مجله تاپ‌ناز‌

آموزش ماساژ نقاط حساس بدن زن برای تحریک جنسی

ماساژ دادن در رابطه جنسی

روش های ماساژ زن, ماساژ بدن برای آماده کردن

پیش نوازی یا ماساژ جنسی هنگام رابطه جنسی با خانم ها بسیار اهمیت دارد زیرا هم باعث رفع خستگی خانم می شود و اثرات مفید دارد و هم باعث تحریک جنسی زن می شود و باعث تاثیر مثبت و مفید بر رابطه جنسی می شود.

این مطلب جنبه علمی دارد

نقاط حساس بدن خانم ها

ماساژ جنسی باعث نزدیکی بیشتر مرد به زن می شود و موجب برانگیختگی جنسی زن می شود. با ترفند ماساژ جنسی می توانید خانم های دیرارضا را زودتر به ارگاسم برسانید.

 

 

در اینجا مراحل مختلف ماساژ بدن زن را بطور ساده مرور میکنیم:

۱-ماساژ پشت بدن:

برای شروع ماساژ جنسی و شل کردن عضلات بدن زن، بهتر است ابتدا از پشت او شروع کنید.اول نوک انگشتان خود را به پوست او بکشید بعد ناحیه پشت را از بالا تا پایین به آرامی نوازش کنید.سپس بطور متناوب با حرکات کششی، لرزشی (vibration) و دایره وار، آنرا ماساژ دهید. گاهی میتوانید گوشت بدن او را درست مثل خمیر با دستتان بگیرید

و آرام فشار دهید.پوست سر را ماساژ داده و گاهی موهای او را بین انگشتان خود بگیرید. سپس سراغ پاهای او رفته و انگشتان پایش را با دست فشار دهید.

همچنین بخوانید : نحوه تحریک کلیتوریس زنان برای بهبود رابطه جنسی

۲- ماساژ جلوی بدن:

سینه و پستانها را از داخل به خارج بمالید. نوک سینه ها را به آرامی ماساژ تحریک کنید. موهای ناحیه شرمگاهی را نوازش کرده و به نرمی بکشید. با کف دستتان قسمت پایین شکم بمالید.کف دودست خود را بهم مالیده و وقتی گرم شد آنرا روی تخمدانهای زن بگذارید. عده ای معتقدند که انجام اینکار انرژی زن برای سکس را بیشتر میکند.

سعی کنید ناحیه مثانه و رحم را فشار دهید. در این هنگام بهتر است زن تمرینات kegel را انجام داده و ماهیچه های کف لگن خود را مانند حالت متوقف کردن ادرار، سفت کند.

 

۳- ماساژ واژن:

بهتر است در این مرحله دستکش لاتکس بپوشید. میدانید که زنها به دو طریق به ارگاسم میرسند: از راه تحریک نقطه جی و از راه تحریک کلیتوریس.بسیاری از خانمها ارگاسم از طریق نقطه جی را عمیق تر میدانند. گاهی اگر تحریکات بطور مناسب ادامه پیدا کند زن میتواند چند ارگاسم پشت سرهم داشته باشد. این ارگاسمهای متوالی و پشت سرهم تاثیر بسیار خوبی در روحیه زن دارد.

دست خود را به یک ماده لیز کننده مناسب آغشته نموده و لبهای واژن را به انگشتتان ازهم باز کنید. نوک انگشتان را به سمت بالا ( بطرف ناف) بگیرید. لبهای داخلی و خارجی (کوچک و بزرگ) را با انگشتتان از هم جدا کرده و آنها را تک تک به آرامی با دو انگشت بمالید.

حالا یک انگشت خود را وارد واژن کرده بدنبال آن انگشت دوم را نیز وارد کنید. انگشت شست خود را بالا نگه داشته و آنرا مقابل کلیتوریس قرار دهید. میتوانید دست خود را فشار دهید یا اینکه بلرزانید طوریکه دو انگشت شما با دیواره واژن و شست شما با کلیتوریس تماس داشته باشد.

کف دست خود را روی استخوان عانه و انگشتانتان را روی لبهای واژن قرار دهید، حالا دست خود را به آرامی به سمت پایین فشار داده و یک حرکت چرخشی به آن بدهید. با حرکت دست حدود ۱۰ دایره فرضی بکشید، سپس کف دست خود را بلند کرده و با انگشت چند ضربه ملایم به لبهای واژن بزنید. چند ثانیه مکث نموده و دوباره همین حرکت را برای چند بار انجام دهید.

شما میتوانید گردن رحم را در قسمت پشتی و فوقانی واژن بصورت یک بافت گنبدی شکل با شکافی در وسط آن (مانند چانه) لمس نمایید. با احتیاط بافت اطراف آنرا تحریک کنید. عده ای از خانمها از این کار لذت زیادی برده و از شما میخواهند اینکار را برایشان تکرار کنید.

بیاد داشته باشید که کلیتوریس از آلت تناسلی شما بسیار حساستر است. بنابراین هرگز انگشت خود را بصورت خشک و خشن روی آن نکشید. ابتدا که اندام تناسلی زن را لمس میکنید، کلیتوریس را فقط به نرمی فشار دهید. برای کاهش درد ناشی از اصطکاک میتوانید کلیتوریس را با لبهای واژن گرفته و با آن تحریک کنید.

انگشت خود را وارد واژن کرده سپس دست دیگر خود را که آزاد است روی قسمت پایین شکم بگذارید و به طرف یکدیگر فشار دهید.اگر با قسمتهای حساس و لذتبخش اندام تناسلی زن آشنا نیستید از او بخواهید تا دست شما را گرفته و با دست شما خودش را تحریک و استمناءکند. بعد از آن خودتان به تحریک این قسمتها بپردازید.

یک روش دیگر برای ماساژ جنسی زن این است که مقداری ماده لیزکننده روی لب واژن ریخته سپس آنرا با انگشت شست و اشاره خود بگیرید و ضمن فشار به آهستگی بکشید. این عمل را چندین بار پشت سرهم انجام دهید.تخمدانها در دو طرف واژن قرار دارند. گروهی از خانمها از ماساژ آنها لذت زیادی میبرند و گروهی دیگر آنرا دردناک میدانند. در صورت تمایل میتوانید آنها را ماساژ دهید.

 

ماساژ رابطه جنسی

ماساژ بدن زن قبل از رابطه جنسی

قسمت داخلی رانها و موهای عانه را به نرمی نوازش کنید. بتدریج که زن لگن خود را بالا میبرد،این منطقه را بیشتر ماساژ دهید. بعد از مدتی میتوانید انگشت خود را به سمت لبهای واژن ببرید. به کمک یک ماده مناسب آنها را لیز نموده یکی یکی با دست بگیرید. محل اتصال لب بیرونی واژن به بدن را با دوانگشت گرفته از پایین به سمت بالا بکشید. نظیر همین عمل را با لبهای دیگر هم چند بار انجام دهید.

به آرامی انگشت خود را وارد واژن کنید. چند لحظه ثابت نگه داشته سپس آنرا وارد و خارج کنید. اگر لازم شد میتوانید از انگشت دیگرتان هم استفاده کنید.انگشت شست را وارد واژن کرده کف دست خود را دور کلیتوریس بچرخانید و ضمن آن با سایر انگشتان، استخوان لگن را فشار دهید. به این ترتیب شما میتوانید سقف واژن (نقطه جی داخلی) و مثانه(نقطه جی خارجی) را تواما” تحریک نمایید.

با انگشت خود نقطه جی را داخل واژن تحریک کنید. برای اینکار انگشت خود را روی دیواره قدامی واژن گذاشته و آنرا مثل دکمه زنگ فشار دهید و دوباره بردارید. همزمان بااینکار کلیتوریس را هم کمی غلغلک بدهید. با دوانگشت خود دیواره واژن را در جهت بالا و پایین هشت بار باهم فشار دهید و همراه آن کلیتوریس را نیز تحریک کنید. سپس کلیتوریس را به نرمی با انگشت گرفته ضمن فشار به آرامی آنرا بکشید.

انگشت خود را داخل واژن بشکل دایره بچرخانید و در محل ساعت ۱۲ کمی مکث کنید. بعد از مدتی ورودی واژن را با انگشت غلغلک دهید. انجام این عمل زن را بشدت حشری میکند. حالا انگشت خود را بین لبهای داخلی و خارجی واژن برده از پایین تا بالا به سمت کلیتوریس بچرخانید. در اینجا و بعد از انجام همه اینکارها او دیگر منتظر ورود آلت شماست و مطمئنا” لذت زیادی از آن خواهد برد!!….

 

اما 9 روش دیگر ماساژ را برای تحریک جنسی به شما آموزش می دهیم که بسیار موثر هستند و باعث آرامش می شوند.

9 روش ماساژ دادن بدن زن قبل از نزدیکی

1 . در ابتدا یک روغن مرغوب تهیه کنید. روغن نباید خیلی چرب باشد تا باعث ناراحتی نشود. این روغن نباید خیلی سریع جذب شود تا شما بتواتید به کمک این روغن مدت زیادی بدن یکدیگر را بمالید. این روغن نباید بوی زننده و نامطبوع داشته باشد. ممکن است بتوانید روغن یا لوسیون هایی با عطرهای گوناگون که عطر بعضی از آنها خیلی محرک هست، تهیه کنید.

2 . باید محیط سکس مناسب باشد. چراغ ها را باید خاموش کنید و یا چند شمع یا چراغ خواب با نور کم روشن کنید. هیچ عالمی نباید باعث بهم ریختم آرامش شما شود. در صورت تمایل می توانید یک موزیک ملایم و مورد علاقه گوش کنید. حالا فضای مناسب برای یک ماساژ جنسی فوق العاده آماده است.

3 . بهتر است که لباس های خود را در آورید و بدنتان را با حوله بپوشانید تا بتوانید در زمانی مناسب براحتی لخت شوید. برای شروع کمی روغن مخصوص ماساژ روی دست ها بریزید و در ابتدا بدن خود را ماساژ دهید. پشت گردن، شانه و بازوها را به آرامی با نوک انگشت بمالید. بهتر است فک و شقیقه خود را هم با حرکات دایره ای مالش دهید تا عضلات این نواحی شل شوند. پس از اینکه قسمت هایی از بدن را مالش دهید حالا دست های شما آماده ماساژ طرف مقابل است.
4 . شریک جنسی باید با بدن لختش روی شکم بخوابد. مطمئن شوید که او راحت است. مقدار زیادی از روغن ماساژ را روی سراسر پشت او بریزید و با کف دست های خود آن را پخش کنید. بدن او را خیلی آهسته مالش دهید. باید بدانید که ین عمل را حتما باید با احساس انجام دهید. به شریک جنسی خود این اختیار را بدهید که هر وقت خواست بدن شما را ماساژ دهد. هرگز نباید به بدن هم چنگ بزنید. بدن طرف مقابل را خیلی آرام فشار دهید و گاهی قسمت هایی از آن را به نرمی دست مانند نیشگون گرفتن، بین انگشتان خود بگیرید.
5 . ماساژ را از ناحیه پشت گردن شریک حنسی شروع کنید و به سمت شانه های پایین بیایید. باید مراقب باشید که با فشار بیش از حد به گردن او آسیب نزنید. بازوهای شریک حنسی را از هم باز کنید و ماهیچه های بازو را با نوک انگشتان خیلی آرام ماساژ دهید. سپس از دو طرف سمت بازو به سمت ستون مهره ها بیایید ولی روی خود استخوان مهره ها نباید زیاد فشار وارد کنید. اطراف مهره ها را در دو طرف ماساژ دهید و همین طور به سمت استخوان دنبالچه پایین بیایید. باید مراقب باشید که قسمت انتهایی مهره ها خیلی حساس است و نباید آن را زیاد فشار دهید.
6 . بعد از ماساژ بازو و پشت، حالا به سراغ پاهایش بروید. مخصوصا قسمت داخلی ران ها را که از تحریک پذیری بالایی برخوردار هستند را با دقت مالش دهید. از ران تا ساق پا و نوک انگشتان را با ظرافت زیاد نوازش دهید. در نظر داشته باشید که مهمترین نکته در ماساژ جنسی موفق، ارامش و عجله نداشتن می باشد. باید سعی کنید با حوصله و آرامش این کار را انجام دهید.
7 . پشت او را باید طوری ماساژ دهید که گاهی سینه شما به کمر و پشت او بخورد. انجام این عمل سکسی می تواند تاثیر زیادی در تحریک شریک حنسی شما داشته باشد. در حین ماساژ دادن می توانید دیگر قسمت های بدن را هم به او بمالید. هر چند مدت یک بار بازدم خود را به روی بدن او بدمید. تماس هوای گرم بازدمی شما می تواند شریک حنسی را تا مرز جنون ببرد. گاهی بدن خود را به او بچسبانید و گوش های او را خیلی ارام بکید و یا اینکه بخورید.
8 . همیشه باید از کلمات محبت آمیز و عاشقانه به همراه بوسه های داغ استفاده کنید. همییشه باید در نظر داشتهباشید که انجام یک ماساژ صحیح علاوه بر از بین بردن خستگی از بدن شما، می تواند تاثیری عالی در روح و روان داشته باشد و ضمن ایجاد آرامش ذهنی، لذت جنسی سکس را برای شما دوبرابر کند. ماساژ جنسی بدن زن همیشه به عنوان یکی از بهترین مقدمات سکس و آمیزش جنسی مورد توجه است و تاثیر زیادی در رضایت جنسی و آسان نمودن ارگاسم زن می شود.
9 . باید توجه کنید ککه در صورت تحریک شدن و ارضا شدن، حتی اگر هیچ گونه دخولی هم نباشد احتمال بارداری وجود دارد. پس سعی کنید با رعایت نکات لازم از استرس های تلخ ترس از باداری خود را دور کنید.
همچنین بخوانید : آموزش بهترین پوزیشین های آمیزش

مطالب مشابه را ببینید!