مجله تاپ‌ناز‌

بهترین ادکلن مردانه دختر پسند (لیست 10 تایی عطرهای خاص)

بهترین ادکلن مردانه دختر پسند بازار کدام است؟ با خرید بهترین عطر مردانه با رایحه ای دل انگیز می توانید قرارهای عاشقانه بی نظیری داشته باشید و محبوبتان را شیفته خود کنید. هر نت و رایحه محصولات حرفه ای بازار مشام شما و شریک عاطفی تان را نوازش می دهند و منجر به یک ملاقات عاشقانه بی نظیر می شوند.

آیا بهترین ادکلن های مردانه دختر پسند را می شناسید؟ میدانید این عطرها تولیدات کدام برندها هستند؟ با رایحه این محصولات آشنایی دارید؟ ویژگی ها، نت ها و طبع این سبک از خوشبو کننده ها را می پسندید؟

بهترین ادکلن مردانه دختر پسند (لیست 10 تایی عطرهای خاص)

معرفی بهترین ادکلن مردانه دختر پسند

عطر مولکول ۰۴، کرید اونتوس ابسولو، جوپ هوم و … ادکلن های مردانه با رایحه ای دلپذیر و جذاب هستند که قطعاً تیپ و استایلتان را تکمیل می کنند و جذابیتتان را از دیدگاه فرد مقابل افزایش می دهند. شما می توانید با این خوشبوکننده ها یک قرار ملاقات به یادماندنی داشته باشید که خاطره آن تا همیشه به یادتان می ماند.

در ادامه لیستی از انواع بهترین ادکلن مردانه دختر پسند را می آوریم که هر کدام با ویژگی ها و رایحه های عالی می توانند بهترین مکمل برای استایلتان در یک قرار عاشقانه باشند:

1. معروف ترین عطر مولکول، اسنتریک مولکولز مولکول 02

عطرهای مختلفی در بازار وجود دارد و معمولا افراد متناسب با سلایق و علاقه شان اقدام به انتخاب عطر می نمایند. اگر به دنبال یک امضای شخصی در مهمانی ها و مراسمات رسمی خود هستید. برند مولکول عطرهایی ویژه شما طراحی کرده است.

یکی از عطرهای دختر پسند این برند، عطر مولکول ۰۲ می باشد. این محصول در کشور آلمان و توسط عطاری به نام گزا شان در سال 2008 ساخته شده است. شما می توانید این عطر را با با گروه بویایی رایحه های شرقی بخرید و جذابیتتان را در قرارهای ملاقات با شریک عاطفی تان افزایش دهید. البته علاوه بر آقایان، خانم ها نیز امکان استفاده از این خوشبوکننده را دارند.

اسانس اولیه: آمبروکسان

بهترین ادکلن مردانه دختر پسند (لیست 10 تایی عطرهای خاص)

2. اسنتریک مولکولز مالکویل 04، بهترین ادکلن مولکول

اسنتریک مولکولز مالکویل ۰۴ نیز یکی دیگر از محصولات کمپانی اسنتریک مولکولز است که در سال 2017 به بازار معرفی شد. این محصول را نیز گزا شان با گروه بویایی رایحه های چوبی تولید کرد.

رایحه این محصول معتدل بوده و برای همین ترکیبی از طبع سرد و گرم است؛ از این رو افرادی با مزاج گرم یا سرد مشکلی در استفاده از آن نخواهند داشت.

اسانس اولیه: چوب صندل سفید

بهترین ادکلن مردانه دختر پسند (لیست 10 تایی عطرهای خاص)

3. کرید اونتوس ابسولو، بهترین ادکلن مردانه

کرید اونتوس ابسولو یکی از جدیدترین محصولات بازار است که در سال 2023 و در کشور آلمان به بازار معرفی شد و هم اکنون بسیاری از مردم جهان از جمله ایران می توانند این عطر را با کیفیت عالی از فروشگاه های حرفه ای خریداری کنند.

این عطر می تواند تبدیل به امضای شخصی تان در هر جمع و مهمانی شود و تاثیر فوق العاده ای نیز روی شریک عاطفی تان بگذارد.

نت های اولیه: ترنج، گریپ فروت، انگور فرنگی سیاه

نت های میانی: هل، دارچین، زنجبیل، بالنگ

نت های پایانی: نعناع هندی، خس خس، فلفل صورتی

4. جوپ هوم

جوپ هوم یکی از قدیمی ترین انواع ادکلن ها و عطرهای مردانه است که در سال 1989 تولید شد و هم اکنون با گذشت بیشتر از یک قرن هنوز توانسته جایگاه خود را در بازار حفظ کند. این محصول توسط میشل آلمیراک با گروه بویایی شرقی فوژه تولید شد. شما می توانید از این عطر برای قرارهای عاشقانه تان در فصل زمستان استفاده کنید، چون دارای طبعی گرم می باشد.

نت های ابتدایی: ترنج، نارنگی ماندارین، شکوفه پرتقال، مرکبات

نت های میانی: یاس، هل، گل برف، دارچین، گل آفتاب پرست

نت های پایانی: دانه تونکا، وانیل، نعناع هندی، چوب صندل سفید

5. مون بلان لجند ادو پرفیوم (مونت بلنک لجند)

مون بلان لجند ادو پرفیوم (مونت بلنک لجند) نیز به عنوان بهترین ادکلن مردانه دختر پسند شناخته می شود که در سال 2020 در کشور فرانسه تولید شد. این محصول با گروه بویایی رایحه های چرمی قطعا نظر طرف مقابلتان را به خود جلب می کند و باعث افزایش جذابیتتان از دیدگاه وی می شود.

مون بلان لجند ادو پرفیوم را اولیویه پسکاکس تولید کرده است و هم اکنون این عطر از محبوبیت زیادی بین آقایان برخوردار می باشد.

نت های ابتدایی: ترنج، برگ بنفشه

نت های میانی: یاس، روایح چوبی، مگنولیا

نت های پایانی: خزه درخت بلوط، چرم

بهترین ادکلن مردانه دختر پسند (لیست 10 تایی عطرهای خاص)

6. ورساچه پورهوم

پورهوم در سال 2008 توسط آلبرتو موریلاس در کشور ایتالیا برای برند ورساچه تولید شد. این محصول در مدت زمان کوتاهی توانست محبوبیت زیادی به دست بیاورد و هم اکنون بسیاری از آقایان در سرتاسر جهان از آن به عنوان مکمل جذابیتشان در قرارهای عاشقانه استفاده می کنند.

گروه بویایی این محصول معطر فوژه و طبع آن نیز خنک است، بنابراین امکان استفاده از آن را در روزهای گرم سال خواهید داشت.

نت های ابتدایی: ترنج، لیمو ترش، بهار نارنج، رز

نت های میانی: سدر، شمعدانی، سنبل، سالویا اسکلاریا

نت های پایانی: دانه تونکا، مشک، کهربا

7. شنل آلور هوم اسپرت

آیا به دنبال بهترین ادکلن مردانه دختر پسند هستید؟ شنل آلور هوم اسپرت نیازتان را برآورده خواهد کرد! این محصول از سال 2004 تا به امروز به عنوان یکی از بهترین عطرهای بازار شناخته می شود که توسط ژاک پولژ ساخته شد.

گروه بویایی شنل آلور هوم اسپرت چوبی ادویه ای بوده و طبع این خوشبوکننده نیز خنک است، بنابراین امکان استفاده از آن در فصل های گرم سال وجود دارد.

نت های ابتدایی: نارنگی ماندارین، آب دریا، پرتقال، آلدهید

نت های میانی: بهار نارنج، سدر، فلفل

نت های پایانی: دانه تونکا، مشک، کهربا، وانیل، خس خس، لامی

8. دیور ساوج (ساواج) الکسیر

ساوج (ساواج) الکسیر را برند دیور در کشور فرانسه و در سال 2021 برای آقایان تولید کرد. این محصول می تواند با گروه بویایی رایحه های معطر طرف مقابلتان را اغوا کند و حس خوبی درون او به وجود بیاورد. دیور ساواج الکسیر توسط فرانسوا دماشی تولید شد و هم اکنون در بسیاری از کشورهای جهان از جمله ایران فروش خیلی خوبی دارد.

اسانس اولیه: اسطوخودوس، چوب صندل سفید، ادویه جات معطر

9. پرستیژ پرایم کالکشن استامینو بلو

پرستیژ پرایم کالکشن استامینو بلو در کشور فرانسه تولید شد و با گروه بویایی چوب ادویه ای قطعاً می تواند نیازتان را به هر خوشبوکننده دیگری برطرف کند. این محصول با انواع نت های مختلف خود رایحه ای دل انگیز را در هوا می پراکند که می توانید تا مدت ها از استشمام آن لذت ببرید.

نت های ابتدایی: لیمو ترش، گریپ فروت

نت های میانی: خس خس، جوز

نت های پایانی: سدر، چوب صندل سفید، صمغ کندر

بهترین ادکلن مردانه دختر پسند (لیست 10 تایی عطرهای خاص)

10. مارک جوزف ماین پورهوم

برند مارک جوزف در کشور فرانسه محصولی را با نام ماین پورهوم تولید و روانه بازار کرد. این محصول با طبع خنک می تواند بهترین گزینه برای استفاده در روزهای گرم بهاری یا تابستانی باشد و با گروه بویایی چوبی ادویه ای خود مشامتان را نوازش دهد.

نت های ابتدایی: پرتقال، لیمو ترش، گریپ فروت، جوز

نت های میانی: ترکیبات سبز، خس خس، زنجبیل، فلفل صورتی

نت های پایانی: مشک، نعناع هندی، چوب صندل سفید

بهترین ادکلن مردانه دختر پسند (لیست 10 تایی عطرهای خاص)

بهترین ادکلن مردانه دختر پسند که جذابیتتان را افزایش می دهد

با خرید بهترین ادکلن مردانه دختر پسند می توانید جذابیتتان را از دیدگاه خانم ها افزایش دهید و تبدیل به یک فرد جنتلمن و جذاب شوید. عطر بیشترین میزان تاثیرگذاری را در روابط عاشقانه و قرارهای ملاقاتتان دارد و شما را از نگاه فرد مقابل تبدیل به مردی با وقار می کند.

شما می توانید برای خرید انواع عطر و ادکلن به فروشگاه های حرفه ای در سراسر کشور مراجعه کنید. در این مقاله به لوکس ترین عطرهای مردانه دختر پسند اشاره کرده و گروه های بویایی هر یک را معرفی کردیم، از جمله ادکلن هایی که نظر خانم ها را به شدت به خود جلب می کند می توان به عطر مولکول ۰۴، کرید اونتوس ابسولو و … اشاره کرد.

مطالب مشابه را ببینید!