اطلاعاتی در مورد زندگی خصوصی ادل +عکس

اطلاعاتی در مورد زندگی خصوصی ادل +عکس
” ادل ” خواننده خوش صدا و محبوب انگلیسی شهرت زیادی در سطح بین المللی دارد.

او بخاطر آلبوم 21 و همچنین اجرای ترانه زیبای تیتراژ ” اسکای فال ” که برنده اسکار هم بود به موفقیت چشم گیری در دنیای موسیقی رسید. حقایق جالبی در زندگی شخصی این بانوی 24 ساله وجود دارد که شاید دانستن آن برای شما جالب باشد.

 

– نقطه عطف موسیقی “ادل ” زمانی رخ داد که نزدیک ترین دوست او ترانه ای از وی در دنیای مجازی منتشر کرد.

-علیرغم شهرت فراوانش ، ” ادل “، از اجرا روی صحنه هراس دارد و در مصاحبه هایش گفته است برای درمان به روانشناس مراجعه کرده است.

-” ادل ” تنها خواننده غربی است که 3 ترانه متفاوت از او همزمان جزء 10 ترانه پر فروش معرفی شده است.

-او علاقه بسیاری به ” لئوناردو دی کاپریو ” دارد و از اینکه احساسش را بیان کند نمی ترسد.

-” ادل ” معتقد است تنها صداست که برای یک خواننده اهمیت دارد و از اینکه چاق است خجالت نمیکشد. او میگوید صدای دلنشین برای یک خواننده کافی است و تلاشی برای زیبایی ظاهری ندارد.

– وی ترانه ” یکی شبیه تو ” را بهترین ترانه اش میداند و گفته است بر خلاف تصور همگان این ترانه یک کار استودیویی نیست و او هنگامیکه در رختخواب بود این ترانه را آهنگسازی کرده است.

– نام آلبوم های ” ادل ” از روی سن وی در زمان آهنگسازی ترانه هایش گرفته شده است. آلبوم “21 ” و آلبوم “19 ” از آن جمله است.

– او برای اینکه در کنار معشوقش باشد در سا ل2008 به صورت ناگهانی تمام اجراهای زنده اش را لغو کرد و گفته است عشق برایش از همه چیز در زندگی مهمتر است.

– او عاشق گروه ” اسپایس گرلز ” است و میگوید از کودکی به عشق آنها زندگی کرده است و این گروه را الهام بخش زندگی هنری اش می داند.

– ” ادل ” مشروبات الکلی مصرف نمیکند اما به ندرت سیگار میکشد. او در سال 2010 تحت عمل جراحی حنجره قرار گرفته است.

اخبار,اخبار فرهنگی ,ادل

مطالب مشابه را ببینید!