گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
مجله تاپ ناز / مطالب جالب / بیوگرافی / اشکان خطیبی | بیوگرافی و عکس های اشکان خطیبی و همسرش

اشکان خطیبی | بیوگرافی و عکس های اشکان خطیبی و همسرش

اشکان خطیبی

“اشکان خطیبی” بیوگرافی و عکس های اشکان خطیبی و همسرش

اشکان خطیبی متولد 19 مهر ماه سال 1358 در شمیران تهران است، او بازیگر، خواننده، مجری و کارگردان است.

اشکان تحصلات را تا مقطع کارشناسی تئاتر در دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد ادامه داد.

همکاری با بابک سعیدی

اشکان در سال 379 به همراه بابک سعیدی گروه موسیقی راک ایرانی به نام اپولون را تشکیل داد که بعد از چند وقت از گروه جدا شد.

نوازندگی اشکان خطیبی

او پیانو گیتار و گاهی هم ساز دهنی می زند. این بازیگر به جز موسیقی و بازیگری گاهی هم نمایش نامه های انگلیسی را هم به فارسی ترجمه می کند و مدیر گروه موسیقی ترافیک نیز می باشد.

شروع بازیگری و نخستین فیلم وی

او بازیگری را از سینما شروع کرد. در سال 1377 در فیلمی به نام دفتری از آسمان ایفای نقش کرد که پخش نشد و پس از آن تئاتر را آغاز کرد. او می گوید که در انتخاب نقش هایش در سینما سخت گیر است زیرا هنوز هم سینما برای او جایگاه خاصی دارد.

ایجاد گروه موسیقی و شروع موسیقی

اشکان خطیبی در مورد ورود به دنیای موسیقی و ایجاد گروه موسیقی می گوید :

از همان سال ابتدایی ورود به دانشگاه جذب دوستان موزیسین شده و با بابک سعیدی آشنا شدم؛ به طوری که دو سال پس از ورود به دانشگاه یعنی سال 77 باند آپولون را تشکیل دادیم و خیلی جدی‌تر از تئاتر، موسیقی کار می‌کردم. در آن سال‌ها تعداد باند‌های موسیقی خیلی کم بودند. یک سری گروه‌ها موسیقی خارجی کار می‌کردند و تنها گروه موسیقی پاپ گروه «آریان» بود که حتی همین گروه هم در آن سال هنوز مجوز قانونی نداشت.

ازدواج و همسرش آناهیتا درگاهی

پس از انتشار عکس های از اشکان خطیبی و آناهیتا درگاهی در مکان های مختلف، در سایت ها و شبکه های اجتماعی شایعه شد که این دو زن و شوهر هستند. اشکان خطیبی در برنامه خندوانه صحن این ماجرا را تایید کرد و گفت که آناهیتا درگاهی همسرش است.

جالب است بدانید که او برای بار دوم است که ازدواج می کند. همسر قبلی اش در سال 1394 از او جدا شده است و آناهیتا دومین همسرش است.

عکس اشکان خطیبی و آناهیتا درگاهی

عکس اشکان خطیبی و آناهیتا درگاهی