مجله تاپ‌ناز‌

بازیگران سریال دوقلوها + بیوگرافی و داستان و زمان پخش سریال

سریال دوقلوها

سریال دوقلوها یکی از سریال های جدید شبکه دوم سیما است. در این سریال عمو فتیله ای ها ایفای نقش می کنند و به همین جهت برای کودکان هم تماشای آن توصیه می شود. در ادامه بیوگرافی بازیگران، داستان و زمان پخش سریال دوقلوها را آماده کرده ایم.

اطلاعات سریال دوقلوها

سریال دوقلوها به کارگردانی و نویسندگی جمشید بیات ترک و به تهیه کنندگی مهدی بصیری برای پخش از شبکه دوم سیما آماده شده است.

سریال دوقلوها

زمان پخش و تکرار

این سریال در 100 قسمت نیم ساعتی از شبنه 11 آبان از شبکه دوم سیما شروع به پخش شده است. این سریال ساعت 18:45 از شبکه دوم سیما پخش می شود و کاری از گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما است. سریال از روز شنبه تا سه شنبه ساعت 18:45 از شبکه دوم پخش می شود و تکرار آن چهارشنبه تا جمعه ساعت 18:45 دقیقه پخش می شود.

سریال دوقلوها

بازیگران سریال دوقلوها

در این سریال عمو فتیله ای ها ایفای نقش می کنند که برای کودکان بسیار محبوب هستند. علی فروتن، محمد مسلمی، حمید گلی، لاله صبوری، شقایق دلشاد، محمد شیری، سیاوش چراغی پور، علی صابری، فائقه شلالوند، محمود راسخ فر، پریسا رضایی و سعید امیرسلیمانی در این سریال ایفای نقش می کنند و بازیگران مهمان هم در این سریال حضور دارند.

سریال دوقلوها

داستان سریال

بازیگر سینما و تلویزیون گفت: قصدمان ساخت ژانر جدیدی از عمو‌های فیتیله‌ای بود به همین دلیل تولید این مجموعه را در قالب سریالی با نام “دوقلوها” به تهیه کنندگی مهدی بصیری در سال ۹۷ و پس از عید نوروز آغاز می‌کنیم.

محمد مسلمی بازیگر تلویزیون و سینما  درباره آخرین خبر‌ها از سری جدید عمو‌های فیتیله‌ای گفت: قصدمان ساخت ژانر جدیدی از “عمو‌های فیتیله ای” بود به همین دلیل تولید این مجموعه را در قالب سریالی با نام “دوقلوها” به تهیه کنندگی مهدی بصیری در سال ۹۷ و پس از عید نوروز آغاز می‌کنیم.

سریال دوقلوها

وی درباره موضوع و فضای “دوقلوها” بیان کرد: در مجموعه جدیدمان فضای مفرح و شادی را به مخاطب ارائه می‌دهیم که محور اصلی داستان را دو قلو‌ها برعهده دارند.

این بازیگر درباره دلیل نامگذاری “دوقلوها” برای این برنامه اظهار کرد: دو شخصیت دوقلو در این مجموعه حضور دارند و اتفاقات و مسائل متعددی توسط این دو شخص روی می‌دهد و قصه‌های جدید و متفاوتی را رقم می‌زنند که برای مخاطب جذاب است به همین دلیل برای این برنامه نام دوقلو‌ها گذاشته شد.

سریال دوقلوها

مسلمی ادامه داد: “دوقلوها” در ژانر کمدی با حمایت وزارت بهداشت در ۱۰۰ قسمت ۳۰ دقیقه‌ای با محوریت بهداشت برای شبکه دو سیما تولید می‌شود.

وی درباره بازیگران “دوقلوها” خاطرنشان کرد: من و علی فروتن نقش شخصیت‌های اصلی یعنی دوقلو‌ها را بازی می‌کنیم و حمید گلی نیز نقش دیگری را برعهده دارد همچنین بازیگران دیگری نیز به مجموعه اضافه می‌شوند.

بیوگرافی بازیگران سریال دوقلوها

در ادامه بیوگرافی بازیگران این سریال را آماده کرده ایم با ما همراه باشید.

سریال دوقلوها

بیوگرافی علی فروتن

علی فروتن معروف به عمو فتیله ای بازیگر و کارگردان است و دوره های بازیگری را زیر نظر حمید سمندریان گذرانده است و از سال 73 به صورت حرفه ای در تلویزیون فعالیت را شروع کرده است. او به جز برنامه های مرتبط با مجموعه فتیلیه ای ها، در مجموعه کارگاه خصوصی من، اتینگا و پاتینگا در شهر و سریال عکاسخانه بازی کرده است.

 

سریال دوقلوها

بیوگرافی محمد مسلمی

او در ۸ تیر ۱۳۴۸ در انزلی به دنیا آمده است  و اصالتاً آذری و از خطهٔ اردبیل است. او در مجتمع آموزشی سینما در رشته کارگردانی و بازیگری فارغ‌التحصیل شد و نیز دوره‌های آموزشی حمید سمندریان را گذرانده است و از سال ۱۳۶۴ به صورت حرفه‌ای در صحنه تلویزیون به فعالیت پرداخت.

 

سریال دوقلوها

بیوگرافی حمید گلی

حمید گلی متولد 10 فروردین سال 48 در تهران است. او دو فرزند به نام محمد سالار و امیر سردار دارد. فارغ التحصیل از مدرسه هنر وادبیات صدا و سیما در رشته بازیگری هستند و از سال 64 کار حرفه ای خویش را آغازکرده اند

 

سریال دوقلوها

بیوگرافی لاله صبوری

لاله صبوری (زاده ۱۳۴۶) بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی. لاله صبوری معمولاً نقشهایی را بازی می‌کند که شیطنت خاص و شیرینی در آن تداعی می‌شود. از کارهای خانم صبوری می‌توان به جنگ ۷۷، کمربندها را ببندیم، دوقلوها و… اشاره کرد.

 

سریال دوقلوها

بیوگرافی شقایق دلشاد

شقایق دلشاد متولد بیستم خرداد سال 1367 در شهر تهران است او بازیگر و مدل ایرانی است. شقایق دلشاد بازیگری را از تئاتر شروع کرد و در سریال کیمیا و سریال شهرزاد و فیلم دختر افغان در نقش اول ایفای نقش کرده است.

امیدواریم که از تماشای سریال دوقلوها لذت ببرید.

سریال هست و نیستسریال از سرنوشت

مطالب مشابه را ببینید!