خانه / سرگرمی / اختصاصی تاپ ناز / دو بازیگر زن همجنس گرای ژاپنی ازدواج کردند +عکس

دو بازیگر زن همجنس گرای ژاپنی ازدواج کردند +عکس

دو بازیگر زن همجنس گرای ژاپنی ازدواج کردند

عکس های دو دختر جوان بازیگر اهل ژاپن که هر دو همجنس باز هستند و با هم ازدواج کردند!

نزول ارزش شخصیت انسانی در کشورهای شرق آسیا دیروز با خبر ازدواج دو بازیگر همجنس گرای ژاپنی به اوج خود رسید. خبری تاسف بار که نشانگر روندی تاسف بار در زوال انسانیت به شمار می‌رود.

دو بازیگر زن همجنس گرای ژاپنی ازدواج کردند

دو بازیگر همجنس گرای معروف ژاپنی به نام های آیاکا ایچینوز و آکان سوجیموری، دیروز، یکشنبه مراسم ازدواج خود را در توکیوی ژاپن برگزار کردند. در این مراسم که ۸۰ نفر از دوستان و خانواده های این دو حضور داشتند آنها اعلام کردند، با این‌که ازدواج همجنسگرایان در ژاپن غیرقانونی است اما ما این مراسم ازدواج را علنی برگزار کردیم تا راه را برای دیگران در آینده کمی هموار کرده باشیم.

سوجیموری در در ادامه گفته است: «بعد از مراسم و در روزهای آینده ما به ادارات مربوطه مراجعه خواهیم کرد تا بتوانیم این ازدواج را به طور رسمی و قطعی ثبت کنیم هرچند که انتظارمان این است که نخواهند پذیرفت. ما به زودی فرزندانی نیز به سرپرستی خواهیم گرفت».

[امتیاز دهنده: 2 نفر و میانگین امتیاز: 1.5]

4 دیدگاه ها

  1. بابا فساد اخلاقی داره تو خیلی جاها بیداد می کنه

  2. سلام خسته نباشید. سوالی داشتم مگه میشه که دو دختر با هم ازدواج کنند.

  3. سلام. این چطوری هست دیگه مگه میشه.

  4. اگه انسانها همان روش درستیکه بزرگان دین برایمان به یادگار گذاشتن و بی بندباریهای اجتماعی حد و مرض داشته باشد و ضمنا بیشتر از همه خیانت جنس مذکر در روابط و زندگی مشترک انتها داشته باشد که ندارد و ضمنا کتک زدن زنان از طرف همسرانشان . همین مسایل باعث میشود که من جنس مونث به فکر ادامه زندگی با یک جنس موافق باشم و ترجیح دهم تا آخر عمرم با هم کسیکه مثل خودم فکر میکنه و‌از قضا هم جنسم هم‌هست ادامه بدم. ولی بازم این راه غلط و اشتباهه چون کسیکه بخواد خیانت کته یا دروغ بگه و‌صداقت نداشته باشه با جنس موافقش هم همین کارو انجام میده و‌هیچ تضمینی نیست که درست رفتار کنه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *