اینستاگرام instagram هم فیلتر شد؟ یا شایعه است؟

فیلتر شدن اینستاگرام

از تاریخ 16 آبان برنامه اینستاگرام روی گوشی کاربران باز نمی شود. این شبکه اجتماعی دچار اختلال شده است و فقط با فیلترشکن اینستاگرام باز می شود. اما ایا این اختلالات به دلیل فیلترینگ است؟

شبکه اجتماعی اینستاگرام در ایران میلیون ها کاربر دارد و در تمام مناطق کشور دچار اختلال و قطعی شده است و علت این قطع شدن مشخص نیست. مسئولان هم در این مورد اظهار نظر نکرده اند و هیچ توضیحی در خصوص فیلتر شدن اینستاگرام نداده اند.

البته این مشکل برای بیشتر مناطق کشور افتاده است و فقط تعداد کمی به اینستاگرام دسترسی دارند.

 

شایعه فیلتر اینستاگرام جدی شد

نکته مورد توجه در این باره این است که بسیاری از کاربران می‌گویند با فیلترشکن به اینستاگرام دسترسی دارند، اما بدون فیلترشکن نمی‌توانند این شبکه اجتماعی را باز کنند. به همین دلیل، شایعه فیلتر اینستاگرام بر سر زبان‌ها افتاده و این خبر به سرعت در فضای مجازی دست به دست می‌شود که اینستاگرام فیلتر شده است. چیزی که بیش از پیش به شایعه فیلتر اینستاگرام دامن زد، این بود که بررسی‌ها نشان می‌دهد اختلال این شبکه اجتماعی جهانی نیست و ظاهرا این اتفاق فقط در ایران رخ داده است.

فعلا نمی‌توان به طور دقیق و با اطمینان از فیلتر شدن اینستاگرام خبر داد و باید منتظر اطلاعات بیشتر بمانیم؛ اما به نظر می‌رسد قطعی اینستاگرام یا به دلیل مشکلات فنی در داخل کشور بوده یا شاید واقعا این شبکه اجتماعی محبوب فیلتر شده باشد. در صورت کسب اطلاعات بیشتر، حتما شما را از جزئیات این اتفاق مطلع خواهیم کرد. همچنین شما می‌توانید در بخش نظرات این مطلب، ما و سایر کاربران را از وضعیت دسترسی خود به اینستاگرام باخبر کنید. اینستاگرام برای شما باز نمی‌شود یا با فیلترشکن باز می‌شود یا اصلا مشکلی برای باز کردن اینستاگرام ندارید؟

آیا برنامه اینستاگرام  شما هم دچار اختلال شده است؟

مطالب مشابه را ببینید!