مجله تاپ‌ناز‌

بافت موی پسرانه برای موی کوتاه و بلند مردانه زیبا

در این مطلب انواع مدل بافت موی پسرانه مخصوص پسران و مردان امروزی را مشاهده می کنید و می توانید از این مدل ها ایده بگیرد.

پسران جوان امروزی تمایل دارند برای جذابیت ظاهری خود از بافت موی پسرانه بهره ببرند و می توانید از بافت مو برای مدل های ساده و موقت استفاده کنید.

مدل بافت موی پسرانه زیبا و جدید

بافت مو تاثیر زیادی بر جذابیت ظاهری زنان دارد و می تواند تغییرات مثبتی را در ظاهر مردان جوان ایجاد کند. اگر مایل هستید می تواند فقط قسمت کمی از موهای خود را ببافید.

بافت موی پسرانه

مدل های بافت مو مخصوص پسران جوان

مردان جوان می توانند برای بافتن موهای خود از مدل بافت موی فرانسوی و بافت موی ساده یا بافت موهای دائمی مانند بافت موی آفریقایی و … استفاده کنید که هر کدام از این مدل ها زیبایی و جذابیت خاصی دارند.

بافت مو را می توانید در قسمت کناری و یا پشت مو انجام دهید. می توانید بافت را از قسمت بالا انجام دهید و یا تمام قسمت موهای خود را بافت بزنید. برای ماندگاری بیشتر بافت از بافت موهایی مانند آفریقایی می توانید استفاده کنید. می توانید برای جذابیت بیشتر موهای خود رد موقع بافته شدن، از کاموای رنگ استفاده کنید که در این صورت بافت موهای شما فانتزی و خاص به نظر می رسد.

چنانچه مایل هستید بافت مو روی موهای شما به صورت واضحی دیده شود بافت ها را روی سطح موها به صورت درشت بزنید، همچنین بافت موی ریز هم می تواند برای افرادی که مال هستند ظاهر موهای آنها جذاب باشد انتخب مناسب و ایده آل است.

بافت موی پسرانه

چنانچه موهای شما بلند است می توانید بخشی از موها را ببافید و بخش دیگر از موها را باز نگه دارید و در اطراف شانه ها بریزید، همچنین در صورت تمایل می توانید قسمت جلویی موهای خود را بلند نگه دارید و سپس بافت بزنید و قسمت پشت موها را به صورت کم پشت کوتاه نمایید.

چنانچه موها شما کم پشت است م توانید تمام قسمت های موی خود را ببافید که در این صورت جذابیت ظاهری شما کامل می شود و علاوه بر این مدل بافت موی شما خاص به نظر می رسد و در صورت تمایل می توانید بخشی از موهای خود را رنگ بزنید سپس این قسمت را ببافید.

بافت موی پسرانه

چنانچه موهای شما بلند یا متوسط است می توانید موهای خود را با کش به صورت دم اسبی ببندید و سپس قسمت جلویی و کناری موهای خود را ببافی که در ااین صورت ظاهری امروزی پیدا می کنید.

بافت موی آفریقایی برای قسمت های کناری مو جذاب تر است و می توانید در قسمت کناری موهای خود بافت مو آفریقایی زیبایی را بزنید که این مدل بافت مو مدت زمان زیادی روی موهای شما می ماند.

 

بافت موی پسرانه بافت موی پسرانه بافت موی پسرانه بافت موی پسرانه بافت موی پسرانه بافت موی پسرانه بافت موی پسرانه بافت موی پسرانه بافت موی پسرانه بافت موی پسرانه بافت موی پسرانه بافت موی پسرانه بافت موی پسرانه بافت موی پسرانه بافت موی پسرانه بافت موی پسرانه بافت موی پسرانه

مطالب مشابه را ببینید!