ازدواج دختر با شوهر مقوایی! +عکس

ازدواج دختر با شوهر مقوایی

ازدواج دختر عجیب با شوهر مقوایی ، هر دختری دوست دارد نامزد اینده اش خوش هیکل و زیبا باشد.دوست دارد فردی را که برای یک عمر زندگی انتخاب می نماید ظاهری اراسته جذاب داشته باشد.

اما اینکه قیافه شوهری مانند تلویزیون ،صفحه تخت باشد جزو ازدواجهای نادری محسوب می گردد که برخی دختران اینجوری خوش دارند.

 

به گزارش تاپ ناز خانم 25 ساله در یک اقدام عجیب شوهر تمام تخت برای خود برگزید.او هر کجا می رود شوهرش را با خود حمل می نماید.یک روز هنگامی که به اتفاق شوهرش به کافه رفته بود کافه چی را به حیرت واداشت.

ازدواج دختر با شوهر مقوایی

خانم شوهر مقوایی خود را در کنارش نشانده بود و از کافه چی تقاضای دو تا نوشیدنی کرد یکی برای خودش و دیگری برای شوهر مقوایی اش.مرد کافه چی طوری به خانم نگاه کرد که گویی با خانم خل و چلی روبرو شده است.

خانم لورن ادکینز ساکن لاس وگاس از کوچکی علاقه خاصی به فیلم های کارتونی داشت.از فیلم های مورد علاقه او کارتون سیندرلا بود.او تمام وقت خود را صرف نگاه کردن فیلم ها می نمود.

 

یک روز هنگامی که داشت قسمتی از فیلم رومانتیک”تویلایت”را نگاه می نمود عاشق نقش ادوارد کولن با بازی روبرت پتیسون شد.لورن می گوید مردم فکر می کنند من دیوانه ام اما شوهر مقوایی من بهترین اتخاب من است.او بهترین فردی است که من عاشق او هستم.وی می افزاید تا ذهنم یاری می دهد عاشق داستانهای تخیلی عاشقانه بودم.

 

هنگامی که خانم لورن بزرگتر شد یکی از طرفداران پر و پا قرص فیلم های کمدی روماتیک شد.او دوست داشت روزی بتواند با هنرپیشه مورد علاقه اش در فیلم”پروم نایت”ازدواج نماید.اما این اتفاق نیفتاد و خانم در سن 17 سالگی ناامید شد.سپس تصمیم به ادامه تحصیل گرفت و شبها با دوستان می رفت بیرون اما از هیچ کدام خوشش نمی امد.هیچ کدام از انها مرد ایده ال او نبودند.

 

تا اینکه مجدد از فیلم تویلایت خوشش امد و عاشق نقش ادوارد شد.وی در خصوص فیلم می گوید تم عاشقانه داستان با بقیه فرق دارد.ادوارد بازیگر پیش قراول فیلم است.او عاشق خون اشامی است.ادوارد مردی کامل و مرموز است.او شخصیتی فوق انسانی و شکست ناپذیر دارد.هنگامی که ادوارد را روی پرده سینما دیدم عاشق او شدم و دوست داشتم بتوانم روزی با او ازدواج نماید

ازدواج دختر با شوهر مقوایی

پس از مدتی خانم مقوای کارتونی از هنرپیشه مورد علاقه خود را جلو فروشگاهی می بیند.قد شوهر مقوایی صفحه تخت 1مترو و 80 سانتی متر بود و کت و شلوار به تن داشت.

 

خانم می گوید جنس نامزدم از کارتون بود اما برایم مهم نبود.بلافاصله با مغازه دار صحبت کردم و انرا  20 دلارخریدم.او را زیر بغل گرفتم و به راه افتادم.هنگامی که به خانه رسیدم انرا نزدیک تختم گذاشتم.تمام شب چشمانم به او نگاه می کردم

 

روز بعد علاقه شدیدتر شد و خانم لورن هرجا می رفت شوهر مقوایی را با خودش می برد.گویی او جزئی از وجودش شده بود.

 

لورن می گوید یکی از دوستانم یک شب با خنده به من گفت تو که اینقدر به او علاقه داری چرا با او ازدواج نمی کنی؟سخنانش همیشه در گوشم طنین انداز بود.او درست می گفت چرا چنین کاری نکنم!

 

طی صحبتهایی که با کلیسای ویوا لاس وگاس داشت به او اجازه داده شد با شوهر مقوایی خود ازدواج نماید.لورن می گوید در حضور 50 میهمان دعوت شده به مراسم جشن عروسی خود را برگزار نمود.من 2 هزار پوند هزینه برگزاری مراسم نمودم.برایم مهم نیست.من دوست داشتم بهترین جشن عروسی را ترتیب داده باشم.

 

وی می افزاید ماه عسلش را به لوس انجلس رفته است.او اکثر اوقات شبانه با شوهرش بیرون می رود به خاطر اینکه معتقد است نور خورشید برای ادوارد مضر است

 

خانم لورن در سخن پایانی خود می گوید:”هر فرد عاشق پیشه حاضر است خودش را فدای معشوقش نماید اینطور نیست؟!

ازدواج دختر با شوهر مقوایی

ازدواج دختر با شوهر مقوایی

مطالب مشابه را ببینید!