مجله تاپ‌ناز‌

چگونه آموزش سئو و تولید محتوا را برای کسب درآمد در منزل آغاز کنید؟

بشر امروز در شرایطی زندگی می‌ کند که همه چیز در شرف هوشمند شدن است و انسان می‌ تواند تنها با چند کلیک از راه دور بسیاری از امور خود را پیش ببرد. تمام این ویژگی‌ ها معجزه یک واژه به نام اینترنت است. توسعه اینترنت در عصری که بشر در بلندترین مرتبه شکوفایی خود قرار دارد، مزایای زیادی برای او به همراه دارد. امروزه تمام کسب و کارها مسیر پیشرفت و ترقی خود را در بستر اینترنت یافته‌ اند و تنها تعداد کمی از آن‌ ها هنوز در شرف اینترنتی شدن هستند. قطعا توسعه علم و فناوری در هر حوزه تنها برای یک دسته خاص از افراد سود نخواهد داشت، بلکه تمام جوامع می‌ توانند در سایه آن به شکوفایی برسند. آیا تاکنون در مورد تولید محتوا و یا سایر کارهای فریلنسری چیزی شنیده‌ اید؟ اصلا عجیب نیست که بتوانید با تولید محتوا و بسیاری از امور دیگر در منزل خود به درآمدهای شگفت انگیز برسید.

چگونه آموزش سئو و تولید محتوا را برای کسب درآمد در منزل آغاز کنید؟

آموزش تولید محتوا را چرا شروع کنید؟

همان طور که گفتیم این روزها همه کسب و کارها در حوزه اینترنت و به صورت آنلاین به کسب درآمد می‌ پردازند، چون صاحبین مشاغل به خوبی دریافته‌ اند که پیشرفت و توسعه آن‌ ها در گرو اینترنتی شدن است. آنچه  در این بین واضح و روشن است، مزایای فوق العاده اینترنت برای صاحبین کسب و کارها است. این روزها تمامی کاربران برای رفع نیازهای خود تنها به یک سرچ ساده نیاز دارند، چون می‌ توانند با جست و جو در گوگل هر محصولی که نیاز دارند را پیدا کرده و سفارش دهند. از آنجا که رشد کسب و کارها به تامین نیاز کاربران بستگی دارد، می‌توان اهمیت اینترنتی شدن مشاغل را درک کرد. مشاغل مختلف برای حضور در اینترنت باید به فکر طراحی سایت باشند‌. تولید محتوا یکی از فاکتورهای مهم در طراحی سایت است. می‌توان گفت محتوا بخش عظیمی از سایت را به خود اختصاص داده است.

به عبارتی محتوای هر سایت، آن بخش از سایت است که کاربران با آن سروکار دارند. صاحبین کسب و کارهای اینترنتی باید برای معرفی محصولات و خدمات خود به کاربران هدف به تولید محتوا بپردازند. از طرفی محتوا یکی از الگوریتم‌های گوگل برای کسب رتبه می‌باشد و کارفرمایان ناچارند برای دیده شدن در بین کاربران هدف و کسب رتبه در گوگل به تولید آن بپردازند. در  گذشته صاحبین سایت‌ها تنها از محتوای متنی برای معرفی محصولات خود استفاده می‌کردند. هر چند هنوز هم لزوم و اهمیت محتوای متنی بر قوت خود باقی است اما بارگذاری محتوای تصویری و ویدیویی در سایت هم به یک ضرورت مهم تبدیل شده است. بیشتر از نوع محتوا و ارزش گذاری برای هر کدام، کیفیت تولید یک محتوای حرفه‌ای برای سایت به یک چالش مهم برای صاحبین کسب و کارها تبدیل شده است.

هرچه محتوای تولیدی کیفیت بیشتری داشته باشد، بیشتر توسط مخاطب مورد توجه قرار گرفته و تاثیر مستقیمی در افزایش رتبه سایت دارد. در این بین افرادی که به دنبال یک شغل خانگی پردرآمد هستند، می‌توانند از این فرصت یعنی نیاز سایت‌ها به ایجاد محتوا و البته عدم توانایی صاحبین کسب و کارها در تولید یک محتوای باکیفیت استفاده کرده و درآمدزایی کنند‌. در واقع شما می‌توانید با آموزش تولید محتوا و محتوانویسی برای سایت‌های مختلف در منزل خود کسب درآمد کنید. از آنجا که محتوا نیاز اساسی تمام سایت‌های پویا است، هیچ مرزی برای اشباع سایت‌ها از لحاظ ایجاد محتوا وجود ندارد و شما می‌توانید در حد توان خود در این حوزه کسب درآمد کنید.

چگونه آموزش سئو و تولید محتوا را برای کسب درآمد در منزل آغاز کنید؟

آموزش سئو را چرا شروع کنید؟

اگر با پیش نیازهای یک کسب و کار اینترنتی آشنا باشید، حتما راجع به سئو و بهینه سازی سایت‌ها شنیده‌اید. تمامی سایت‌هایی که در حوزه اینترنت فعالیت می‌کنند، برای دیده شدن توسط کاربران و پیشرفت در بین میلیون‌ها رقیب به خدمات سئو سایت نیاز دارند. سئو یا همان بهینه سازی سایت برای موتورهای جست و جو یک کار تخصصی است و به آموزش و تمرین احتیاج دارد. صاحبین کسب و کارهای اینترنتی غالبا خدمات بهینه سازی سایت‌های خود را به صورت برون سپاری به شرکت‌های سئوکار و متخصصین سئو می‌سپارند. بهینه سازی هر سایت یکی از ارکان اصلی توسعه آن به شمار می‌رود و به اندازه تولید محتوا ضرورت دارد. سئو گستردگی و پیچیدگی زیادی دارد اما می‌توان با آموزش اصولی در یک دوره مشخص و مختصر به عنوان یک سئوکار متخصص وارد بازار کار شد.

 شما می‌توانید با آموزش سئو و یادگیری آن، رتبه سایت‌های مختلف را بهبود بخشیده و از این طریق درآمدزایی کنید. به این صورت که می‌توانید در سایت‌های فریلنسری ثبت نام کرده و به صورت درصدی سایت‌های مختلف را سئو کنید و یا می‌توانید مستقیما از صاحبین سایت‌ها پروژه‌های سئو سایت را دریافت کرده و به صورت قراردادی خدمات سئو را ارائه دهید.

چگونه آموزش سئو و تولید محتوا را برای کسب درآمد در منزل آغاز کنید؟

آموزش گوگل ادز را چرا شروع کنید؟

هر سایت کسب و کار برای دیده شدن در بین کاربران بعد از تولید محتوا و سئو سایت به تبلیغات و بازاریابی احتیاج دارد. تبلیغات بخش مهمی از فعالیت‌های مربوط به سایت است که خارج از بستر سایت انجام می‌شود. بازاریابی هر سایت شامل استراتژی‌های بسیار متنوعی است که هر یک نتیجه و تاثیر مشخصی در افزایش ترافیک سایت و افزایش رتبه آن در گوگل دارند‌. اگر صاحبین سایت‌ها تمام فرصت خود را به بازاریابی اختصاص دهند، از سایر بخش‌های سایت و تعامل با کاربران هدف غافل شده و تبلیغات آن‌ها عملا بی‌فایده خواهد بود، چون کاربرانی که وارد صفحه می‌شوند در صورت عدم تعامل با کارفرمایان به تجربه کاربری خوبی نمی‌رسند. به همین خاطر کارفرمایان خدمات بازاریابی خود را به صورت برون سپاری به متخصصین آن می‌سپارند. تبلیغات گوگل با کمک پلتفرم خاصی انجام می‌شود که چندان هم کار سختی نیست، تنها به یک آموزش اصولی، کمی تیزبینی و درایت و صرف زمان برای تبلیغ احتیاج دارد.

شما می‌توانید با آموزش تبلیغات گوگل، در منزل خود کسب درآمد کنید؛ به این صورت که می‌توانید با صاحبین سایت‌ها قرارداد همکاری بسته و با بهینه سازی و مدیریت تبلیغات سایت‌ها به صورت دورکاری و فریلنسری درآمدزایی کنید.

مدیروب؛ بهترین مجموعه برای آموزش تولید محتوا و سایر خدمات سایت

مدیروب یک شرکت بازاریابی آنلاین است که با هدف رشد و توسعه کسب و کارها ی اینترنتی فعالیت می‌کند. شما می‌توانید برای آموزش سئو و تولید محتوا و سایر خدمات مربوط به بازاریابی و کسب درآمد از راه دور از دوره‌های آموزشی مدیروب و محصولات آموزشی آن استفاده کنید. برای کسب اطلاعات راجع به دوره‌ها و محصولات آموزشی بر روی لینک زیر کلیک کنید:

http://modireweb.com

❌ سلب‌ مسئولیت: تیم Topnaz در تهیه‌ مطلب بالا و محتوای تبلیغاتی آن، نقشی ندارد و مسئولیتی هم در قبال صحت آن ندارد.

مطالب مشابه را ببینید!