مجله تاپ ناز / مطالب جالب / دانستنی ها / ایده های فوق العاده برای روز پدر

ایده های فوق العاده برای روز پدر

 

10- همه کاری که شما باید انجام دهید این است روی دستگاه پخش دی وی دی خود، فیلمی از دوران کودکی تان بگذارید از زمانهایی که با پدرتان بازی می کردید. روزهایی که با هم توپ بازی می کردید، او توپ را برای شما می انداخت و شما آن را می زدید. کی بود که پول شیشه هایی را که با توپ می شکستید، می داد؟

 

۹- با پدرتان بنشینید و صحبت کنید. تلاش کنید درک کند که چقدر نقش مهمی در زندگی شما دارد. مشخص است که این کار حس خوبی به او می دهد و دوباره احساس جوانی و مهم بودن می کند. همه کارهایی را که برایتان کرده، به او بگویید . مرارتهایی را که در راه شاد کردن شما متحمل شده به او یادآوری کنید.
free ایده های جالب برای روز پدر

۸- برای پدرتان داستانی نقل کنید و چند تا جوک تعریف کنید و در همین حین صدای خودتان را ضبط کنید. سپس قرار بگذارید که هر سال به این نوار را گوش کنید. وقتی که به این نوار گوش می کنید هرچیزی را که به ذهنتان خطور می کند و هر احساسی را که در دلتان به وجود می آید یادداشت کنید.
free ایده های جالب برای روز پدر

۷- الان وقت استفاده از پولهای تان برای اهداف درست است. به یک فروشگاه خوب بروید و یک کارت مخصوص روز پدر برای پدرتان بخرید. او حتما از این کار شما خوشش خواهد آمد.
free ایده های جالب برای روز پدر

۶- عکس بگیرید بله شما حق را به من می دهید. چند عکس به یادماندنی با پدرتان بگیرید و آن را روی میزکارتان بگذارید تا هر وقت که روز سختی داشتید به تصویر پدرتان نگاه کنید و به یادآورید که او تمام این سختی ها را با عشق تو هموار کرده است.
free ایده های جالب برای روز پدر

۵- از آخرین باری که با پدرتان بازی کرده اید زمان زیادی می گذرد؟ این طور نیست؟ اما برای این کار هیچ وقت دیر نیست. روز پدر امسال، ترتیبی بدهید که باهم یک بازی مورد علاقه هردونفرتان را انجام بدهید. قایم باشک چطور است؟ مطمئنا پدر شما همه سوراخ سنبه های خانه را به خوبی می شناسد!

free ایده های جالب برای روز پدر
۴- هر پدری به فرزند خود در دوران کودکی درسهایی می دهد. دفتری بخرید و در آن همه درسهای اخلاقی خوبی را که در زمان کودکی از پدرتان آموخته اید بنویسید. سپس این یاداشتها را به پدرتان نشان بدهید. اما برای انجام موفقیت آمیز این کار لازم است که این درسها را به خاطر داشته باشید. آیا به یاد دارید؟
free ایده های جالب برای روز پدر

۳- امسال هدیه روز پدر را از همان فروشگاه مورد علاقه خود بخرید. فاصله سنی خودتان با پدرتان را فراموش کنید . فکر کنید برای عزیزترین دوست تمام سال های زندگیتان خرید می کنید . از تمام خلاقیتتان استفاده کنید.
free ایده های جالب برای روز پدر

۲- یک هدیه قشنگ و عالی به پدر بدهید. بگذارید اینها را پیشنهاد کنیم: یک عطر عالی، یک پیراهن خوب( اگر پدرتان فکر می کند هنوز جوان است یک تیشرت هدیه خوبی است) و از این قبیل.
free ایده های جالب برای روز پدر

۱- برای روز پدر حتما هدیه ای برای پدر بزرگتان در نظر بگیرید . اگر او در شهر یا کشور دیگری زندگی می کند حتما به او زنگ بزنید و روز پدر را تبریک بگویید.فراموش نکنید شما فرصت زیادی برای ابراز علاقه و دوست داشتن آنها

[امتیاز دهنده: 0 نفر و میانگین امتیاز: 0]

12 دیدگاه ها

 1. من عاشق بابامم بابا روزت مبارک.

 2. اگه بابام پیشم بود دنیا رو به پاش میریختم.
  اما الان از همینجا بهش میگم بابای گلم روزت 1000بار مبارک دوست دارم.

 3. خدا برات نگهش داره عزیزم قدرشو بدون …. منم پدرمو خیلی دوس داشتم روحش شاد…………….

 4. لیلا خانم ،خدا رحمتش کنه،

  من خاک پای تمامی پدرای روی زمینم، علل خوصص ، بابا جون خودم .

  روزتون مبارک

 5. خوش ب حالتون ک پدر دارین
  ب این حالتون غبطه میخورم
  کاش دست نوازش پدر ی بار فقط ی بار رو سرم بود
  این آرزو رو با خودم ب گور میبرم

 6. خدا پدر همتونو براتون نگه داره
  آمین

 7. میلاد جان ممنونم خدا پدر شمارو نگهداره … پبشاپیش هم روز مرد رو به همه ی مردای واقعا مرد تبریک میگم شاد و سربلند باشین ……

 8. سپهر جان خدا رحمت کنه پدرتونو … وقتی روز پدر میشه دلای ما س که تو حسرت نبودنشون میسوزه …. بانه جان خدا پدر شمارم قرین رحمت کنه !!!!!!

 9. لیلا جان پدرسپهر زندس.

 10. خدا پدر تو رو هم بیامرزه لیلا جان
  ولی متاسفانه من ن پدر دارم ن مادر
  اونا تو ی سانحه رانندگی کشته شدن
  من یادم نمیاد کوچیک بودم
  واسه همین پیش پدر و مادر بزرگ پدریم بزرگ شدم

 11. دوستان شرمنده ، اون کسی که مطلب منو میخونه ، لطف کنه،،برای اون کسای که پدر مادرشونو از دست دادن ، یه فاتحه بخونه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *