوچولو و بقیه فرشته ها باشم.

آرزو افشار

سختی های مادرخوانده شدن

او می گوید که برای به دست آوردن پارمیدا بسیار دوندگی کرده است و با قوانین بسیار سخت آن روبرو شده است. او مشاوره های طولانی را برای پذیرش سرپرستی این کودک گذرانده است. او می گوید : مسئولین از همه نظر من را قبول داشتند، تنها مشکل آنها ازدواج نکردن من بود. البته من هنوز امید دارم که پارمیدا در آینده پدر خیلی خوبی هم داشته باشد.

آرزو افشار

آرزو افشار هم فرزند خوانده بوده

آرزو افشار هم کودک بی سرپرست بوده که در مانند دختر خوانده اش در شیرخوارگاه بوده است. او در سن 30 سالگی این راز را فهمیده است.  او در روز 30 مرداد سال 1357 در حرم شاه عبدالعظیم رها شده بود و سپس به شیرخوارگاه سپرده می شود و با نام گلنار به خانواده فعلی اش سپرده می شود. او می گوید که قدردارن مادرخوانده ام هستم و در کنار لحظات شاد و خوبی داشته ام.

آرزو افشار

مشکل قانونی ازدواج آرزو افشار

آرزو افشار به این دلیل که از راه قانون فرزندخواندگی فرزندی را به سرپرستی قبول کرده است، امکان ازدواج را فعلا ندارد.

طبق این قانون دخترانی که فرزندی را به سرپرستی می گیرند نمی توانند ازدواج کنند. او امیدوار است که درد نداشتن پدر را که خودش تحمل کرده است، دخترش نداشته باشد و سایه پدر بالای سر پارمیدا باشد.

آرزو افشار

عکس آرزو افشار در کنار شبنم قلی خانی

آرزو افشار

عکس های آرزو افشار و دخترش

آرزو افشار

مطالب مشابه را ببینید!