مجله تاپ‌ناز‌

امکانات اتوبوس های vip

امکانات اتوبوس های vip

اگر قصد خرید بلیط اتوبوس دارید، بهتر است با امکانات اتوبوس‌های VIP آشنا شوید تا با انتخاب این‌ وسیله نقلیه، علاوه‌بر کسب تجربه یک سفر اقتصادی، در طول مسیر نیز کاملا راحت باشید و با کم‌ترین میزان خستگی به مقصد برسید.

اتوبوس‌های وی‌آی‌پی از محبوب‌ترین مدل‌های این‌وسیله نقلیه به‌شمار می‌آیند که با امکانات متنوع به مسافران کمک می‌کنند در راحت‌ترین حالت به مقصد برسند. در این متن می‌خواهیم شما را با امکانات این نوع اتوبوس‌ها آشنا کنیم تا با اطمینان خاطر بیشتری برای رزرو بلیط آن‌ها تصمیم بگیرید. برای آگاهی از این‌ موارد تا انتهای متن با ما همراه باشید.

بررسی مهم ترین امکانات اتوبوس وی آی پی

هرگاه اصطلاح وی‌آی‌پی را در مقابل نام خدمات، کالا یا یک وسیله نقلیه ببینیم، متوجه می‌شویم که امکانات جذابی برای ما در نظر گرفته شده است. این موضوع را با بررسی امکانات اتوبوس‌های VIP به‌خوبی درک می‌کنیم. اگر قصد خرید بلیط اتوبوس دارید، آشنایی با این موارد خالی از لطف نیست.

اتوبوس‌های وی‌آی‌پی تجربه سفری جذاب به شما می‌دهند و مسافرت با آن‌ها مزایای زیادی دارد. از مهم‌ترین امکانات این نوع اتوبوس‌ باید به موارد زیر اشاره کنیم:

صندلی تخت شو در اتوبوس وی آی پی

مسافت‌های طولانی‌ بدون استراحت بسیار خسته‌کننده هستند و این معضل خود را در اتوبوس‌های قدیمی نشان می‌داد. در اتوبوس‌های وی‌آی‌پی با نصب صندلی‌های تخت‌شو، این مشکل تا حد زیادی برطرف شده است.

در اتوبوس وی‌آی‌پی چینش صندلی‌ها و فاصله بین آن‌ها نسبت به اتوبوس معمولی کاملا متفاوت است. به این صورت که شما می‌توانید آن‌ها را به تخت تبدیل کنید تا استراحت آسان شود. البته پیش‌از این کار بهتر است با مسافری که پشت سر شما نشسته هماهنگ کنید.

امکانات اتوبوس های vip

تعبیه مانیتور اختصاصی در اتوبوس های VIP

یکی از مهم‌ترین امکانات اتوبوس‌های وی‌آی‌پی نمایشگر اختصاصی آن‌ها است. در اتوبوس‌های معمولی 2 نمایشگر نصب می‌کنند و با پخش فیلم سعی دارند مسافران را سرگرم کنند. این کار ممکن است باعث کلافگی برخی افراد شود به‌خصوص اگر خسته باشند.

تعبیه مانیتور اختصاصی روی صندلی‌های این وسیله نقلیه این امکان را به شما می‌دهد تا در طول مسیر به تماشای فیلم بنشینید یا آهنگ گوش دهید. این سرگرمی‌ها باعث شدند شاهد افزایش فروش بلیط اتوبوس وی‌آی‌پی نسبت به مدل‌های معمولی و قدیمی‌تر باشیم.

سیستم گرمایشی و سرمایشی در اتوبوس وی آی پی

اتوبوس‌های قدیمی دارای سیستم‌ سرمایشی و‌ گرمایشی خیلی ضعیفی هستند و این موضوع سرما یا گرمای شدید داخل کابین را به‌همراه دارد. به همین دلیل نیز مسافران همواره از عدم تعادل دما کلافه می‌شوند.

در اتوبوس‌های وی‌آی‌پی، سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی قدرت بالایی دارند و ازاین‌رو مسافران با مشکلاتی مانند سرما یا گرمای زیاد مواجه نمی‌شود. اگر نسبت به دما حساس هستید، بهتر است خرید بلیط اتوبوس‌ VIP را مد نظر داشته باشید.

تعبیه پریز برق و شارژر در اتوبوس‌ وی آی پی

طی‌کردن مسیرهای زمینی معمولا مدت‌زمان زیادی طول می‌کشد و این موضوع در بسیاری از موارد باعث اتمام شارژ موبایل و لپ‌تاپ افراد می‌شود. قطعا تمام‌شدن شارژ این دستگاه‌ها کلافگی‌ مسافر را به‌همراه دارد.

در اتوبوس‌های وی‌آی‌پی کنار هر صندلی پریز برق 220 وات قرار دارد تا افراد بتوانند بدون دغدغه، لوازم دیجیتالی خود را شارژ کنند. اگر بلیط اتوبوس VIP تهیه کردید، حتما شارژر موبایل و‌ لپ‌تاپ خود را به‌همراه داشته باشید. این موضوع در مسافت های طولانی مثل بلیط اتوبوس مشهد تهران به شدت قابل احساس خواهد بود.

اینترنت بی سیم در اتوبوس وی آی پی

در حین طی‌کردن مسیرهای زمینی ممکن است برخی مواقع اینترنت موبایل خود را از دست بدهید. این‌ موضوع احتمالا برای افرادی که وقت زیادی را به گشت‌وگزار در فضای مجازی اختصاص می‌د‌هند یا کار آن‌ها به اینترنت وابسته است، آزاردهنده باشد.

اتوبوس‌های وی‌آی‌پی دسترسی به اینترنت بی‌سیم رایگان را برای مسافران فراهم می‌کنند. این مورد قطعا سفر راحت‌تری را به شما هدیه می‌دهد. به همین دلیل نیز اتوبوس‌های VIP گزینه بهتری برای سفر هستند به‌خصوص اگر بودجه کافی برای خرید بلیط آن‌ها را داشته باشید.

مزایای سفر با اتوبوس وی آی پی

در این اتوبوس‌ها صندلی‌های راحتی قرار دارد که می‌توان آن‌ها را به‌صورت تخت مورد استفاده قرار داد. فضای داخلی این نوع اتوبوس‌ طراحی خاصی دارد و محیطی کاملا لوکس‌ در اختیار مسافران قرار می‌هد.

سفر با اتوبوس‌ وی‌آی‌پی به‌دلیل بهره‌مندی از اینترنت و نمایشگر شما را تا آخر مسیر سرگرم نگه می‌دارد. به همین دلیل نیز خرید بلیط اتوبوس‌ VIP گزینه بهتری برای سفر محسوب ‌می‌شود.

برای خرید بلیط این نوع اتوبوس می‌توانید به پلتفرم اسنپ تریپ مراجعه کنید. در این سامانه امکانات متنوعی در اختیار شما قرار می‌گیرد و در برخی مواقع می‌توانید از تخفیف‌های جذابی نیز بهره‌مند شوید.

امکانات اتوبوس های vip

جمع‌بندی

برای خرید بلیط اتوبوس بهترین کار این است که به بررسی امکانات این وسیله نقلیه در مدل‌های معمولی و VIP بپردازید تا حین رزرو بلیط بهترین انتخاب را داشته باشید.

درخصوص اتوبوس‌های وی‌آی‌پی باید گفت آن‌ها دارای صندلی تخت‌شو، سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی با عملکرد مطلوب، نمایشگر اختصاصی برای هر مسافر و اینترنت وایرلس هستند.

سوالات متداول

اتوبوس‌ وی‌آی‌پی چه امکاناتی دارد؟

این نوع اتوبوس‌ها دارای امکاناتی هستند که باعث راحتی مسافران به‌خصوص حین طی‌کردن مسافت‌های طولانی می‌شوند. از این‌ موارد می‌توانیم به صندلی‌های تخت‌شو، سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی استاندارد، مانیتور اختصاصی و اینترنت بی‌سیم اشاره کنیم.

اتوبوس‌ VIP برای سفر بهتر است یا معمولی؟

قطعا هرچه امکانات یک وسیله نقلیه بیشتر باشد، انتخاب بهتری برای سفر محسوب می‌شود. پس بهترین کار به‌خصوص برای سفرهایی با مسافت طولانی، خرید بلیط اتوبوس وی‌آی‌پی است.

قیمت بلیط اتوبوس وی‌آی‌پی چقدر است؟

نرخ بلیط این نوع اتوبوس‌ با توجه به مسافت تعیین می‌شود. همچنین باید گفت قیمت آن نسبت به اتوبوس‌های معمولی بیشتر است. البته با درنظرگرفتن امکانات می‌توان این تفاوت قیمت را کاملا طبیعی دانست.

مطالب مشابه را ببینید!