مجله تاپ‌ناز‌

راه حل‌های تضمینی برای پیدا کردن ارزان‌ترین پروازها به هر نقطه از جهان 

راه حل‌های تضمینی برای پیدا کردن ارزان‌ترین پروازها به هر نقطه از جهان 

امروزه، هواپیما یکی از مهم‌ترین وسایل حمل‌و‌نقل به سایر نقاط جهان محسوب می‌شود. قیمت بلیط‌های هواپیما ،ممکن است به دلیل عوامل مختلفی همچون زمان، مقصد، و شرکت هواپیمایی متفاوت باشد. رزرو ارزان بلیط هواپیما نیاز به راهکارهایی هوشمندانه دارد.

راهکارهای اساسی برای یافتن بهترین قیمت پرواز

شما با چند راه‌حل ساده و تضمینی، می‌توانید، پرواز موردنظر خود را با بهترین قیمت رزرو کنید.

استفاده از حالت مرورگر مخفی

وقتی شما به سایت‌هایی مانند شرکت‌های هواپیمایی مراجعه می‌کنید و قیمت‌ پروازها را مورد بررسی قرار می‌دهید، این سایت‌ها از کوکی‌ها برای ذخیره اطلاعات مروری شما استفاده می‌کنند. اگر چندین بار یک پرواز را ببینید، ممکن است شرکت هواپیمایی، با این تصور که شما به این پرواز علاقه‌مند هستید و قصد خرید دارید، قیمت را افزایش دهد.

بنابراین، استفاده از حالت مخفی در مرورگر، مانند حالت incognito در Google Chrome، باعث عدم ذخیره اطلاعات مروری شما می‌شود و شرکت‌های هواپیمایی نمی‌توانند از آن اطلاعات برای تعیین قیمت استفاده کنند. این امر، به شما امکان می‌دهد تا رزرو ارزان بلیط هواپیما را برای خود میسر سازید. البته برخی از آژانس‌های مسافرتی نیز با ارائه بهترین قیمت‌ها، شما را از دردسر پیداکردن بلیط ارزان نجات می‌دهند. اگر قصد رزرو تور دبی مشهد را دارید، ابتدا سری به آژانس‌های مسافرتی معتبر بزنید.

راه حل‌های تضمینی برای پیدا کردن ارزان‌ترین پروازها به هر نقطه از جهان 

استفاده از بهترین اپلیکیشن‌های بلیط هواپیما

قیمت‌های بلیط هواپیما که خرید آن، از طریق رزرو اینترنتی انجام می‌شود، معمولا تحت تاثیر نوسانات قرار می‌گیرند. با این حال، این‌که قیمت‌ها چقدر افزایش می‌یابند، بستگی به محبوبیت و عملکرد اپلیکیشن‌های خرید بلیط هواپیما دارد.

در برخی موارد، ممکن است با بررسی و مقایسه‌ بیشتر، اپلیکیشنی را بیابید که بلیط‌های همان پروازها را با قیمت بسیار مناسب‌تر ارائه می‌دهد. از این رو، انتخاب اپلیکیشن مناسب و معتبر برای رزرو ارزان بلیط هواپیما، می‌تواند به شما یاری برساند تا به بهترین و منطقی‌ترین قیمت‌ها دست پیدا کنید.

برای رزرو بلیط هواپیما، ارزان‌ترین روز را انتخاب کنید

بر اساس الگوی نمودار تغییرات قیمت خرید بلیط هواپیما در ماه گذشته، می‌توان گفت که قیمت‌ آن، باتوجه به تغییر روزهای هفته عوض می‌شود. هر چه تعداد مسافران بیشتر باشد، قیمت‌ها بیشتر افزایش می‌یابد، در حالی که هرچه هواپیما خلوت‌تر باشد، قیمت‌ها کمتر می‌شود.

از طرف دیگر، با نگاه به نمودار تغییرات قیمت در ماه گذشته، به‌راحتی می‌توان مشخص کرد که هزینه پرواز در برخی روزها کمتر است. به عبارت دیگر، برای رزرو ارزان بلیط هواپیما، می‌توانید با تحلیل الگوی قیمت‌ها در نمودار، روزهایی را انتخاب کنید که تقاضای کمتری وجود دارد.

بلیط خود را از خطوط هوایی ارزان‌تر بخرید

قیمت برخی از خطوط هوایی، مناسب‌تر از خطوط هوایی دیگر است. برای مثال، اگر به‌دنبال تور ارزان انتالیا هستید، می‌توانید توری را برگزینید که از خطوط هوایی ایرانی استفاده کرده است. شاید پرواز با این خطوط هوایی، چندان راحت نباشد؛ اما مقرون‌به‌صرفه‌ است. این احتمال وجود دارد که بتوانید در ازای رزرو ارزان بلیط هواپیما، تجملات و پذیرایی خطوط هوایی مجلل را نادیده بگیرید.

از پروازهای غیرمستقیم استفاده کنید

یکی دیگر از راه‌های رزرو ارزان بلیط هواپیما، این است که سفر تک‌پروازی خود را به سفر چند پروازی تبدیل کنید. به این معنا که باید پس از فرود در کشور مبدا، برای رسیدن به مقصد نهایی خود از پرواز دیگری را درنظر بگیرید. اما این تغییر، معمولا باعث کاهش کلی هزینه‌ها می‌شود. زیرا هزینه رزرو بلیط هواپیما برای چند پرواز معمولا ارزان‌تر از هزینه یک بلیط هواپیمای مستقیم خواهد بود.

شهر میانی ارزان‌تری را انتخاب کنید

راه بعدی برای رزرو ارزان بلیط هواپیما، استفاده از پرواز غیرمستقیم و انتخاب شهر میانی ارزان‌تر خواهد بود. وقتی تقاضا برای سفر به یک شهر کمتر است، شرکت‌های هواپیمایی معمولا قیمت بلیط‌های هواپیما را برای آن شهر کاهش می‌دهند. بنابراین، بهتر است به‌دنبال شهری بین مبدا و مقصد خود باشید که تقاضا برای سفر به آن کمتر خواهد بود، زیرا هزینه بلیط‌ها در آن شهر، ممکن است کمتر باشد. پس با انتخاب یک پرواز غیرمستقیم، می‌توانید در هزینه سفر خود صرفه‌جویی کنید.

راه حل‌های تضمینی برای پیدا کردن ارزان‌ترین پروازها به هر نقطه از جهان 

به‌جای یک ایرلاین از چند ایرلاین مختلف بلیط هواپیما بخرید

سفرهای طولانی که شامل چند پرواز می‌شوند، معمولا گران هستند. برای چنین سفرهایی، لازم نیست تمام بلیط‌های خود را از یک خط هوایی تهیه کنید. وقت بیشتری را برای جستجو درنظر بگیرید و خطوطی را بیابید که بلیط ارزان‌تری دارند. با این ترفند، می‌توانید هزینه کلی رزرو بلیط خود را تا حدودی کاهش دهید.

مقصد ارزان‌تری را انتخاب کنید

این روش، برای مسافرانی مناسب است که مقصد خاصی در نظر ندارند و چمدان‌به‌دست آماده سفر هستند. خوشبختانه، وب‌سایت‌های خطوط هوایی امکان مشاهده قیمت‌های سفر به مقاصد مختلف در زمان‌های مختلف و رزرو ارزان بلیط هواپیما را فراهم می‌کنند. کافی است به این فهرست نگاهی بیندازید و مقصدی را انتخاب کنید که در زمان تعطیلات بهترین قیمت را داراست.

رزرو بلیط خود را در اولین فرصت انجام دهید

بهترین روش برای رزرو ارزان بلیط هواپیما، این است که وقتی مقصدتان را انتخاب کردید، بلافاصله به رزرو بلیط هواپیما بپردازید و منتظر تخفیفات ویژه نمانید. تجربه نشان می‌دهد زمانی که یک حجم معین از بلیط‌ها به فروش می‌رسد، قیمت بلیط‌های باقی‌مانده افزایش می‌یابد.

خطوط هوایی محلی را هم بررسی کنید

هزینه خرید بلیط هواپیما از خطوط هوایی محلی ناشناخته، ممکن است با ایرلاین‌های بزرگ و معروف قابل‌قیاس نباشد. حتی اگر به خارج از کشور سفر می‌کنید، به‌دنبال ایرلاین‌های محلی و کوچک باشید. با این حال، حتما پیش از رزرو، قوانین مختلف اعمال‌شده توسط این خطوط هوایی را مورد بررسی قرار دهید، از شرایط کنسلی بلیط هواپیما تا هنگام خرید مطلع باشید و ضرر نکنید.

همزمان چند بلیط بخرید

یک راه دیگر برای رزرو ارزان بلیط هواپیما، خریدن چند بلیط است. گاهی اوقات، با خرید چند بلیط به جای یک بلیط، می‌توانید از تخفیف‌های خوبی بهره‌مند شوید. اگر با خانواده سفر می‌کنید یا برنامه‌ریزی دارید که در طول سفر چند بار سوار هواپیما شوید، بررسی کنید که آیا خرید همه بلیط‌ها با هم برایتان ارزان‌تر تمام می‌شود یا نه.

از کارشناسان نهال گشت مشاوره بگیرید

می‌توانید از طریق دریافت مشاوره از کارشناسان سفر، درباره پروازهای ارزان به مقصد مورد نظرتان اطلاعات کسب کنید. برای این کار می‌توانید با شماره ۱۸۳۰-۰۲۶ تماس بگیرید. همچنین در وبسایت نهال گشت به آدرس nahalgasht.com می‌توانید قیمت انواع تورها را بررسی کنید.

مطالب مشابه را ببینید!