بازیگر سریال کارادایی در فیلم ایرانی! +عکس

بازیگر سریال کارادایی در سریال ایرانی

حضور بازیگران مشهور ترکیه ای در یک فیلم ایرانی ، پدرام بهرامی‌فر که پیش از این کارگردانی فیلم‌های ویدیویی در کارنامه خود ثبت کرده به تازگی پروانه ساخت فیلم سینمایی «شکار قهرمان» را دریافت کرده است که در این‌باره گفت:

 

این فیلم سینمایی شهریور ماه در استانبول جلوی دوربین می رود و تا امروز حضور ایرج نوذری به عنوان بازیگر ایرانی قطعی شده است. البته با توجه به اینکه داستان «شکار قهرمان» در ترکیه اتفاق می افتد از تعدادی از بازیگران ترک نیز برای این فیلم استفاده می کنیم.

وی ادامه داد: در حال حاضر با تعدادی از بازیگران ترک برای حضور در این فیلم سینمایی صحبت کردیم که از آن جمله می توان به ارکان پتکایا، ایمیز زالی اوغلو، نورگل یسیلکی و بیرجه آکالای اشاره کرد. البته انتخاب 2 بازیگر اصلی از ایران باقی مانده است که بعد از قطعی شدن حضور آنها اسامی این بازیگران نیز اعلام می شود.

بازیگر سریال کارادایی در سریال ایرانی

تورج اجلی که قرار است همراه گروه بدلکاران «سایه پنهان» در این فیلم سینمایی حضور داشته باشد نیز گفت: «شکار قهرمان» یک فیلم اکشن است که صحنه های اکشن آن برعهده گروه بدلکاری سایه پنهان است. همچنین طبق برنامه‌ریزی 95 درصد این فیلم سینمایی در ترکیه فیلمبرداری می شود.

وی بیان کرد: «شکار قهرمان» داستان 2 نوجوان ورزشکار را که در رشته کیک بوکسینگ فعالیت می کنند، روایت می کند که برای مسابقه ای به ترکیه می روند. بعد از مسابقه یک گروهک تروریستی آنها را می‌دزدد تا بعد از پاک کردن حافظه آن ها، این دو نوجوان را تبدیل به تروریست کند.

اجلی در پایان گفت: فرج الله حیدری فیلمبرداری این فیلم سینمایی را برعهده دارد و یک شرکت ایرانی- ترکیه ای سرمایه گذار فیلم است.

مطالب مشابه را ببینید!