مجله تاپ ناز / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار ورزشی / اولین مسابقه دور دوم و پیروزی جمهوری چک

اولین مسابقه دور دوم و پیروزی جمهوری چک

جمهوري چک در دومين مسابقه خود در يورو 2012 يونان را شکست داد.

جمهوری چک و یونان
جمهوری چک و یونان

دو تيم جمهوري چک و يونان در اولين مسابقه از دور دوم رقابت‌هاي يورو 2012 به مصاف يکديگر رفتند که اين بازي در پايان با برتري 2 بر يک جمهوري چک به پايان رسيد.

بازيکنان جمهوري چک بازي را هجومي آغاز کردند و خيلي زود به گل رسيدند. در دقيقه 3، هابشمن با يک پاس عمقي، ييراچک را در موقعيت تک به تک با دروازه‌بان يونان قرار داد و او نيز موفق شد دروازه را باز کرده تا جمهوري چک خيلي زود از حريف خود پيش بيفتد.

تنها سه دقيقه بعد، يک بار ديگر بازيکنان چک به گل رسيدند. پيلار روي پاس به بيروني که هم‌تيمي‌هايش از سمت راست محوطه جريمه يونان فرستاده بودند، صاحب توپ شد و گل دوم تيمش را به ثمر رساند.

پس از آن بازي کمي متعادل شد. در دقيقه 23، چالکياس دروازه‌بان يونان آسيب ديد و قادر به ادامه بازي نبود. به اين ترتيب، يوناني‌ها دست به يک تعويض اجباري زدند و سيفاکيس درون دروازه اين تيم قرار گرفت.

در دقيقه 29، روسيچکي نزديک بود با يک شوت محکم گل سوم تيمش را به ثمر برساند اما سيفاکيس با يک واکنش خوب، ضربه او را راهي کرنر کرد. در دقيقه 40 فوتيکاس مهاجم يونان با يک ضربه سر دروازه چک را باز کرد اما کمک داور پرچم خود را به نشانه آفسايد بالا برد و گل را نپذيرفت تا بازي در نيمه اول با برتري 2 بر صفر چک به پايان برسد.

در نيمه دوم، بازيکنان يونان تلاش زيادي براي جبران نتيجه انجام دادند و سرانجام در دقيقه 53، گکاس موفق شد يکي از گل‌هاي خورده را جبران کردند تا اختلاف به حداقل برسد.

با اين حال، تلاش يوناني‌ها براي جبران يک گل عقب مانده بي‌نتيجه بود و بازي در پايان 90 دقيقه با برتري 2 بر يک جمهوري چک به پايان رسيد. به اين ترتيب، جمهوري چک سه امتيازي شد و يونان در همان يک امتياز باقي ماند.

در ديگر ديدار اين گروه، تا دقايقي ديگر لهستان به مصاف روسيه خواهد رفت.

محل برگزاري مسابقه: ورزشگاه ورکلاو

هوا: ابري، 21 درجه سانتي‌گراد، رطوبت 73 درصد

داور: استفان لانوي (فرانسه)

ترکيب دو تيم:

يونان: چالکياس (سيفاکيس 23) ، مانياتيس، پاپادوپولوس، توروسيديس، توروسيديس، هولباس، کاراگونيس، فوتاکيس (گکاس 46)، کاتسورانيس، فورتونيس (ميتروگلو 71)، ساماراس، سالپينگيديس

جمهوري چک: چک، گبري سيلاسي، کادلچ، سيووک، ليمبرسکي، روسيچکي (کولار 46 – رايتورال 90)، پلاشيل، پيلار، هابشمن، ييراچک، باروش (بخارت 64)

مالکيت توپ: يونان 54 درصد – چک 46 درصد

[امتیاز دهنده: 0 نفر و میانگین امتیاز: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *