اپل به‌ زودی تبلت جدید خود را عرضه می‌کند

اپل به‌زودی تبلت جدید خود را عرضه می‌کند

اپل به‌زودی تبلت جدید خود را عرضه می‌کند

شرکت اپل دعوتنامه‌ای را برای مراکز خبری و کارشناسان فناوری ارسال کرده است که در آن نوشته شده در تاریخ ۲۲ اکتبر مراسمی برگزار می‌شود که طی آن مدل بعدی رایانه لوحی iPad در معرض دید عموم قرار می‌گیرد و البته به همراه آن رایانه Mac Pro و همچنین سیستم‌عامل OS X Mavericks اپل هم به‌روز می‌شود.

به گزارش ایتنا، با انتشار این دعوتنامه پایگاه‌های خبری از هم‌اکنون گمانه‌زنی‌های خود را برای مدل بعدی رایانه لوحی اپل آغاز کرده‌اند.
این طور به نظر می‌رسد که این محصول رقابت تنگاتنگی را با رایانه‌های لوحی سامسونگ آغاز می‌کند.

اگرچه هنوز به درستی مشخص نشده است که این مراسم کجا برگزار می‌شود، اما این تاریخ برای معرفی مدل‌های مختلف رایانه لوحی iPad بسیار آشنا است و شرکت اپل معمولا در همین تاریخ از هر سال یک تبلت جدید روانه بازار می‌کند.

باید گفت که انتشار این دعوتنامه خبر بدی برای نوکیا بوده است، زیرا این شرکت بزرگ فنلاندی در تاریخ ۲۲ اکتبر کنفرانس Nokia World را برگزار می‌کند و از قبل پیش‌بینی شده بود که شرکت نوکیا قصد دارد در این کنفرانس گوشی‌های هوشمند جدید خود و رایانه‌های لوحی جدیدی مبتنی بر سیستم‌عامل ویندوز ۸ را با نام Nokia Lumia ۲۵۲۰ معرفی کند.

البته باید توجه داشت که این خبر برای مایکروسافت هم چندان خوشایند نیست، چون این شرکت بزرگ نرم‌افزاری از تاریخ ۲۲ اکتبر عرضه رایانه‌های لوحی جدید خود با نام Surface ۲ و Surface Pro ۲ را آغاز می‌کند.

مطالب مشابه را ببینید!