بیوگرافی ارکان پتکایا بازیگر

عکس های دیدنی ارکان پتکایا بازیگر نقش جهان در سریال گوزل و همسرش

ارکان پته کایا یا “ارکان پتکایا” بازیگر معروف سریال های ترکی است.ارکان با بازی در نقش “رضا در دیلا خانم” و “کاپیتان علی در سریال روزی روزگاری” برای ایرانیان شناخته شده تر است. این روزها ایفای نقش او را در سریال گوزل در نقش جهان را شاید دیده باشید. ارکان پتکایا متولد 11 دسامبر سال 1970 در شهر الاگیز ترکیه است.

ارکان پتکایا به طور رسمی در سال 2003 با دیدم پتکایا ازدواج کرده است و حاصل ازدواج آنها یک پسر به نام جم است. او همچنین با عایشه بینگل (بازیگر سریال روزی روزگاری) ، ویلما الس و خدیجه شندیل نیز رابطه عاشقانه داشته است (تقریبا عاشق تمام همبازی هایش در سریال ها شده است!).

گفته می شود که بازیگر نقش گوزل نیز به دلیل انحراف اخلاقی ارکان پتکایا، از این سریال جدا شده است.

عکس های ارکان پتکایا (جهان در سریال گوزل) در کنار همسر و پسرش عکس های ارکان پتکایا (جهان در سریال گوزل) در کنار همسر و پسرش عکس های ارکان پتکایا (جهان در سریال گوزل) در کنار همسر و پسرش عکس های ارکان پتکایا (جهان در سریال گوزل) در کنار همسر و پسرش عکس های ارکان پتکایا (جهان در سریال گوزل) در کنار همسر و پسرش عکس های ارکان پتکایا (جهان در سریال گوزل) در کنار همسر و پسرش

 

ارکان پتکایا یا ارکان پته‌کایا (به ترکی استانبولی: Erkan Petekkaya) (زادهٔ ۱۱ دسامبر ۱۹۷۰) بازیگر اهل شهر الاگیز در کشور ترکیه است. معروف‌ترین بازی‌های او نقش “رضا” در مجموعهٔ تلویزیونیِ دیلا خانم ونیز “علی کاپیتان” در مجموعۀ روزی روزگاری است.وی سی سال است که بازیگری میکند و به تازگی در هنر های متعدد دیگر مثل ضبط موزیک سریال ها و ویدیو کلیپ ها شرکت داشته است.

جهان در سریال گوزل

فیلم‌شناسی

سینما
سالعنواننقشتوضیحات
۱۹۹۰المان خواهر آورات
۲۰۰۹بالهای شبجمال
تلویزیون
سالعنواننقشتوضیحات
۱۹۹۸روز زیباتالات
آینه طاهرکادیر (قادر)
۲۰۰۱به خاطر اشکیاسادوجان
۲۰۰۳قیمت
سنگدلاسماعیلتله فیلم
عروس ژاپنیعمر
بیکارهبولنت
۲۰۰۵خشخاش سفیدعمر اصلانباش
سگایلماز
۲۰۰۷طوفان خاموشایغیت سانجاکتار
۲۰۰۸پاییزگالیپ تورکر
۲۰۰۹شاخه‌های بهاربالیکچی
بانوی مزرعهملت وکیلی
۲۰۱۰خیابان هانیملیعثمان
۲۰۱۱-۲۰۱۲روزی روزگاریعلی
۲۰۱۲-۲۰۱۴دیلا خانمرضا
۲۰۱۳من هنوز امیدوارمارکان
۲۰۱۴-پاره پاره (سریال ترکی)جهان

جهان در سریال گوزل جهان در سریال گوزل جهان در سریال گوزل جهان در سریال گوزل جهان در سریال گوزل جهان در سریال گوزل جهان در سریال گوزل

مطالب مشابه را ببینید!