بازی لیلا حاتمی در فیلم دوران عاشقی

بازی لیلا حاتمی در فیلم دوران عاشقی 

«دوران عاشقی» لیلا حاتمی شروع شد!

لیلا حاتمی بازیگر دوران عاشقی جدیدترین فیلم علیرضا رئیسیان شد. این سومین همکاری لیلا حاتمی و رئیسیان پس از ایستگاه متروک و چهل‌سالگی خواهد بود.

تاکنون حضور لیلا حاتمی و فرهاد اصلانی به عنوان بازیگران این فیلم قطعی شده است. فیلمبرداری دوران عاشقی قرار است اوایل مردادماه آغاز شود و تماماً در تهران فیلمبرداری خواهد شد. رئیسیان تهیه‌کنندۀ این فیلم هم هست. دوران عاشقی بر اساس فیلمنامه‌ای نوشتۀ رؤیا محقق ساخته می‌شود. علیرضا برازنده (مدیر فیلمبرداری)، عبدالله اسکندری (چهره‌پردازی)، عباس رستگارپور (صدابردار)، هایده صفی‌یاری (تدوین)، محمدرضا دلپاک (طراح صدا)، علی هاشمی (دستیار کارگردان)، مجید کریمی (مدیر تولید و مجری طرح) از جمله عوامل اصلی پشت دوربین هستند که حضورشان در دوران عاشقی قطعی شده است.
این بازیگر سینمای ایران در سومین همکاری‌اش پس از فیلم‌های چهل‌سالگی و ایستگاه متروک در جدیدترین فیلم علیرضا رئیسیان نیز با او همکاری دارد.

لیلا حاتمی پیش از این، برای بازی در فیلم ایستگاه متروک جایزۀ بازیگری زن جشنوارۀ مونترال ۲۰۰۲ را گرفت که گفته می‌شود اولین جایزۀ بین‌المللی سینمای ایران برای یک بازیگر زن در پس از انقلاب بود.

فیلمبرداری دوران عاشقی قرار است اوایل مردادماه آغاز شود و تماماً در تهران فیلمبرداری خواهد شد.

تاکنون علاوه بر بازی لیلا حاتمی، بازی فرهاد اصلانی هم در این فیلم قطعی شده است.

در روزهای آینده نیز لیست قطعی دیگر بازیگران این فیلم اعلام خواهد شد.

دوران عاشقی با فیلمنامه‌ای از رؤیا محقق که از مهسا محب‌علی تشکر شده است به نگارش درآمده است و فیلم یک درام خانوادگی است که در یک بستر اجتماعی روز اتفاق می‌افتد.

علیرضا برازنده (مدیر فیلمبرداری)، عبدالله اسکندری (گریم)، عباس رستگارپور (صدابردار)، هایده صفی‌یاری (مونتاژ)، محمدرضا دلپاک (طراح صدا)، علی هاشمی (دستیار کارگردان)، مجید کریمی (مدیر تولید و مجری طرح) از جمله عوامل اصلی پشت دوربین هستند که حضورشان در دوران عاشقی قطعی شده است.

دوران عاشقی به تهیه‌کنندگی علیرضا رئیسیان و با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی تولید می‌شود.

به گزارش ایسنا، علیرضا رئیسیان در کارنامۀ کاری‌اش ساخت فیلم‌هایی چون سفر، پروندۀ هاوانا، ایستگاه متروک و چهل‌سالگی را داشته است.

فیلم چهل‌سالگی در جشنوارۀ فجر سال ۸۸ نامزد جوایز بهترین فیلم،کارگردانی، بازیگران زن و مرد و فیلمنامه شد که دو سیمرغ ویژۀ کارگردانی و بهترین فیلمنامۀ اقتباسی را گرفت و فیلم ایستگاه متروک نیز در سال ۸۰ نامزد جوایز کارگردانی، بهترین فیلم و بهترین بازیگر زن و فیلمبرداری شد که محمد آلادپوش سیمرغ بهترین فیلمبرداری را دریافت کرد. همچنین این دو فیلم علاوه بر حضورهای موفق داخلی، در جشنواره‌های متعدد خارجی هم موفقیت‌هایی را داشته‌اند.

نوشته های مشابه