این زن عاشق به دنبال همسر برای شوهرش است! +عکس زن عاشق

این خانم به دلیل اینکه می دانید زیاد عمر نمی کند و به دلیل بیماری سختی که دارد هر لحظه ممکن است مرگ به سراغش بیاید به فکر زن گرفتن برای همسرش است. این زن با اینکه بسیار عاشق همسرش است ولی می خواهد برای او همسری مناسب پیدا کند تا بعد از مرگش تنها نباشد.

زن معروفی که به دنبال پیدا کردن همسر برای شوهرش است!

 

این بانوی مشهور و مهربان مدتیست که متوجه گردیده سرطان به زودی باعث مرگش خواهد شد و بخاطر عشق فراوانی که به شوهر خود دارد نمیخواهد او پس از مرگش احساس تنهایی و ناراحتی کند به همین خاطر برای پیدا کردن یک زن مناسب و مهربان برای ازدواج با شوهرش دست به جستجو در سایتهای همسریابی زده است.این زن یک نویسنده است.نویسنده سرشناس آمریکایی که به سرطان مبتلا شده است, برای همسرش به دنبال همسر مناسب می گردد!

 

زن مبتلا به سرطان که به‌دلیل پیشرفت بیماری پیشرفته‌اش روزهای پایانی عمر را پشت سر می گذارد، در حرکتی عجیب، نام همسرش را در سایت‌های همسریابی ثبت کرد تا به گفته خود، پیش از مرگش شاهد خوشبختی دوباره شوهرش باشد.

 

«ایمی کروس روزنتال» که نویسنده سرشناسی است و در امریکا زندگی می‌کند پس از ۲۶ سال زندگی مشترک با همسرش «جیسون» معتقد است آنقدر خوشبخت است که حتی نمی‌تواند بعد از مرگ ناراحتی شوهرش را ببیند.

 

عکس ایمی و همسرش

 

این زن پس از اینکه در سایت همسریابی برای پیدا شدن یک همسر خوب برای شوهرش درخواست داد به نیویورک تایمز گفت: «من هرگز تا پیش از این سایت‌های همسریابی را نمی‌شناختم اما از وقتی به روزهای پایان عمرم نزدیک شده ام، برای جیسون در این سایت‌ها حساب کاربری باز کرده‌ام و تجربه ۲۶ سال زندگی مشترک‌مان را به‌عنوان ویژگی‌های او نوشته ام. امیدوارم یک فرد مناسب این مطالب را بخواند تا جیسون بعد از من هم بتواند ماجرای عاشقانه دیگری را شروع کند.»

زن عاشقی که می خواهد برای شوهرش همسر پیدا کند!

مطالب مشابه را ببینید!