مجله تاپ‌ناز‌

آموزش ساخت کار دستی روباه + ایده های خلاقانه ساخت کاردستی با مقوا و وسایل اضافه

آموزش ساخت کار دستی روباه

در این بخش آموزش ساخت کاردستی روباه با ایده های جالب و خلاقانه را می خوانید. یکی از سرگرمی های جالب و خلاقانه بای کودکان ساختن کاردستی به شکل حیوانات می باشد. در این مطلب هم نمونه های زیبای کاردستی روباه را مشاهده می کنید.

ساخت کاردستی یک ابزار ساده برای افزایش استعداد و خلاقیت افراد به خصوص کودک و نوجوان می باشد. پس پدر و مادر با تشویق فرزند خود به ساخت کاردستی و با قرار دادن ایده های مبتکرانه می توانند این خلاقیت و استعداد را در وجود کودک خود پرورش دهند تا هم کودکشان سرگرم شود و هم با ذوق و خلاقیتی که دارد انواع کاردستی و یا وسایل کارآمد را بسازد. یکی از کاردستی های ساده و جالب ساخت کاردستی حیوان است و در ادامه مطلب کاردستی های روباه را می بینید که کودک شما می تواند با وسایل اضافه این کاردستی زیبا را بسازد.

 

آموزش کاردستی روباه با وسایل ساده و بی استفاده

می توانید با هر وسیله اضافه ای مانند روزنامه باطله، رول دستمال کاغذی، مقوا و کاغذ کاردستی زیبا بسازید. می توانید این حیوان را با کشیدن کف دست روی مقوا بسازید. در ادامه می توانید از تصاویر زیر ایده بگیرید.

آموزش ساخت کار دستی روباه

شیک ترین کاردستی های روباه

آموزش ساخت کار دستی روباه

  

آموزش ساخت کار دستی روباه

آموزش ساخت کاردستی با مقوا

آموزش ساخت کار دستی روباه

کاردستی کودکانه روباه

آموزش ساخت کار دستی روباه

کاردستی ساده در منزل

آموزش ساخت کار دستی روباه

 

آموزش ساخت کار دستی روباه آموزش ساخت کار دستی روباه آموزش ساخت کار دستی روباه آموزش ساخت کار دستی روباه آموزش ساخت کار دستی روباه آموزش ساخت کار دستی روباه آموزش ساخت کار دستی روباه آموزش ساخت کار دستی روباه آموزش ساخت کار دستی روباه آموزش ساخت کار دستی روباه آموزش ساخت کار دستی روباه آموزش ساخت کار دستی روباه آموزش ساخت کار دستی روباه آموزش ساخت کار دستی روباه آموزش ساخت کار دستی روباه آموزش ساخت کار دستی روباه

 

کاردستی با پوست گردوکاردستی چوب بستنیکاردستی با قوطی رب

مطالب مشابه را ببینید!