مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی آزاده زارعی + عکس های خانوادگی و همسرش در مورد زندگی شخصی و هنری

در این بخش بیوگرافی آزاده زارعی بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی را آماده کرده ایم. او به دلیل بازی در نقش باران در سریال آوای باران شناخته شد و در این سریال برای اولین بار نقش اصلی را بازی کرد و توانست نظر مثبت منتقدان و مخاطبان را به دست آورد. او یکبار هم در نقش پسر بازی کرد و سرش را تراشید که بسیار مورد توجه قرار گرفت.

بیوگرافی آزاده زارعی

آزاده زارعی بازیگر سینما و تلویزیون متولد 10 خرداد سال 1368 است و اصالتا اصفهانی است. او فارغ التحصیل رشته کارگردانی سینما از دانشگاه فرهنگ و هنر تهران است. وی همچنین منشی صحنه چند فیلم سینمایی نیز بوده است.

آزاده زارعی

آزاده زارعی به دلیل بازی در سریال آوای باران در سال 1392 به کارگردانی حسین سهیلی زاده در نقش باران توانست خوش بدرخشد. او قبل از سریال آوای باران در اثری دیگر در نقش فرعی بازی کرده بود ولی به موفقیت چشمگیری نرسید.

آزاده زارعی

خانواده

پدر او در حرفه قلم زنی فعالیت داشت و در میدان نقش جهان یک مغازه داشت و هم اکنون هم به رشته قلم زنی مشغول است. مادرش خانه دار است و برادری به نام احمد دارد که مهندس می باشد.

آزاده زارعی

او در مورد برادرش می گوید:

هر کس که ما را در کنار هم ببیند متوجه می شود که با هم خواهر و برادریم! احمد لیسانس کامپیوتر و فوق لیسانس IT دارد و در حال حاضر برای دکتری می خواند.احمد به معنای واقعی برادر و دوست خوبی است.

او می گوید که پدر و برادرانش پشتیبان او بوده اند و از او حمایت کرده اند.

آزاده زارعی

ازدواج و همسرش

آزاده زارعی هم اکنون مجرد است و هیچ خبری در مورد ازدواجش منتشر نشده است. در مورد ازدواج او شایعات زیادی منتشر شده است که همگی تکذیب شده اند و او هنوز مجرد است و ازدواج نکرده است.

آزاده زارعی

علایق

او شاعر و نویسنده نیز می باشد و در این هنر بسیار تبحر دارد. این بازیگر قلم زنی روی مس، نقره، روی و طلا را هم انجام می دهد و آثار خود را در گالری های مختلف ایرانی و خارجی به نمایش گذاشته است و فروش بالایی هم داشته است. پدر او استاد این هنر است و او از پدرش آموخته است.

آزاده زارعی

شروع موفقیت آمیز

او نخستین حضورش را در نقش اصغر فرشته که پسری لات بود در فیلم آمین به کارگردانی سامان سالور در سال 1389 تجربه کرد. این فیلم به دلیل حضور بدون حجاب آزاده زارعی با سر کچل در نقش پسرانه تا مدتی اکران نشد و با مشورت مراجع مجوز اکران گرفت. این فیلم در تاریخ 23 بهمن سال 1394 در سینماهای ایران اکران شد.

آزاده زارعی

نخشتسن سریال

در سریال آوای باران به کارگردانی حسین سهیلی زاده به شهرت رسید و به سیندرلای سینمای ایران معروف شد. این سریال به نوعی سکوی پرتاب او به سوی موفقیت بود.

آزاده زارعی

شهرت با سریال آوای باران

نخستین باری او در سریال آوای باران در سال 1392 در نقش باران بود که باعث محبوبیت زیاد او شد. او در مورد سریال آوای باران می گوید:

دستیاران آقای سهیلی زاده من را به او معرفی کردند بعد از گذراندن چندین مرحله تست سخت، در نهایت برای حضور در این سریال انتخاب شد .تا روزی که فیلمبرداری آغاز شد، نمی دانستم به صورت قطعی انتخاب شده ام، در این سریال با سیاوش خیرابی، سام درخشانی و حمیدرضا پگاه همبازی بودم.

آزاده زارعی

علاقه شدید به بازیگری

اینکه می توانم از طریق بازیگری زندگی های مختلف را تجربه کنم نکته ای است که بیش از هر دلیل دیگری من را به بازیگری علاقمند کرده و همچنان دوست دارم آنرا ادامه بدهم.

آزاده زارعی

کارگردانی

او به جز بازیگری در عرصه کارگردانی و منشی صحنه هم فعالیت دارد و در چند فیلم سینمایی به عنوان منشی صحنه هم حضور داشته است. فیلم اکباتان و برف روی شیروانی داغ از این قبیل فیلم ها بوده است. او در فیلم های کوتاه زیادی به عنوان کارگردان حضور داشته است و البته به موفقیت هم رسیده و جوایز گوناگونی را به دست آورده است.

آزاده زارعی

علاقه به تئاتر

او به شدت به تئاتر علاقه دارد و در این مورد می گوید:

تئاتر را به شدت دوست دارم و بعد از فیلم هایی که مشغول بازی در آن ها هستم، حتماً فعالیت هایی در این فضا خواهم داشت چون تئاتر یکی از علایق اصلی من است

آزاده زارعی

ورزش مورد علاقه

او به شدت اهل فوتبال است و طرفدار تیم استقلال است و از بین تیم های خارجی هم هوادار تیم بارسونا است.

آزاده زارعی

علاقه او به حیوانات خطرناک از جمله مار

او به حیوانات وحشی از جمله مار بسیار علاقه دارد و حتی یک بار هم عکسی از بوسه بر مار بزرگی را منتشر کرد و در این مورد نوشت:

حیوانات به کسی که بهشون محبت کنه آزاری نمیرسونندو معنی محبت رو خوب متوجه میشنداما امان از بعضی آدم نماها که…

آزاده زارعی

نوشته اینستا گرامی آزاده زارعی برای دایی های شهیدش

شهید احمد زارعی که وقتی اخرین بار از مادرم خداحافظی کرده بود قول داده بود وقتی برگرده ازدواج کنه.برگشت ولی یه مشت خاک برگشت.اول خبر شهادتش اومده بود ولی جنازه اش جا مونده بود تو چزابه مادر میگه مادر بزرگم خیلی نذر کرد تا جنازه اش پیدا شه میگفته پسرم برگرده حتی اگه یه تیکه استخونش برگرده. خاطرات جوانی مادرم خلاصه میشه توی یه جمجمه یه پوتین و یه مشت خاک که تو یک نایلون پلاستیکی جنگ براش هدیه آورده .نایلون و باز کنه ببینه داداشش که قرار بوده وقتی برگشت داماد شه الان پودر شده.مگه میشه طاقت اورد؟!! مگه میشه خم نشد؟؟!!! مگه میشه نشکست !؟مگه میشه بعد از این همه سال کا بوس ندید!؟ برای مادر من هنوز جنگ تموم نشده ..جنگ …جنگ…جنگ لعنتی هنوز مراسم دایی احمدم تمام نشده یه هدیه ی دیگه برای مادرم اورد.

دوباره یه نایلون پلاستیکی این بار براش خاک نیاوردن این بار برادر دیگشو(شهید مهدی زارعی) که تو خاک عراق خمپاره خورده بود و کتفش جدا شده بود رو اوردن.مادرم خم شد…

دایی مهدی جونم حسودی کرد به برادرش وقتی دید برادرش شهید شد طاقت نیاورد و رفت. تو مراسم دایی احمد خبر شهادتش رو اوردند و زن دایی ام و بچه ی چند ماهشو گذاشت و رفت.پسر داییم هیچ وقت طعم پدر داشتن رو نچشید…

مادرم اسم دایی هامو گذاشت رو اسم برادرام تا همیشه یاد و نامشون زنده باشه مادرم تو جونی پیر شدی مادرم صبر و استقامتت ستودنیه .مادرم امسال که داغ پدرتو دیدی شکستنتو دیدم دیدم که دیگه نتونستی رو پاهات وایسی.و الان هم که مادرت خیلی سخت در بستر بیماریه.ازت میخوام که پاشی و رو پاهات وایسی و به خدا توکل کنی .ما ها همون مادر صبور و قدرتمندمونو میخوایییم. .دوستای عزیزم ازتون خواهش میکنم برای سلامتی مادر بزرگم خیلی دعا کنید از ته دل دعا.یادمون نره که جنگ هنوز برای شهید های زنده از جمله پدر عزیزم که هشت سال جنگید.هنوز تمام نشده. یاد و خاطراتان همیشه زنده باد.

دلیل کم کاری

بعد از ایفای نقش باران به او پیشنهادهایی شد که هیچ کدام باب میلش نبود و در هیچ کدام بازی نکرد. او می گوید نقش ههای متفاوت تر از باران را می پذیرد.

آزاده زارعی

عکس های جدید ازاده زارعی بازیگر زن جوان

آزاده زارعی

عکس آزاده زارعی در کنار جمشید هاشم پور

آزاده زارعی

عکس های اینستاگرام آزاده زارعی

آزاده زارعی

جدیدترین عکس های ازاده زارعی در صحنه فیلمبرداری

آزاده زارعی

تصاویر جدید آزاده زارعی بازیگر زن ایرانی

آزاده زارعی

تصاویر جدید Azadeh Zarei Instagram

آزاده زارعی

فیلم و سریال آزاده زارعی

آزاده زارعی
آزاده زارعی
آزاده زارعی
آزاده زارعی

امیدواریم بیوگرافی آزاده زارعی بازیگر جوان و توانمند کشور مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد.

مطالب مشابه را ببینید!