مجله تاپ‌ناز‌

آموزش ساخت جاکلیدی نمدی + مدل های مختلف جاکلیدی پارچه ای و نمد زیبا

در این بخش آموزش ساخت جاکلیدی نمدی زیبا و جالب را آماده کرده ایم که با طی کردن آموزش مرحله به مرحله می توانید مدل های جاکلیدی نمد زیبا را در منزل بسازید.

استفاده کردن از پارچه های نمدی رنگارنگ و زیبا بسیار رایج شده است و بیشتر خانم های با دوق و هنرمند با استفاده از نمد اقدام به ساخت عروسک های نمدی، وسایل تزیین با نمد، وسایل کاربردی و … می کنند. جاکلیدی نمدی هم جزو کارهای نمدی محبوب است که خیلی راحت در مدل های متنوع و جالب ساخته می شود و استفاده می شود.

روشی که در ساخت جاکلیدی نمدی استفاده می شود آسان است و با یادگیری اصول اولیه می توانید کارهای نمدی خاص و متفاوت انجام دهید. در این مطلب آموزش درست کردن جاکلیدی با نمد را به شما آموزش می دهیم و مدل های جدید و متنوع انواع جاکلیدی نمدی را معرفی می کنیم تا با این مطلب بتوانید بهترین و زیباترین مدل های جاکلیدی را تهیه کنید.

جاکلیدی نمدی

آموزش ساخت جاکلیدی نمدی زیبا و جدید

همانطوری که قبلا در مباحث مربوط به آموزش نمد دوزی هم مطرح کردیم، در ابتدا باید طرح مورد نظر را انتخاب کنید و سپس پارچه هایی از جنس نمد را آماده کنید و سپس الگو را تهیه کنید. الگو را روی پارچه نمد منتقل کنید و سپس سراغ برش و دوخت بروید. برای درست کردن جا کلیدی با نمد، می خواهیم در این مطلب طرح فنجان فانتزی را استفاده کنیم که کشیدن الگوی آن خیلی آسان است. الگوها را برش بزنید و برای شروع دوخت آماده کنید.

جاکلیدی نمدی

در مرحله بعدی به سراغ نخ و سوزن بروید و با استفاده از کوک های مختلف، تکه های فنجان فانتزی را به هم وصل کنید.

جاکلیدی نمدی

به منظور زیبایی بیشتر جاکلیدی می توانید به جای چشم از مروارید مشکی استفاده کنید و سپس با کوک هایی که با نخ مشکی روی پارچه می زنید مژه هایی برای چشم ایجاد کنید.

جاکلیدی نمدی

حالا تکه نمد دیگری را زیر کار بگذارید و به اندازه فنجان فانتزی برش بزنید.

جاکلیدی نمدی

نواری باریک از نمد در رنگ دلخواه خود تهیه نمایید و حلقه کوچکی را از آن رد کنید. سپس نوار را تا بزنید و لابه لای دو تکه نمد اصلی قرار دهید و با سوزن ته گرد از اتصال آن مطمئن شوید.

جاکلیدی نمدی

جاکلیدی نمدی

دور کار را به جز قسمت پایین، دوخت های ظریف بزنید و از اتصال تمام تکه ها به هم مطمئن شوید. سپس داخل فنچان را با پنبه یا پشم شیشه پر کنید و سپس قیمت پایین را هم کوک بزنید.

جاکلیدی نمدی

جاکلیدی زیبا آماده شده است و می توانید این مدل جاکلیدی را پا پارچه های دیگر هم تهیه کنید و از داشتن جاکلیدی های متنوع و زیبا لذت ببرید.

جاکلیدی نمدیجاکلیدی نمدی

انواع مدل های جاکلیدی با نمد

حالا که با نحوه ساخت جاکلیدی با پارچه نمد آشنا شدید در ادامه مدل های متنوع جاکلیدی را مشاهده می کنید که می توانید از این مدل های زیبا الگوبرداری کنید.

جاکلیدی نمدی

مدل جاکلیدی های فانتزی

وسایل دست ساز نمدی جزو اکسسوری های پر کاربرد هستند که به دلیل ساده و متنوع هستند و طرح های موجود برای درست کردن اکسسوری های دخترانه و پسرانه از آن استقبال می شود و بیشتر افراد تمایل به استفاده از این مدل اکسسوری های دارند.

جاکلیدی نمدی

جاکلیدی های مختلف ساخته شده از پارچه های رنگارنگ نمد هم جزو اکسسوری های پرکاربرد هستند که دارای طرح های مختلف فانتزی و جذاب هستند و استفاده می شوند. می توانید با ساخت جاکلیدی و دیگر وسایل از نمد، کسب درآمد کنید.

جاکلیدی نمدی جاکلیدی نمدی جاکلیدی نمدی جاکلیدی نمدی جاکلیدی نمدی جاکلیدی نمدی جاکلیدی نمدی جاکلیدی نمدی جاکلیدی نمدی جاکلیدی نمدیجاکلیدی نمدی جاکلیدی نمدی جاکلیدی نمدی جاکلیدی نمدی جاکلیدی نمدی جاکلیدی نمدی جاکلیدی نمدی جاکلیدی نمدی جاکلیدی نمدی جاکلیدی نمدی جاکلیدی نمدی جاکلیدی نمدی جاکلیدی نمدی

مطالب مشابه را ببینید!