اکران فیلم ضد ایرانی 300 / قسمت دوم 300

هالیوود شمشیرش را برای ایران از رو بسته است / اكران قسمت دوم فیلم “300 “

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از کالیدر؛ لوگوی جدید قسمت دوم فیلم ۳۰۰ توسط صفحه فیسبوک این فیلم منتشر شد. قسمت اول این فیلم ضد ایرانی سال 2007 اکران شد و با تحریف تاریخ خشم ایرانیان را برانگیخت.

 

فیلم 300

 

کمپانی وارنر بروس قصد دارد قسمت دوم این فیلم را سال 2013 روی پرده ببرد. این فیلم در ابتدا قرار بود با عنوان “300”: نبرد درمنه با نبرد ارتمیس (آرتمیس: ملکه هالیکارناس در کاریا و یکی از فرماندهان زن ناو دریایی حکومت خشایار شاه می‌باشد) اکران شود اما بعد نام آن به “300: ظهور یک امپراطوری” تغییر كرد.

همچنان “رودریگو سانتورو”، “اوا گرین” و “سالیوان استاپلتون” در این قسمت حضور خواهند داشت. این فیلم براساس کتابهای مصور “Xeres” به معنای “خشایار” نوشته “فرانک میلر” ساخته می‌شود.

 

فیلم 300

 

این قسمت فیلم 300 توسط “نوام مورو” کارگردان صهیونیستی فیلم “انسانهای هوشمند” می‌باشد که تمرکز خود را بر کاراکتر “رودریگو سانتورو” یعنی “خشایار” قرار داده است. “رودریگو سانتورو” در مصاحبه‌ای گفت: “در این قسمت هم نبردهایی مانند نبردهای قسمت اول خواهید دید ، اما اینبار با چشم اندازی متفاوت”.

این فیلم نبرد بین ایران و یونان در زمان خشایار شاه فرزند داریوش بزرگ و اتوسا (دختر کوروش بزرگ) را به تصویر می‌کشد. /باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه را ببینید!