مجله تاپ‌ناز‌

بافت موی قلبی + آموزش مراحل ساده بافت مو به شکل قلب بسیار زیبا

در این مطلب آموزش بافت موی قلبی برای خانم ها و دختران جوان را مشاهده می کنید و می توانید با استفاده از این آموزش و طی کردن مراحل، یک مدل موی زیبای قلبی داشته باشید که باعث ایجاد تغییرات مثبت در ظاهر شما می شود.

آموزش بافت موی قلبی جذاب

تاثیر بافت مو بر زیبایی و جذابیت ظاهری زنان را نباید نادیده گرفت و بهتر است که در انتخاب مدل موی خود بسیار دقت کنید. در ادامه روش بافت مرحله به مرحله بافت موی قلبی را مشاهده می کنید و امیدواریم که بپسندید.

بافت موی قلبی

مراحل بافت مو قلبی زنانه و دخترانه

مرحله 1 – در ابتدا موها را شانه کنید و مانند عکس شماره یک، قسمت بالایی مو را از بخش زیری جدا کنید سپس این قسمت از مو را به دو بخش مساوی تقسیم کنید.

مرحله 2 – مانند عکس شماره دو بخش های جدا شده را به صورت ساده ببافید.

مرحله 3 و 4 – برای قلبی شدن بافت مو مانند عکس شماره سه یک دور موهای بافته شده را در جهت عقربه های ساعت بپیچانید تا شبیه به دایره گرد شوند سپس برای محکم کردن موها به قسمت انتهایی آنها مانند تصویر شماره 4 گیره بزنید. آن طرف دیگر مو را هم به همان صورت که گفتیم بپیچانید و با گیره محکم کنید.

بافت موی قلبی

مرحله 5 – در این مرحله از بافت موی قلبی باید موها را شبیه به عکس شماره 5 کنید.

مرحله 6 و 7 – قسمت بافته شده موها را از نیمه بگیرید و با کش نازک آنها را به هم وصل کنید تا شبیه به قلب شوند.

مرحله 8 – قسمت بافته شده موها را با بابلیس فر درشت بدهید تا بافت موهای شما جذاب تر به نظر برسد.

بافت موی قلبی

باید توجه داشته باشید از این مدل بافت می توانید در قسمت پشت و کناری موها استفاده کنید. این بافت موی خاص برای دختران و خانم های جوان انتخاب خوبی به شمار می رود و می توانید برای حضور در جشن و مهمانی با این بافت مو، جذابیت خود را بیشتر کنید.

بافت موی قلبی

امیدواریم که مدل موی بافت قلبی مورد توجه شما قرار گرفته باشد در ادامه می توانید مدل بافت موی دم اسبی را هم مشاهده کنید.

مطالب مشابه را ببینید!