فیلم و سریال

امین حیایی با بازیگر زن آمریکایی در سریال ایرانی!

امین حیایی با بازیگر زن آمریکایی در سریال ایرانی!

امین حیایی و بازیگر زن امریکایی در “ساعت صفر”

گروه تولید سریال «ساعت صفر» طی هفته گذشته با شهرزاد کمال‌زاده برای بازی در این سریال شبکه نمایش خانگی به توافق رسیدند.

 مجموعه «ساعت صفر» به کارگردانی محمد آهنگرانی که روزهای پایانی پیش‌تولید خود را می‌گذراند طبق برنامه ریزی‌های انجام گرفته و با انجام تست گریم نهایی بازیگران، به زودی و با برگزاری یک مراسم افتتاحیه با حضور تمامی بازیگران مقابل دوربین خواهد رفت.

گروه تولید این سریال طی هفته گذشته با شهرزاد کمال زاده نیز به توافق رسیدند تا تقریبا لیست بازیگران پروژه تکمیل شده باشد.
البته مجموعه چند بازیگر مطرح دیگر نیز خواهد داشت که قرار است بعد از آغاز تصویربرداری به گروه اضافه شوند. پیش از این نیز حضور امین حیایی، سیروس گرجستانی، لیلا بلوکات، کامران تفتی، حسن جوهرچی، بهنوش بختیاری، آشا محرابی، زهره حمیدی، ارژنگ امیرفضلی، شهین تسلیمی، وحید شیخ زاده، آرزو لولوئی، محمد پورغلامی و میلاد کی‌مرام همراه با بازیگر آمریکایی الیزابت پیج (Elizabeth Paige) در این سریال قطعی شده بود.

در خلاصه داستان این سریال که از شبکه نمایش خانگی عرضه خواهد شد آمده است: زمان می‌ایسته وقتی بهت بگن؛ تو تا حالا فکر می‌کردی اسمت الیزاست اما نیست، فکر می‌ کردی آمریکا زادگاهته اما نیست، این کلیسایی که توش میری مذهب تو نیست، و یه روز تو گوشت اذان گفتن. حتی این مادر، مادر تو نیست، این پدر تو نیست، اصلا دنیایی که برای خودت تصور کردی این شکلی نیست. همه چیز یه جور دیگه است، یه جور ترسناکیه. من یه ایرانی‌ام که مادرم بعد از بیست سال به جرم قتل از زندان آزاد شده… زمان برای من ایستاده، اینجا برای من ساعت صفره… .

عوامل اصلی این پروژه عبارتند از تهیه کننده و سرمایه گذار: شهاب چگینی (آیلار فیلم – مهدی طاهری)، نویسنده: پیمان عباسی، طراح گریم: ایمان امیدواری، مشاور رسانه‌ای: امین اعتمادی مجد.

نوشته های مشابه