مجله تاپ‌ناز‌

از آهنگری و جوشکاری تا لوله بازکنی با اپلیکیشن استادکار

حتما شما هم بارها کارتان با مراکز تاسیساتی و خدماتی افتاده. مخصوصا زمانی که مشکلی برای خانه و ساختمان پیش آمده و نمی دانستید به کجا مراجعه کنید. امروز می خواهیم اپلیکیشنی را به شما معرفی کنیم که هر زمان به خدمات نیاز داشتید بتوانید به راحتی و با چند کلیک متخصص های مختلف از جمله جوشکار، لوله کش، لوله بازکن، تعمیرکار لوازم منزل، نقاش ساختمان و… را پیدا کنید. پس با ما همراه باشید.

 

جوشکاری و آهنگری در ساختمان با اپلیکیشن استادکار

جوشکاری و آهنگری از خدمات کاملا تخصصی محسوب شده و فرد جوشکار باید تمام دوره‌های لازم برای این کار را گذرانده باشد. علاوه بر تخصص و دانش به ابزار و وسایلی برای جوشکاری نیاز است. این وسایل عمدتا دارای قیمت بالا بوده و هر فرد نمی‌تواند برای انجام امور کوچک جوشکاری در منزل یا ساختمان خود آن‌ها را خریداری کند. برای انجام هر گونه خدمات و عملیات جوشکاری و آهنگری باید افراد و شرکت‌های متخصص در این زمینه کمک بگیرید. جوشکاری کاری خطرناک بوده و در صورت رعایت نکردن نکات ایمنی می‌تواند مشکلات بسیاری برای شما به همراه داشته باشد.

از آهنگری و جوشکاری تا لوله بازکنی با اپلیکیشن استادکار

علاوه بر متریال و دستگاه‌های مورد نیاز باید با روش‌های مختلف جوشکاری نیز آشنا باشید. در ادامه دو روش انجام جوشکاری معرفی شده‌ است:

همان طور که گفته شد در بخش‌های مختلفی از ساختمان از فلزات مختلف استفاده شده است. برخی از این فلزات مانند اسکلت ساختمان با مواد ساختمانی دیگر پوشیده شده‌اند اما برخی دیگر مانند نرده، حفاظ، در و پنجره در معرض هوای آزاد قرار داشته و ممکن است به مرور زمان دچار آسیب شوند. برای تعمیر این بخش‌ها به خدمات جوشکاری سیار نیاز دارید تا خدمات مورد نظر را برای شما انجام دهند. دسترسی به متخصص جوشکاری سیار با استادکار راحت شده و هر زمان که نیاز به خدمات داشته باشید می توانید از متخصصان این اپلیکیشن کمک بگیرید

 

سرویس‌های لوله بازکنی و تخلیه چاه با اپلیکیشن استادکار

یکی دیگر از خدمات منزل و خدماتی که در تمام ساختمان‌ها در هر زمانی مورد نیاز است، خدمات و سرویس‌های لوله بازکنی و تخلیه چاه است. گرفتگی لوله‌های مختلف در ساختمان مخصوصا لوله‌های فاضلاب به یکی از مشکلات رایج هر ساختمانی تبدیل شده است مشترک بودن بسیاری از لوله‌های خروجی فاضلاب در ساختمان‌ها و مجتمع‌های بزرگ این مشکل را چند برابر کرده است. گرفتگی توالت و خروجی فاضلاب حمام، گرفتگی لوله‌های آشپزخانه، گرفتگی لوله‌های سرویس بهداشتی، لوله‌های خروجی پشت بام و حیاط و … از جمله رایج‌ترین مشکلات فاضلاب‌های ساختمان هستند.

از آهنگری و جوشکاری تا لوله بازکنی با اپلیکیشن استادکار

برای باز کردن لوله‌ها روش‌ها و ابزارهای مختلفی وجود دارد که متناسب با شرایط از آن‌ها استفاده می‌شود. لوله بازکنی استادکار با فنر برقی، فنر دستی، استفاده از تراکم هوا، تلمبه پلاستیکی و استفاده از محلول‌های شیمیایی از روش‌های رایج لوله بازکنی هستند. در صورت نیاز می‌توانید از شرکت مربوطه بخواهید که کدام یک از این روش‌ها را برای شما انجام دهد.

اپلیکیشن استادکار

استادکار یکی از بهترین و جامع‌ترین اپلیکیشن‌های خدمات منزل در حوزه فعالیت‌های ساختمانی است. این اپلیکیشن با داشتن نیروهای متخصص و با تجربه در تمام زمینه‌های خدمات فنی و بازسازی ساختمان فعالیت می‌کند. در صورت نیاز به هر نوع نیروی کمکی و خدماتی می‌توانید درخواست خود را در اپلیکیشن ثبت کنید. استادکار به صورت 24 ساعت فعال است و شما در هر ساعتی از شبانه روز می‌توانید برای حل مشکلات پیش آمده در ساختمان به آن درخواست نیروی کار بدهید.

یکی از خدماتی که استادکار برای شما فراهم کرده است، انجام کارهای جوشکاری و آهنگری در مقیاس‌های مختلف است. نیروهای جوشکار استادکار بسیار با تجربه و در زمینه کاری خود متخصص و زبده هستند. تمام روش‌های جوشکاری معرفی شده توسط این نیروها قابل انجام است و مطابق با نیاز شما استفاده می‌شود.

علاوه بر مزیت‌ها و خدمات گفته شده تمام امور مربوط به لوله بازکنی نیز از طریق اپلیکیشن استادکار انجام می‌شوند. تمام روش‌های گفته شده توسط افراد با تجربه در این زمینه قابل انجام است و مطابق با نیاز شما و نوع لوله کشی و ساختمان صورت می‌گیرد. تمام نیروهای فعال در این اپلیکیشن از تخصص و تجربه بالایی برخوردار بوده و به بهترین شکل خدمات مورد نظر شما را انجام می‌دهند.

علاوه بر مزایای گفته شده برای سایت استادکار قیمت خدمات و فعالیت‌های انجام شده توسط آن‌ها بسیار مقرون به صرفه است و با توجه کیفیت کار انجام شده رضایت بالای مشتریان را به همراه داشته است. همین حالا می توانید به سایت استادکار سر بزنید و اپلیکیشن استادکار را نصب کنید و خودتان خدمات، قیمت ها و متخصصان آن را بررسی کنید. رپورتاژ آگهی /

مطالب مشابه را ببینید!