آزار وحشیانه زن و به کما رفتن او توسط کیف قاپ! عکس

دستگیری موتورسواری که زنان را در حد مرگ آزار می داد و به طرز وحشیانه ای کیف قاپی می کرد

کیف قاپ وحشی در تهران دستگیر شد

اردیبهشت ماه امسال زنی با حضور در شعبه اول دادسرای ناحیه 34 تهران از مردی که به طرز وحشیانه کیفش را دزدیده بود شکایت کرد.

 

با تحقیق از شاکی معلوم شد او در یکی از محله های شمالی تهران منتظر تاکسی بوده که مردی موتورسوار که کلاه به سر داشته، از پشت سر به او حمله ور شده و با زدن ضربه ای به وی، او را نقش زمین کرده و با سرقت کیفش که پول، کارت ملی و عابربانکش داخل آن بوده متواری شده است.

 

همزمان با تشکیل پرونده قضایی با دستور بازپرس نصرتی، تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری این سارق فراری آغاز شد.

 

آزار وحشیانه زن و به کما رفتن او توسط کیف قاپ! عکس

کیف قاپی وحشیانه مرد موتورسوار از زنان تهرانی

 

این در حالی بود که زنان دیگری نیز شکایت هایی مشابه مطرح کردند. تحقیقات نشان می داد مرد کیف قاپ زمانی که مالباختگان در برابرش مقاومت می کردند، آنها را تا مسافتی روی زمین می کشانده تا کیف را رها کنند.

نیمه خرداد امسال گزارشی در اختیار پلیس قرار گرفت که نشان می داد، یکی از قربانیان این سارق به دلیل شدت صدمات به کما رفته است. این زن قصد مقاومت داشته که متهم او را چند متر در خیابان شریعتی روی زمین کشانده و باعث وارد شدن صدمات شدید به او شده بود.

سرانجام متهم چند روز پیش هنگام کیف قاپی در یکی از محله های شمالی تهران دستگیر شد. در بازرسی از موتور سیکلت وی کیف زنانه، پول و گوشی های تلفن همراه سرقتی کشف شد.

متهم 37 ساله در بازجویی ها گفت:من چند بار به اتهام سرقت وکیف قاپی به زندان افتادم. آخرین بار به اتهام کیف قاپی دستگیر و پس از محاکمه به پنج سال حبس محکوم شدم. بعد آزادی از زندان سرقت هایم را آغاز کردم. به 12 زن حمله کرده و کیف هایشان را دزدیدم.

متهم در حالی بازداشت شده که زن مصدوم پس از یک ماه از کما خارج شد.

آزار وحشیانه زنان تهرانی توسط کیف قاپ

مطالب مشابه را ببینید!