مجله تاپ‌ناز‌

“ایزی پک” خدمات VIP اسباب کشی و فروشگاه آنلاین

اگر قصد جابجایی خانه یا محل کار خودتان را دارید جدا از انتخاب شرکت بسته بندی، باید به دنبال لوازم بسته بندی هم بگردید. یک عده از افراد هستند که برای جابجایی به سراغ شرکت های اسباب کشی نمیروند و حتما خودشان باید اسباب و اثاثیه خانه‌شان را بسته بندی کنند. به همین دلیل باید به دنبال بهترین متریال بسته بندی در سطح شهر بگردند. به همین روی ما یکی از بهترین فروشگاه های اسباب کشی را که مورد تایید خودمان است را به شما معرفی میکنیم.

"ایزی پک" خدمات VIP اسباب کشی و فروشگاه آنلاین

فروشگاه وسایل اسباب کشی ایزی پک

چرا حتما باید از فروشگاه اسباب کشی متریال موردنیازمان را بگیریم؟ از گذشته تا به امروز خرید و فروش کارتن دست دوم در بین ما ایرانی ها باب شده و از زمان های قدیم بزرگترهای ما کارتن هایی مثل کارتن موزی را به عنوان کارتن اسباب کشی استفاده میکردند و در آخر کار میدیم که تعدادی از وسایل ما یا بطور کامل آسیب دیدند و یا بخشی از آن ها دچار شکستگی شده. حالا ایزی پک با اطلاع از این نوع آسیب ها و اینکه چه متریالی برای اثاث کشی مناسب است، فروشگاه آنلاینی تاسیس کرده که تمامی وسایل اسباب کشی را درون خودش جای داده تا همه افراد بدون هیچ گونه استرس و نگرانی درباره اثاث خانه جابجا شوند. حال در ادامه به معرفی وسایل اسباب کشی فروشگاه ایزی پک می پردازیم.

اول از همه بگذارید یک سوال بپرسم، چرا باید از فروشگاه اسباب کشی لوازم موردنیازمان را تهیه کنیم؟ این همه سال پدر و مادرانمان از متریال دست دوم استفاده کردند( البته فکر میکردند برای اسباب کشی یک کارتن بسته بندی میگرفتند کفایت میکرد) ولی امروزه میدانیم که نه کارتن اسباب کشی صرفا برای جابجایی کافی است و نه دست دوم بودن آن. به همین دلیل باید از فروشگاه های اسباب کشی این متریال را تهیه کنیم. یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی کشور، فروشگاه ایزی پک می باشد. این فروشگاه با جای دادن تمامی متریال موردنیاز برای بسته بندی در بازار، توانسته به بزرگترین فروشگاه اثاث کشی حال حاضر ایران بدل شود. حالا به نظر شما فروشگاه ایزی پک دیگر چه خدماتی ارائه میدهد؟

معرفی برخی از محصولات فروشگاه ایزی پک

در فروشگاه ایزی پک می توانید به سادگی محصولاتی متنوع و کاربردی برای اسباب کشی را پیدا کرده و به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهید. در این فروشگاه تمامی محصولات در شهر تهران در همان روز ارسال می شود و همچنین می توانید از گزینه امکان پرداخت درب منزل نیز استفاده نمایید. برای شهرهای غیر از تهران می توانید از گزینه پرداخت آنلاین استفاده کرده و طی 4 الی 5 روز کاری بدست شما خواهد رسید.

"ایزی پک" خدمات VIP اسباب کشی و فروشگاه آنلاین

پلاستیک حبابدار

در فروشگاه ایزی پک میتوانید انواع پلاستیک حبابدار ، ضربه گیر برای بسته بندی انواع ظروف شکستنی ، لیوان ، تابلو ، آیینه و .. را پیدا کنید و اقدام به خرید نمایید.

کارتن های اسباب کشی ایزی پک

همچنین می توانید در این فروشگاه آنلاین لوازم اسباب کشی ، انواع کارتن های مخصوص اسباب کشی در ابعاد و سایزهای مختلف را جستجو کرده و اقدام به خرید کنید. انواع کارتن های اسباب کشی برای بسته بندی کتاب ، کیف و کفش ، کارتن های رگال دار برای بسته بندی انواع لباس و … مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع کاور و بقچه لباس

انواع کاور های با کیفیت و بقچه های زیپ دار برای بسته بندی انواع لباس ها ، کیف و کفش و … مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع لوازم جانبی

لوازم جانبی اسباب کشی همچون چسب های پهن با قدرت چسبندگی عالی و با کیفیت برای محکم نمودن کارتن ها و … ، انواع تیغ کاتر ، انواع برچسب برای علامت گذاری جعبه ها ، انواع کاور مخصوص بسته بندی کفش و …

خدمات اسباب کشی کامل

خدمات اسباب کشی کامل یکی از محبوب ترین خدمات اسباب کشی ایزی پک میباشد که توانسته افراد زیادی را به خودش جذب کند. بگذارید یک مقدار ریزتر به این سرویس نگاه کنیم، این خدمت از اولین مرحله اسباب کشی یعنی بسته بندی اثاثیه منزل تا آخرین آن یعنی چیدمان در محل جدید را انجام میدهد. به این صورت که نیروهای بسته بندی ایزی پک به منزل شما اعزام میشوند و کلیه اثاث خانه را با متریال بسته بندی جمع میکنند. لازم به ذکر است که تمامی متریال بسته بندی بر عهده شرکت است و شما موظف به تهیه هیچ کدام از این لوازم نخواهید بود. سپس این اثاث جمع شده با دقت تمام به کمک نیروهای حمل شرکت به ماشین حمل منقل میشوند پس از رسیدن به محل جدید، نیروهای ایزی پک وسایل بزرگ خانه را باز میکنند، خدمات فنی مانند مونتاژ یخچال و… را انجام میدهند و خانه را طبق سلیقه مشتری میچینند. تمام این مراحل در یک روز انجام میگیرد یعنی مشتری در یک روز بدون کوچکترین فشار عصبی و جسمی به منزل جدیدش منتقل میشود، به همین راحتی!

"ایزی پک" خدمات VIP اسباب کشی و فروشگاه آنلاین

خدمات بسته بندی اثاثیه منزل

در خدمات بسته بندی همانطور که از نامش پیداست صرفا وظیفه بسته بندی وسایل خانه انجام میشود. در این مرحله شما باید به سایت ایزی پک مراجعه کنید و در صفحه خدمات بسته بندی، وسایلی که قصد جمع آوری آن را دارید را بطور آنلاین انتخاب کنید و سپس پس از انتخاب روز موردنظر نیروهای ایزی پک، جهت بسته بندی اثاثیه منزل شما اعزام میشوند. لازم به ذکر است که این خدمت جهت مدیریت هوشمند هزینه‌های اسباب کشی طراحی شده تا هر شخصی متناسب با بودجه خودش بتواند با ایزی پک همکاری داشته باشد. راستی در این خدمات هم تهیه متریال بسته بندی برعهده شرکت میباشد.

کلام آخر

در  فروشگاه اسباب کشی ایزی پک تمامی این متریال با تنوع بالا عرضه شده تا کسانی که اسباب کشی دارند و یا قصد بسته بندی وسایل خانه را دارند، خیلی راحت و با ایمنی بالا این کارها را انجام دهند. همچنین ایزی پک با تولید وسایل اسباب کشی با متریال درجه یک کارخانه ها، یکی از بهترین و با کیفیت ترین محصولات اثاث کشی را درون خودش جای داده و با هدف بالا بردن راندمان بسته بندی و رعایت استانداردهای ایمن سازی توانسته تمامی وسایل اسباب کشی موردنیاز بازار را در فروشگاه خودش جای دهد. همچنین با ارسال رایگان سعی دارد تا تمامی افراد از هر کجای ایران، در سریعترین زمان ممکن مرسولات خود را درب منزل تحویل بگیرند تا همه مردم ایران زمین شاهد یک جابجایی استاندارد و اصولی باشند.

در فروشگاه ایزی پک تمام متریال با تنوع بالا و مواد خام درجه یک ساخته شده تا بسته بندی اثاثیه منزل شما به درستی و اصولی انجام گیرد. خدمات اسباب کشی کامل نیز در سریعترین زمان ممکن و با کوچکترین دخالت صاحب خانه صورت میپذیرد تا کسانی وقت انجام وظیفه مربوط به اثاث کشی را ندارند بتوانند خانه خود را به بهترین شکل جابجا کنند. خدمت بسته بندی دقیقا برای بسته بندی اثاثیه منزل طراحی شده و همانطور که توضیح داده شد میتوانید بخشی یا کل اسباب کشی خودتان را برونسپاری کنید.

مطالب مشابه را ببینید!