مجله تاپ‌ناز‌

آموزش کشیدن مداد لب در چند مرحله با تصاویر

در این مطلب تاپ ناز روش کشیدن مداد لب در چند مرحله ساده را به شما آموزش می دهیم و با توجه به مراحل ذکر شده و تصاویر می توانید به لب های خود فرم بی نظیری بدهید و بسیار جذاب تر از قبل به نظر برسید.

لب هم از اجزای مهم صورت است و به همین دلیل باید در موقع میکاپ حساسیت لازم را به خرج دهید تا بتوانید لب هایی خوش فرم و جذاب داشته باشید، برای میکاپ لب از خط لب، رژ لب و برق لب استفاده کنید که روش کشیدن مداد لب هم بسیار مهم است.

آموزش نحوه کشیدن مداد لب

نحوه کشیدن خط لب در نگاه اول شاید خیلی ساده به نظر برسد در صورتی که اگر در موقع کشیدن خط لب دقت لازم را به خرج ندهید، ممکن است لب ها جلوه ای طبیعی نداشته باشند و چهره شما رشت شود!

 

مراحل کشیدن خط لب

1. برای زیرسازی لب از بالم لب بدون رنگ استفاده کنید، همچنین بالم لب باعث می شود که لب مرطوب و نرم شود.

2. در این مرحله مداد لبی را که به رنگ رژ لب انتخابی شما نزدیک است را انتخاب کنید، سپس نوک مداد لب را با استفاده از تراش تیز کنید تا بتوانید خط هایی ظریف را بکشید.

3. به کمک مداد لب یک ضربدر در وسط لب بالایی خود بکشید.

4. خطی راست را به صورت دقیق بر روی خط لب پایین خود بکشید.

آموزش کشیدن مداد لب در چند مرحله با تصاویر

5. در قسمت وسط علامت ضربدر بالایی و گوشه لب در دو طرف تصویر نقطه ای بگذارید.

6. سمت چپ و راست لب بالایی را از قسمت علامت ضربدر تا نقطه ای که وسط علامت ضربدر و گوشه لب مشخص کرده اید از قسمت بالا به پایین مداد لب بکشید و نیمه دوم لب ها را از گوشه لب تا نقطه ای که مشخص شده را از قسمت پایین به بالا مداد لب بکشید سپس برای لب پایینی هم از گوشه راست و چپ از بالا به پایین خط بکشید و این خط را به خطی که در قسمت پایینی لب ها کشیده اید وصل کنید.

7. در این مرحله تمام قسمت های لب را به صورت کامل با استفاده از مداد لب پر کنید و برای بزرگ تر کردن لب طبق مراحلی که ذکر شد دور لب را تا حدی که غیر طبیعی به نظر نرسد بزرگ تر کنید.

آموزش کشیدن مداد لب در چند مرحله با تصاویر

8. در این مرحله رژ لب بزنید که برای زدن رژ لب بهتر است از برا مخصوص استفاده کنید تا بتوانید رژ را دقیق روی لب بزنید. در صورت تمایل هم می توانید برای آمبره کردن لب و انداتن سایه روشن روی آنها از کانسیلر استفاده کنید و کمی از کانسیلر را روی قسمت وسط لب پایین بزنید و لب بالا و پایین را چند بار به هم بچسبانید و با دست های خود کانسیلر را روی لب ها فید کنید.

 

آموزش کشیدن مداد لب در چند مرحله با تصاویر

توجه داشته باشید که اگر در موقع کشیدن خط لب قسمتی از خط بیرون زد می توانید آن را با استفاده از براش و کانسیلر حذف کنید و در آخر هم می توانید کانسیلر را با استفاده براش فید کنید تا در اطراف لب سفیدی بیش از حد ایجاد نشود.

آموزش کشیدن مداد لب در چند مرحله با تصاویر

مطالب مشابه را ببینید!