گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار ورزشی / ایران و ازبکستان در نیمه اول مساوی شدند
loading...

ایران و ازبکستان در نیمه اول مساوی شدند

تيم ملي فوتبال ايران با ارائه‌ي يک نمايش دفاعي نيمه‌ي نخست ديدار مقابل ازبکستان را با تساوي به پايان برد.


 

 تيم ملي فوتبال ايران در نخستين ديدار از مرحله‌ي نهايي مقدماتي جام جهاني 2014 درتاشکند به مصاف ازبکستان رفت و در پايان نيمه‌ي نخست به تساوي بدون گل دست يافت.

دو تيم در دقايق ابتدايي نيمه اول به محک زدن يکديگر پرداختند. تا اين که نکونام کاپيتان تيم ملي فوتبال ايران در دقيقه 20 بازي با دروازه‌بان ازبکستان تک به تک شد اما توپ روي پايش جفت وجور نبود و اين موقعيت از دست رفت.تا بازي همچنان بدون گل دنبال شود. ازبک‌ها نيز دو دقيقه بعد از اين موقعيت از محوطه شش قدم ايران صاحب موقعيت شدند اما مهدي رحمتي يک گل را براي ايران خريد وتوپ را با يک جهش بلند دور کرد.

در ادامه نيز در دقيقه 25 دومين موقعيت ازبکستان روي پاس اشتباه رو به عقب سيدجلال حسيني به دست آمد و مهاجم حريف با رحمتي تک به تک شد که اين بار نيز دروازه‌بان ايران ناجي بود تا ازبکستان صاحب گل نشود. فشار ازبکستان روي دروازه ايران همچنان ادامه داشت و حريف بيشتر از ايران توپ و ميدان را در اختيار داشت.ازبک‌ها در يک سوم پاياني نيمه چند سانتر را هم انجام دادند، اما مدافعان ايران بيشتر سرهاي اول را زدند.

در ادامه ازبکستان روي حرکتي که به نظر خطاي مهاجم آنها به نظر مي‌رسيد صاحب موقعيت شد،‌اما اين فرصت هم براي تيم ميزبان از دست رفت.

ازبکستان در دقايق پاياني روي يک توپ برگشتي به گل رسيد، اما کمک داور با بالابردن پرچم خود به دليل آفسايد گل را مردود اعلام کرد.

کي‌روش در آخرين دقايق نيمه‌ي نخست خسرو حيدري را به جاي ابراهيمي به زمين فرستاد.

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *