این دختر قلبش با شارژ فندک کار می کند! +عکس

دختری که قلبش با فندک شارژ می شود! + عكس

کیا دوسیمون مانند همه بچه ها با هم سالان خود به بازی و تفریح می پردازد با این تفاوت که او به هر کجا می رود کوله بار زندگی خود را نیز حمل می نماید.

دختر بچه ۱۳ ساله در سن ۱۰ سالگی دچار بیماری نارسایی قلبی به نام “کاردیومیوپاتی “شد.قلب در عمل پمپاژ خون ضعیف عمل می نمود.به همین خاطر او می بایست در صف دریافت قلب بایستد.او تا آنزمان از قلب مصنوعی که با باطری کار می نماید باید روزگار سپری نماید.

قلب مصنوعی

این قلب مصنوعی حاوی پمپ تیتانیومی می باشد که در قسمت سینه دختر قرار گرفته است.بکارگیری این وسیله فلزی برای بچه ها توصیه نمی گردد ولی پزشکان می گویند برایشان چاره ای نمانده و برای زنده نگه داشتنش مجبور به استفاده از این وسیله شده اند. 

قلب مصنوعی

مادرش دنیس که شغل پرستاری در بیمارستان را دارد در این باره می گوید:”از ابتدا متوجه شدم که دخترم ناراحتی قلبی دارد ولی برایم مبهم بود که ایا دخترم توانایی استفاده از این دستگاه را خواهد داشت یا خیر!دکتر معالج او می گوید ما پس از کارگذاشتن این دستگاه مدت ۲ ماه او را تحت نظر داشتیم و هنگامی که از سلامتی و توانایی او مطمئن شدیم دستگاه را در داخل کیف قرار دادیم.زندگی او به یک باطری متصل است.او همچنین می تواند با اتصال ادابتور دستگاه به فندک سیگار ماشین آن را شارژ نماید.

مطالب مشابه را ببینید!