اخبار هنرمنداناختصاصی تاپ نازعکس بازیگران

اعتراض بازیگران به کشتار غزه در شبکه های اجتماعی +عکس

اعتراض هنرمندان در فضای مجازی / کشتار را متوقف کنید / از اصغر فرهادی تا بهرام رادان + عکس

اعتراض هنرمندان در فضای مجازی / کشتار را متوقف کنید / از اصغر فرهادی تا بهرام رادان 

بعد از شروع حمله رژیم صهیونیستی به نوار غزه و انتشار اخبار در مورد فاجعه رخ داده در این منطقه و کشتار زنان و کودکان، هنرمندان بسیاری نسبت به این وضعیت موضع گرفتند و از مجامع بین‌المللی درخواست کردند برای پایان دادن به این اتفاق وارد میدان شوند.

بعد از انتشار بیانیه‌های سینماگران و اهالی تئاتر که به امضای چهره‌های مختلف این عرصه‌ها رسید، حالا فضای مجازی محلی برای واکنش نسبت به این فجایع است.

اصغر فرهادی کارگردان ایرانی صاحب اسکار، با انتشار عکسی همراه نسرین ستوده، حقوق‌دان، در اینیستاگرام خواستان پایان دادن به کشتار غزه شده‌ است.

اخبار,اخبار فرهنگی ,رژیم صهیونیستی

هنگامه قاضیانی نیز با انتشار عکسی از کودکان غزه در اینیستاگرام نوشته: «خدایا کی از این کابوس تاریخ بیدار شیم؟ تا کی کشتن کودکان غزه خبر اول صبح ما باشه؟»

اخبار,اخبار فرهنگی ,رژیم صهیونیستی

صابر ابر و رضا ثروتی که این روزها با هم سرگرم تمرین نمایش «رومی» هستند، هر کدام در صفحه اینیستاگرام خود عکسی منتشر کرده‌اند که با نوشته‌ای روی دست چپ و راست خود خواستار پایان کشتار شده‌اند.

اخبار,اخبار فرهنگی ,رژیم صهیونیستی

اخبار,اخبار فرهنگی ,رژیم صهیونیستی

هانیه توسلی هم با انتشار عکس از کودکی اهل غزه که روی مقوایی در دست نوشته به کشتار ما پایان دهید، در اینیستاگرام نوشته است: «هیچ چیز نفرت‌انگیزتر از جنگ نیست. هیچ چیز وحشتناک‌تر از کشتن کودکان و مردمان بیگناه نیست. هنوز از به یاد آوردن نوجوانی که زنده سوزانده شد تنم می‌لرزد، کاش دنیا جور دیگری بود.»

اخبار,اخبار فرهنگی ,رژیم صهیونیستی

بهرام رادان پوستری از یک پدر فلسطینی را در صفحه اینیستاگرام خود گذاشته که بعد از 24 سال صاحب فرزند شده بود؛ کودکی که با حمله رژیم صهیونیستی کشته شد.

اخبار,اخبار فرهنگی ,رژیم صهیونیستی

نیوشا ضیغمی و هدایت هاشمی هم با انتشار عکس‌هایی از فاجعه کشتار کودکان خواستار پایان دادن جنگ‌افروزان به این وضعیت شدند و همچنین مهدی پاکدل پایان جنگ را خواستار شد.

اخبار,اخبار فرهنگی ,رژیم صهیونیستی

نیکی کریمی بازیگر مطرح سینمای ایران، تهمینه میلانی کارگردان سینما و لیلی گلستان مترجم نیز با انتشار متن‌هایی در روزنامه اعتماد، انتقاد خود را نسبت به وضعیت ایجاد شده برای مردمان غزه بیان کرده‌اند.

نوشته های مشابه