مجله تاپ‌ناز‌

آیا رفع زود انزالی ممکن است؟ چگونه زود انزالی را درمان کنیم؟

آیا رفع زود انزالی ممکن است؟ چگونه زود انزالی را درمان کنیم؟

“زود انزالی” یکی از مهم ترین نگرانی ها و مشکلات مردان در مباحث زناشویی است؛ که می تواند روی کیفیت رابطه جنسی با همسر و یا حتی زندگی زناشویی تاثیر داشته باشد. برای رفع مشکل زود انزالی روش های ساده ای وجود دارد. خرید اسپری تاخیری یکی از روشهای مرسوم برای رفع مشکل مذکور است.

کاندوم ها نیز یکی از محبوب ترین و پر استفاده ترین محصولات جنسی هستند که در وهله اول از بارداری ناخواسته جلوگیری می کنند و همچنین از بروز بیماری های مقاربتی جلوگیری می کنند. علاوه بر موارد گفته شده، کاندوم های تاخیری می توانند طول رابطه جنسی را افزایش دهند و تجربه مقاربتی لذت بخش تر را برای زن و مرد ایجاد کنند.

امّا خرید کاندوم تاخیری تنها راه برطرف کردن مشکل زود انزالی نیستند. در ادامه، قصد داریم روش استفاده از اسپری تاخیری و کاندوم تاخیری را توضیح داده و همچنین تمام سوالات متداول زوج ها در خصوص این محصولات جنسی را پاسخ دهیم.

کاندوم تاخیری چیست؟

کاندوم ها یکی از پرکاربردترین محصولات برای پیش گیری از بارداری و همچنین، پیش گیری از ابتلا به بیماری های مقاربتی هستند. امّا این بدان معنا نیست که کاربرد های کاندوم به همین دو مورد محدود می شود.

به دلایل مختلف، بسیاری از مردان با مشکل زود انزالی مواجه هستند و همین مشکل سبب می شود که کیفیت روابط جنسی آن ها با همسرشان تحت تاثیر قرار بگیرد. استفاده از کاندوم تاخیری کمک می کند که بانوانی که به سختی به اورگاسم می رسند، بتوانند تجربه طولانی تر و لذت بخش تری را از رابطه جنسی داشته باشند.

میزان تحریک پذیری و حساسیت اعصاب در سر آلت تناسلی مردان، بسیار بالا است و اگر بتوان به روشی این میزان تحریک پذیری را کاهش داد، طول رابطه جنسی بیشتر خواهد شد. خرید کاندوم تاخیری و استفاده از آن یکی از راه های آن خواهد بود.

آیا رفع زود انزالی ممکن است؟ چگونه زود انزالی را درمان کنیم؟

انواع کاندوم تاخیری

کاندوم های تاخیری از لحاظ مکانیسم ایجاد تاخیر به سه دسته عمده تقسیم می شوند که در ادامه در مورد آن ها توضیح خواهیم داد:

 1. کاندوم تاخیری بنزوکائین – بنزوکائین یک ماده ژل مانند است که در داخل کاندوم های تاخیری وجود دارد و با گرما فعال می شود. این ماده به جلوگیری از انزال زودرس و افزایش طول رابطه جنسی کمک میکند. علاوه بر این، این ماده کاملا بی رنگ و بدون بو است و هیچ گونه بی حسی در آلت تناسلی زن ایجاد نمی کند. از جمله معایب این کاندوم تاخیری می توان به احتمال ایجاد مشکلات نعوظ و همچنین کاهش لذت جنسی در دراز مدت اشاره کرد.
 2. کاندوم تاخیری لیدوکائین – تاثیر تاخیری لیدوکائین از بنزوکائین بیشتر است و در نتیجه این نوع از کاندوم تاخیری برای کسانی که مشکلات شدید زود انزالی دارند مناسب است. این نوع کاندوم هم به افزایش طول رابطه جنسی کمک می کند، مانند بنزوکائین کاملا بی رنگ و بو است و هیچ گونه بی حسی را برای زنان به وجود نمی آورد. از معایب آن می توان به کاهش لذت جنسی و همچنین امکان عدم دستیابی به نعوظ کامل اشاره کرد.
 3. کاندوم تاخیر فیزیکی – این نوع از کاندوم ها به جای استفاده از مواد تاخیری، مکانیسمی فیزیکی برای ایجاد تاخیر دارند. این کاندوم ها معمولا دارای یک حلقه لاستیکی هستند که با گرفتن یک رگ روی آلت تناسلی مردانه، از بروز انزال زودرس جلوگیری می کنند. اگر این کاندوم ها دارای ماده موثر بنزوکائین یا لیدوکائین نیز باشند به آن ها کاندوم Double Delay می گویند. استفاده از کاندوم تاخیری فیزیکی به همراه مواد تاخیری فقط برای افرادی که مشکل حاد زود انزالی دارند پیشنهاد می شود. این نوع کاندوم ها باعث ایجاد بی حسی و کاهش لذت جنسی نمی شوند امّا ممکن است منجر به انزال طولانی و یا حتی عدم رسیدن به انزال شوند.

روش استفاده از کاندوم تاخیری

یکی از مهم ترین نکات مربوط به استفاده و خرید اینترنتی کاندوم تاخیری این است که محصول مدنظر را از برندی شناخته شده تهیه کنید. نکته بسیار مهم دیگر شست و شوی آلت قبل از استفاده و همچنین جایگذاری صحیح کاندوم است.

اگر احساس می کنید که کاندوم تاخیری تاثیری خاصی را برای شما ندارد، باید حتما از درست بودن روش استفاده خود مطمئن شوید. توجه کنید که مواد موثر تاخیری در لایه داخلی کاندوم قرار دارند و اگر به هر دلیلی این موارد به آلت تناسلی برخورد نداشته باشند، عمل ایجاد تاخیر انجام نخواهد شد!

روش استفاده از کاندوم تاخیری به این صورت است:

 1. بسته کاندوم را به آرامی از طرف لبه های زیگ زاگ دار آن پاره کنید.
 2. پشت و روی کاندوم را با دقت تعیین کنید. با نگاه کردن به کاندوم متوجه خواهید شد که کاندوم به کدام طرف باز می شود.
 3. مطمئن شوید که سر نگه دارنده کاندوم مستقیم و رو به بالا قرار گرفته است.
 4. مطمئن شوید که آلت تناسلی کاملا در حالت نعوظ قرار دارد.

توجه داشته باشید که فضای خالی کوچکی در انتهای کاندوم باقی بماند تا در زمان انزال مایع منی در آن جمع شود و کاندوم باید تمامی طول آلت مردانه را تا ته بپوشاند. در صورت پاره شدن کاندوم باید حتما مقاربت را متوقف کنید و از یک کاندوم جدید استفاده کنید.

آیا رفع زود انزالی ممکن است؟ چگونه زود انزالی را درمان کنیم؟

اسپری تاخیری چیست؟

همانطور که گفتیم، زود انزالی در آقایان شاید  به یک مشکل بزرگ در زندگی زناشویی تبدیل شود و در مسائل روان شناختی و مشکلاتی از قبیل استرس و اضطراب نیز ریشه داشته باشد. یکی از بهترین راه های برطرف کردن مشکل زود انزالی، خرید اسپری تاخیری و استفاده از آن است.

اسپری های تاخیری یک درمان سریع و راحت برای مشکل زود انزالی هستند که به راحتی نیز قابل تهیه می باشند. امّا توجه داشته باشید که درمان به معنی تاثیر دائمی این محصول نیست و اگر زود انزالی دارید باید در هر رابطه جنسی با همسر خود از این محصول استفاده کنید.

انواع اسپری تاخیری

اسپری های تاخیری بر اساس مواد موجود در آن ها به دسته های مختلفی تقسیم می شوند. در ادامه در خصوص آن ها توضیح خواهیم داد:

 1. اسپری تاخیری لیدوکائین – مانند کاندوم های لیدوکائین، این نوع از اسپری های تاخیری نیز از این ماده استفاده می کنند و با ایجاد بی حسی موضعی، از انزال زود رس جلوگیری می کنند.
 2. اسپری تاخیری اتانول – ماده اتانول هیچ گونه عوارض پوستی ایجاد نمی کند و یکی از موثز ترین ترکیبات برای اسپری های تاخیری محسوب می شود. اتانول به کار رفته در این اسپری ها از نوع اتانول به کار رفته در عطر و ادکلن است و در نتیجه، عارضه خاصی را برای شما ایجاد نخواهد کرد.
 3. اسپری تاخیری بنزوکائین – بنزوکائین نیز نوعی ماده بی حس کننده است که می تواند برای جلوگیری از انزال زودرس استفاده شود. اثر گذاری این محصول به طور میانگین می تواند بین 30 تا 40 دقیقه باشد.
 4. اسپری تاخیری پروپیلن گلیکل – این ماده عمدتا در صنایع آرایشی و بهداشتی به کار می رود و علاوه بر خواص بی حسی موضعی، دارای خواص ضد عفونی و ضد التهابی نیز هست.
 5. اسپری تاخیری بنزیل الکل – این ماده به دلیل رایحه خوشی که دارد در ترکیب لوازم آرایشی مختلف کاربرد دارد. این ماده در اسپری های تاخیری نیز استفاده می شود و هیچ گونه عارضه پوستی ندارد.

روش استفاده از اسپری تاخیری

هنگام خرید اسپری تاخیری با اسم هایی مانند اسپری دو کاره یا چند کاره مواجه خواهید شد. ولی باید توجه داشته باشید که کاربرد اسپری تاخیری نهایتا یک چیز است: جلوگیری از انزال زود رس.

اما چگونه از اسپری تاخیری استفاده کنیم؟

نکته اول این است که پیش از استفاده از ژل تاخیری یا اسپری تاخیری، باید آلت تناسلی مرد با آب سرد و صابون شسته شود. با این کار هم بهداشت جنسی رعایت می شود و هم به دلیل باز شدن منافذ، مواد موثره راحت تر جذب می شوند.

میزان جذب پوستی افراد متفاوت است. به همین دلیل، باید میزان لازم اسپری برای خودتان طی چند بار استفاده به دستتان بیاید. امّا به طور کلی توصیه می شود که اسپری تاخیری را از فاصله 10 سانتی متری و حدود 4 ثانیه اسپری کنید.

توجه داشته باشید که آلت تناسلی باید در حالت نعوظ و محلول باید به قسمت کلاهک و زیر آلت اسپری شود. همچنین اسپری کردن روی بدنه آلت کاملا بی فایده است و اسپری کردن روی بیضه ها ممنوع است! همچنین باید مواظب باشید؛ اسپری وارد مجاری ادراری نشود.

محلول را به ناحیه مجاز اسپری کرده و صبر کرده تا خشک شود و عمل کند. اگر کافی نبود یک بار دیگر اسپری کنید. امّا به هیچ وجه میزان زیادی را به یک باره اسپری نکنید!

به خاطر داشته باشید که اسپری کردن را باید 5 تا 10 دقیقه قبل از عمل دخول انجام دهید در غیر این صورت ترشحات واژنی، مواد را از روی آلت پاک خواهند کرد. همچنین انتقال مواد به واژن بانوان توصیه نمی شود.

نکته آخر اینکه در صورت بروز حساسیت و سوزش و خارش، حتما با پزشک مشورت کنید.

آیا رفع زود انزالی ممکن است؟ چگونه زود انزالی را درمان کنیم؟

کاندوم تاخیری بهتری است یا اسپری تاخیری؟

ممکن است افراد در خصوص خرید اسپری و خرید اینترنتی کاندوم تاخیری مردد باشند و ندانند کدام برای آن ها گزینه مناسب تری است.

به طور کلی، توصیه می شود که هنگام برقراری رابطه جنسی حتما از کاندوم استفاده کنید تا از بارداری ناخواسته و بیماری های جنسی جلوگیری شود. پس اگر به طور معمول از کاندوم استفاده می کنید، استفاده از کاندوم تاخیری برای شما یک تیر و دو نشان خواهد بود.

امّا اگر به هر دلیلی از کاندوم استفاده نمی کنید و یا کاندوم های تاخیری بیش از حد حساسیت آلت تناسلی را برای شما کم می کنند، می توانید به اسپری تاخیری روی بیاورید.

نکته بسیار حائز اهمیت این است که زوجین گزینه ای که برای هر دو نفر مناسب است را انتخاب کنند و در استفاده از آن، لذت و راحتی طرفین مد نظر قرار بگیرد.

اسپری و کاندوم تاخیری چه عوارضی دارند؟

اسپری و کاندوم تاخیری روش های بسیار مفید و موثری برای درمان زود انزالی آقایان و افزایش کیفیت رابطه جنسی هستند. اما بی شک نباید در استفاده از مواد تاخیری زیاده روی کرد.

استفاده بیش از حد از این مواد می تواند منجر به از دست دادن نعوظ یا از دست دادن لذت شود. همچنین، اگر این مواد به درستی استفاده نشوند، ممکن است به همسر منتقل شوند و با ایجاد بی حسی در زن، از لذت جلوگیری کنند. همچنین، اگر قصد بارداری دارید یا باردار هستید باید در استفاده از این مواد احتیاط کنید.

نکته بسیار مهمی که باید در نظر بگیرید این است که خرید اسپری و کاندوم تاخیری را باید حتما از داروخانه ها یا فروشگاه های معتبر مانند فروشگاه اسپری تاخیری لاولا مارکت انجام داده، تا محصولات تقلبی و بی کیفیت در دسترس شما قرار نگیرد.

پایان رپورتاژ آگهی /

منبع : https://www.lovelamarket.com/

 

مطالب مشابه را ببینید!