این بازیگران قبلا معتاد بودند! +عکس

این بازیگران قبلا معتاد بودند! +عکس

اغلب اوقات اعتیاد به مواد مخدر و ناپایداری روانی است که باعث می شود ستاره ها از صحنه هالیوود محو شوند، با این حال، بعضی از آنها هستند که توانسته اند با اعتیاد مبارزه کنند و دوباره به صحنه شهرت برگردند و حتی موفقیت های بزرگی کسب کنند.

این روزها دیگر هر مجله یا وبسایت مختص ستاره ها و چهره ها را که باز کنید، داستان تازه ای در مورد انحطاط چهره های معروف می خوانید. از ضرب و شتم در رستوران و … گرفته تا مشکلات روانی، اکثر ستاره ها خودشان را با چنین مسائلی در چشم مردم خراب می کنند.

 

اغلب اوقات اعتیاد به مواد مخدر و ناپایداری روانی است که باعث می شود ستاره ها از صحنه هالیوود محو شوند، با این حال، بعضی از آنها هستند که توانسته اند با اعتیاد مبارزه کنند و دوباره به صحنه شهرت برگردند و حتی موفقیت های بزرگی کسب کنند. در زیر به چند تن از آنها اشاره کرده ایم:

10. درو بریمور با مواد مخدر و الکل مبارزه کرد

این بازیگران قبلا معتاد بودند! +عکس

وقتی به درو بریمور فکر می کنیم، اغلب ما احتمالاً یاد چهره خندان و بانمکی می افتیم که بیشتر در فیلم های کمدی رمانتیک بازی می کرد. ولی هیچکداممان فراموش نکرده ایم که او چطور وارد صحنه بازیگر شد. درو یک “بچه ستاره” بود (فیلم ای. تی. را یادتان هست؟) که وارد دنیای بازیگری شد. وقتی به نوجوانی رسید با مواد مخدر و الکل دست و پنجه نرم کرد و بالاخره توانست خودش را جمع و جور کند و در دهه نود دوباره به صحنه برگردد. او حالا ستاره فیلم های سینمایی است، کمپانی تولید فیلم دارد و برای برندهای مختلف، چهره تبلیغاتی می شود و رقم هایی بالایی دریافت می کند.

9. دیوید دوشوونی انحراف جنسی شدید داشت

 

اخبار,اخبار فرهنگی ,دیوید دوشوونی
همیشه مواد مخدر و الکل نیست که به جان انسان ها می افتد. در سال 2008، دیوید دوشوونی، ستاره برنامه های تلویزیونی اعتراف کرد که انحراف جنسی دارد و خودش را به مرکز ترک اعتیاد معرفی کرد. همسرش تیا لئونی بعد از شنیدن روابطی که او داشته، از او جدا شد. دوشوونی بعد از درمان دوباره به حرفه اش برگشت.

8. نیکول ریچی و اعتیاد به کوکائین و هروئین

 

اخبار,اخبار فرهنگی ,نیکول ریچی
نیکول، دختر لیونل ریچی معروف، لای پر قو بزرگ شد. این بچه ستاره با بهترین دوستش، پاریس هیلتون، یک برنامه تلویزیونی زنده راه انداخت که در آن بخاطر افزایش وزن و رفتار مضحکش مورد نقد قرار گرفت. او بالاخره تصمیم گرفت که خودش را به مرکز ترک اعتیاد معرفی کند و اعتیادش را کنار بگذارد.

 

پدر و مادرش هم کمکش کردند و همیشه در مرکز بودند تا در صورت نیاز کنارش باشند. حالا نیکول بهبود یافته و مجری برنامه تلویزیونی است، خط تولید فشن خودش را دارد و ازدواج کرده و بچه دارد. او در وبلاگ و صفحه های خود در شبکه های اجتماعی، توصیه هایش را با دیگران در میان می گذارد و برای افرادی که قصد ترک اعتیاد دارند، پول جمع می کند.

7. بن افلک الکلی بود

 

اخبار,اخبار فرهنگی ,بن افلک الکلیک
افلک زمانی که با الکل مشکل داشت، مسائل خصوصی اش را خصوصی نگه می داشت. او که همیشه مواظب بود مثل بعضی از ستاره ها، جلوی فلاش دوربین ها خودش را نبازد، توانست با وابستگی به الکل کنار بیاید. او مستقیماً به مرکز ترک اعتیاد رفت و الکل را کنار گذاشت. سبک زندگی او بعد از ترک تغییر فوق العاده کرد و در فیلم های مهمی بازی کرد.

6. دمی لوواتو اختلال دوقطبی داشت

 

اخبار,اخبار فرهنگی ,دمی لوواتو
این ستاره بانمک دنیای دیزنی با مشت زدن به صورت یکی از رقصنده های گروهش، جنجال زیادی به پا کرد. این اتفاق باعث شد که او چند ماهی را به علت دوقطبی بودن در آسایشگاه بگذراند. او در مورد مشکلاتش آزادانه حرف می زد و توضیح می داد که پزشکان گفته اند او اختلال دوقطبی دارد و دارو و الکل مصرف می کند و به خودش آسیب می رساند. او بعد از بهبود، آلبوم موفقی منتشر کرد و استعدادش را با بازی در سریال های محبوبی همچون “آناتومی گری” ثابت کرد.

5. زک افرون به کوکائین معتاد است

 

اخبار,اخبار فرهنگی ,زک افرون
جدیدترین عضو ستاره های جوان هالیوود که وارد مرکز ترک اعتیاد شده، زک افرون است. این ستاره جوان اخیراً خودش را به مرکز ترک اعتیاد معرفی کرده تا ترک کند و کوکائین را کنار بگذارد. طرفداران او از شنیدن این خبر شوکه شدند. او در مدت درمان مشکلاتش را پنهان نگه داشت و نگذاشت که خبر آن در رسانه ها پخش شود. او حالا بهبود یافته و دو فیلم هم در نوبت اکران دارد.

4. وینونا رایدر به مسکن و دزدی معتاد بود

 

اخبار,اخبار فرهنگی ,وینونا رایدر
وینونا رایدر دوست داشتنی و بانمک هم در زمان خودش مشکلات خاص خودش را داشت. او که حالا ثروتی بالغ بر 14 میلیون دلار دارد، در سال 2001 بخاطر دزدی از مغازه بازداشت شد. شاید فکر کنید که او توانایی مالی برای خریدن وسیله موردنیازش را داشته، پس چرا دزدی کرده؟ ولی بعد از تماشای فیلم های گرفته شده از او توسط دوربین های مداربسته فروشگاه های مختلف، متوجه می شوید که دزدی برای او تبدیل به اعتیاد شده بود.

 

بعداً مشخص شد که او به مسکن هم اعتیاد پیدا کرده و همین موجب رفتار گمراهانه او شده است. قضیه بازداشت برای او مانند زنگ خطری بود که باعث شد او خودش را جمع و جور کند. او اخیراً در چندین فیلم بازی کرده و دوباره جایگاهش را در هالیوود بدست آورده است.

3. ماریا کری بحران روحی و عصبی داشت

 

اخبار,اخبار فرهنگی ,ماریا کری
ماریا بعد از امضای قرارداد 100 میلیون دلاری با ویرجین رکوردز، بحران روحی بسیار بزرگ و بدی داشت. او که همیشه می خواست جلب توجه کند، این بحران بزرگ را در یکی از قسمت های TRL تجربه کرد. او به مرکز درمانی رفت و از چشم عموم مردم دور بود. مدت زیادی طول نکشید که او برگشت. تیم مدیریتی ماریا جادوی خودشان را کردند و ترتیب انتشار آلبوم جدید و محبوبش را دادند. او بعداً با نیک کانن ازدواج کرد و دوقلویی به نام های مونرو و موروکن آورد.

2. رابرت داونی جی. آر. به مواد مخدر اعتیاد داشت

 

اخبار,اخبار فرهنگی ,رابرت داونی جی. آر
برای مردی که در چندین فیلم سینمایی درخشیده، خیلی حرف است که با اعتیادش به مواد مخدر شناخته شود.

 

خبرهای مربوط به اعتیاد رابرت داونی پس از اخراجش از فیلم Alley McBeal و بازداشت به جرم حمل مواد مخدر و سلاح، خیلی سریع و آتشی پیچید. او در مصاحبه با اوپرا وینفری مجبور شد در مورد اعتیادش به مواد صحبت هایی بکند. البته مسیر او به سمت بهبود خیلی زود طی شد و او دوباره به روزهای اوجش برگشت. فیلم “مرد آهنی” او از فروش بلیت در گیشه 400 میلیون دلار سود داشت.

1. بریتنی اسپیرز: شایعاتی در مورد مواد مخدر و الکل

 

اخبار,اخبار فرهنگی ,بریتنی اسپیرز
روزی که مردم آمریکا تلویزیون را روشن کردند و تصاویر بریتنی با سر تراشیده را دیدند، روزی فراموش نشدنی بود. او هم بچه ستاره ای بود که با باشگاه میکی ماوس وارد دنیای ستاره ها شد. بعد از خروج از دنیای دیزنی، او با صحنه موسیقی پاپ برای خودش نام و نشانی دست و پا کرد.

 

بعد از آنکه اشتیاق به نوع موسیقی او کاهش یافت، بریتنی هم با مشکلات شخصی روبرو شد. روابط نادرست و شایعات مربوط به مواد مخدر و الکل برای او رسوایی های زیادی به بار آورد. بعد از مدتی دوری از چشم همگان، بریتنی بهتر از همیشه برگشت و آلبوم جدیدی منتشر کرد. او حالا بهتر از همیشه می درخشد و مادر دو فرزند است. در ضمن قراردادی 100 میلیون دلاری با باشگاه وگاس برای چند سال اجرا، منعقد کرده است.

مطالب مشابه را ببینید!