مجله تاپ‌ناز‌

راهنمای انتخاب بهترین اسباب بازی‌های پسرانه

راهنمای انتخاب بهترین اسباب بازی‌های پسرانه

اسباب بازی‌ها بهترین وسایلی هستند که می‌توانند کودک شما را سرگرم کنند. علاوه بر آن اسباب بازی‌های مناسب در تقویت مهارت‌های کودک نیز تاثیرات مثبتی دارند. روحیات دختربچه‌ها با پسربچه‌ها متفاوت می‌باشد و بهتر است که در انتخاب و خرید اسباب بازی به روحیات و علایق کودک خود توجه کنید. در ادامه به معرفی بهترین اسباب بازی‌های پسرانه می‌پردازیم.

تفنگ اسباب بازی

یکی از اسباب بازی‌های مورد علاقه پسر بچه‌ها، تفنگ اسباب بازی می‌باشد. پسر بچه‌ها معمولا زمان زیادی را در طول شبانه روز مشغول بازی هستند و فراهم کردن اسباب بازی‌های مورد علاقه آنها از اهمیت بالایی برخوردار است. بازی کردن با تفنگ اسباب بازی باعث بهبود و افزایش مهارت تیر اندازی و هدف گیری کودک می‌شود.

تفنگ‌های اسباب بازی در طرح‌ها و اندازه‌های مختلفی ساخته می‌شوند. به عنوان مثال در فصول گرم سال کودک می‌تواند با تفنگ اسباب بازی آبپاش بازی کند. همچنین از دیگر تفنگ‌های اسباب بازی که می‌توانید برای کودک خود تهیه کنید به تفنگ اسباب بازی ترقه‌ای، تفنگ اسباب بازی با تیر فومی، تفنگ اسباب بازی باتری دار، تفنگ اسباب بازی ژله‌ای، تفنگ اسباب بازی ساچمه‌ای و… می‌توان اشاره کرد.

دستکش اسپایدرمن

اسپایدرمن یکی از شخصیت‌های خیالی ابر قهرمان مورد علاقه پسر بچه‌ها می‌باشد. دستکش اسپایدرمن تا مچ دست را می‌پوشاند و دارای یک محفظه برای قرار دادن دیسک می‌باشد. دستکش اسپایدرمن یک اسباب بازی فوق العاده عالی برای پسر بچه‌هایی می‌باشد که به شخصیت‌های خیالی و کارتونی علاقه دارند. همچنین ناگفته نماند که دستکش اسپایدرمن برای کودکان بالای 3 سال مناسب است. دستکش اسپایدرمن را می‌توانید به صورت اینترنتی و یا حضوری از فروشگاه اسباب بازی بازیتو خریداری کنید.

راهنمای انتخاب بهترین اسباب بازی‌های پسرانه

لگو

لگو را می‌توان در دسته بازی‌های فکری و خلاقانه قرار داد. زیرا کودک در رابطه با سازه‌ای که قرار است با لگو بسازد فکر می‌کند و مطابق با خلاقیت خود آن سازه را ایجاد می‌کند. در گذشته لگوها به صورت آجرهای کوچک طراحی و ساخته می‌شدند. اما امروزه خرید لگو در طرح‌ها و اندازه‌های مختلفی به صورت اعداد، حروف و فیگورهای بامزه امکان پذیر است و کودک می‌تواند با آنها بازی کند. همه کودکان بخصوص پسر بچه‌ها به بازی کردن با لگو تمایل دارند. از فواید بازی کردن با لگو به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:

  • تقویت توانایی حل مسئله
  • افزایش اعتماد بنفس
  • تقویت مهارت‌های اجتماعی
  • تقویت مهارت‌های حرکتی
  • تقویت مهارت‌های زبانی
  • تقویت مهارت‌های ریاضی
  • تقویت خلاقیت
  • افزایش صبر و حوصله
  • کسب دانش
  • تقویت اراده

اگر به دنبال خرید یک اسباب بازی همه منظوره برای کودک خود هستید از خرید لگو غافل نشوید. خرید لگو از فروشگاه بازیتو امکان پذیر است.

ربات‌ها و اسباب بازی‌های هوشمند

با پیشرفت تکنولوژی علاقه کودکان به سمت اسباب بازی‌های هوشمند افزایش یافته است. اسباب بازی‌های هوشمند و ربات‌ها معمولا سخنگو هستند و می‌توانند حرکات جالبی را انجام دهند. این موضوع می‌تواند در بهبود و تقویت مهارت‌های ذهنی و تخیلی کودک تاثیرات مثبتی داشته باشد زیرا حرکت کردن و حرف زدن ربات برای آنها جالب است. با خرید اسباب بازی‌های هوشمند و ربات‌ها می‌توانید کودک را از بازی‌های رایانه‌ای دور کنید. در فروشگاه بازیتو انواع اسباب بازی‌های هوشمند و ربات‌ها را می‌توانید مشاهده و خریداری کنید.

راهنمای انتخاب بهترین اسباب بازی‌های پسرانه

اسباب بازی‌های شخصیت‌های کارتونی

پسر بچه‌ها معمولا به سراغ اسباب بازی‌های هیجان انگیز می‌روند و خود را در قالب شخصیت‌های کارتونی تصور می‌کنند. به همین منظور خرید اسباب بازی شخصیت‌های کارتونی یا همان فیگورهایی که مطابق با شخصیت‌های معروف ساخته می‌شوند برای آنها مناسب است. شخصیت‌هایی همچون اسپایدرمن، بتمن، سوپرمن و… از شخصیت‌های محبوب میان پسر بچه‌ها می‌باشد. علاوه بر فیگور می‌توانید دستکش اسپایدرمن، دستکش تانوس و… را نیز خریداری کنید.

خرید اسباب بازی‌های پسرانه از فروشگاه بازیتو

در بخش‌های فوق سعی کرده‌ایم پرطرفدارترین اسباب بازی‌های مورد علاقه پسر بچه‌ها را معرفی کنیم تا در هنگام خرید بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید و دچار سردرگمی نشوید. خرید لگو، دستکش اسپایدرمن، تفنگ اسباب بازی، ماشین اسباب بازی، ربات‌ها و اسباب بازی‌های هوشمند، شخصیت‌های کارتونی و… از فروشگاه اسباب بازی بازیتو امکان پذیر است. تمامی اسباب بازی‌های مورد علاقه فرزندتان را می‌توانید با کیفیت بالا و قیمت مناسب به صورت اینترنتی و یا حضوری از این فروشگاه خریداری کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید انواع اسباب بازی با مشاوران بازیتو در تماس باشید.

مطالب مشابه را ببینید!