اقدام زشت پزشک مشهدی و گرفتن عکس های برهنه از زن جوان در مطب

تجاوز مدیر یک تولیدی به زن جوان نو عروس و فرار کردن وی
زن جوان مدتی قبل برای عمل زیبایی قسمتی از بدنش به پزشک مراجعه کرده بود که به نتیجه دلخواه نرسید. او به پزشک اعتراض کرد ولی پزشک او را تهدید به پخش کردن عکس های برهنه ای کرد که در مطب از بدن برهنه زن جوان گرفته بود کرد.

اقدام زشت و غیر اخلاقی پزشک با زن جوان

اخبار حوادث : زن جوان به دلیل تهدیدهیا پزشک مشهدی به پلیس فتا مراجعه کرد و از این پزشک خبیث شکایت کرد.
شاکی پرونده افزود: در حال جرو بحث بودیم که به طور همزمان در گوشی تلفن همراه برایم عکس هایی برهنه از من همراه با متن تهدید آمیز مبنی بر انتشار این تصاویر در شبکه های اجتماعی دریافت کردم. پزشک مورد نظر با این تهدید می خواست مرا از پیگیری موضوع نارضایتی درباره عمل جراحی منصرف کند.
فرمانده انتظامی خراسان رضوی در این باره این خبرگفت: در پی اعلام شکایت زن جوان و با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع دستورات لازم برای پی گیری سریع پرونده صادر شد.
سردار بهمن امیری مقدم افزود: کارشناسان پلیس فتا خراسان رضوی پس از جمع آوری ادله موجود و تکمیل اطلاعات تحقیقی خود، متهم مورد نظر را دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی کردند. این پزشک اعتراف کرده، قبل از انجام عمل جراحی، عکسی از بدن بیمار خود با گوشی تلفن همراه برداشته و پس از عمل نیز عکس دیگری که البته تصویر چهره مشخص نیست در کنار عکس قبلی گذاشته و با انتشار این تصاویر در فضای مجازی برای کار خود تبلیغات می کردم.
  سردار بهمن امیری مقدم به صاحبان مشاغل در رابطه با توسعه کسب و کار و تبلیغات در فضای سایبری توصیه کرد: با توجه به گستردگی فضای سایبری ، این فضا نیز مانند فضای فیزیکی دارای ضوابط و مقررات مربوط به خود و تابع قوانین جرایم رایانه ای مصوب شده می باشد لذا قبل از هر گونه اقدام و عملی، رعایت اخلاق و حفظ حریم خصوصی افراد و همچنین تبعیت آن الزامی است.

همچنین : تجاوز وحشیانه یک پزشک به مادران در حین زایمان +عکس

مطالب مشابه را ببینید!