مجله تاپ‌ناز‌

بانک جامع کد تخفیف ایران: از کد تخفیف دیجی کالا تا کد تخفیف تکنولایف

کد تخفیف از دیروباز توسط بسیاری از خدمات دهندگان اینترنتی مورد استفاده قرار می گرفته است. این ابزار به دلیل سادگی استفاده و شفافیت بالای آن، بسیار مورد توجه خریداران و کاربران سایت ها و اپلیکیشن های اینترنتی می باشد. مانند کد تخفیف دیجی کالا که به صورت ماهانه کاربران زیادی از آن برای خریدهای خود استفاده می کنند. از طرفی به دلیل دسترس پذیری بالای آن، استفاده از کد تخفیف برای کسب و کارها و کاربران بسیار مناسب است.

بانک جامع کد تخفیف ایران: از کد تخفیف دیجی کالا تا کد تخفیف تکنولایف

امروزه سایت ها و پلتفرم های بسیاری وجود دارند که به طور تخصصی در حوزه انتشار و معرفی کد تخفیف فعالیت می کنند. اگرچه تعداد و تنوع آنها بالاست، اما تنها تعداد محدودی از این سایت ها از کیفیت قابل قبول برخوردار هستند. یکی از این وب سایت ها «آفردیلی» نام دارد که سال هاست در این حوزه در حال فعالیت است. طراحی به روز، همکاری با معتبرترین برندها و کسب و کارها، ارائه خدمات به صورت رایگان و… از جمله ویژگی های اصلی این سایت به شمار می رود.

تاریخچه کد تخفیف در ایران

از زمان گسترش و افزایش میزان استفاده کاربران از اینترنت در ایران، خدمات دهندگان و سایت های مختلفی شروع به فعالیت کردند. فروشگاه های اینترنتی، سایت های تماشای فیلم و سریال، تاکسی های اینترنتی، سامانه های خرید انواع بیمه نامه و… از جمله این خدمات دهندگان به شمار می روند. در همین راستا نیز استفاده از کد تخفیف به عنوان ابزاری برای جذب مشتری جدید و ترغیب کاربران به خرید مجدد، مورد استفاده قرار گرفت. در واقع قدمت استفاده از کد تخفیف را می توان به ده ها سال پیش نسبت داد.

کد تخفیف بهترین سایت ها و اپلیکیشن ها

اگرچه تعداد خدمات دهندگان اینترنتی فعال در ایران بسیار زیاد است، اما تعداد محدودی از آنها مورد استفاده کاربران قرار می گیرند. همین امر سبب شده تا کاربران به دنبال کد تخفیف این خدمات دهندگان باشند و تقاضای بسیار زیادی برای هر یک ایجاد شود. در ادامه به معرفی برخی از بهترین سایت های و اپلیکیشن ها که بالاترین میزان استفاده کد تخفیف را دارند می پردازیم.

کد تخفیف دیجی کالا

این روزها کمتر فردی است که نام دیجی کالا را نشنیده باشد. حتی اگر از آن استفاده هم نکرده باشد، با آن آشناست و به سایت آن نیز سر زده است. فروشگاه اینترنتی دیجی کالا یکی از بزرگترین فروشگاه های فعال است که از سال 85 فعالیتش را آغاز کرده است. در حال حاضر می توان اینطور ابراز کرد که کد تخفیف دیجی کالا بالاترین میزان تقاضا را برای استفاده دارد.

کد تخفیف تکنولایف

تکنولایف که در حوزه فروش کالای دیجیتال فعال است، اخیرا توانسته نظر کاربران بسیاری را به خود جلب کند. همین امر نیز سبب شده تا کاربران کد تخفیف تکنولایف را در بین جستجوهای خود قرار دهند. تضمین اصالت کالا و ارسال سریع سفارش ها، از جمله ویژگی های اصلی تکنولایف به شمار می رود.

کد تخفیف اسنپ اکسپرس

از آنجایی که اسنپ اکسپرس به صورت روزانه برای خرید مایحتاج خانه مورد استفاده کاربران قرار دارد، طبیعی است که میزان تقاضا برای کد تخفیف اسنپ اکسپرس نیز بالا باشد. در واقع کاربران با هدف کاهش هزینه های روزمره خود، به دنبال یافتن کد تخفیف برای خرید از این فروشگاه هستند.

کد تخفیف فیلیمو

فیلیمو یکی از بزرگترین سامانه های تماشای فیلم و سریال آنلاین است که با استفاده از آن می توانید به تماشای هزاران فیلم و سریال اختصاصی و عمومی دسترسی داشته باشید. از آنجایی که برای دسترسی به محتوای فیلیمو نیاز است اشتراک آن خریداری شود، کد تخفیف فیلیمو بهترین روش برای کاهش هزینه ها به شمار می رود.

کد تخفیف اسنپ فود

بسیاری از کاربران حداقل یک بار در هفته هم که شده از خدمات اسنپ فود استفاده می کنند. تعداد بالای کاربران این سامانه موجب شده تا کد تخفیف اسنپ فود نیز در صدر جستجوهای اینترنتی قرار داشته باشد. اگر شما هم جز افرادی هستید که به صورت آنلاین غذای مورد نظر خود را سفارش می دهید، استفاده از کد تخفیف این سامانه بسیار برای شما کاربردی خواهد بود.

کد تخفیف خانومی

خوشبختانه روز به روز به تعداد فروشگاه های اینترنتی که به صورت تخصصی در یک حوزه فعال هستند، اضافه می شود. این موضوع می تواند به افزایش تمرکز و کیفیت ارائه خدمات کمک کند. فروشگاه اینترنتی خانومی نیز یکی از فروشگاه های فعال در حوزه آرایشی و بهداشتی است که اخیرا رشد مناسبی داشته است. لذا استفاده از کد تخفیف خانومی را به همه کاربران توصیه می کنیم.

دسترسی به جدیدترین کدهای تخفیف

برای دسترسی به جدیدترین کدهای تخفیف روش های متفاوتی وجود دارد. اما یکی از ساده ترین و در عین حال بهترین روش های موجود، مراجعه به سایت های منتشر کننده کد تخفیف است. از جمله این سایت ها می توان به آفردیلی اشاره کرد که طی سال های اخیر، با ارائه خدمات مناسب توانسته تاثیر بسزایی در کاهش هزینه های کاربران داشته باشد.

نحوه استفاده از کد تخفیف

استفاده از کد تخفیف بسیار ساده است. کافی است کد تخفیف مورد نظر خود را بیابید، سپس با مراجعه به سایت یا اپلیکیشن مورد نظر سفارش خود را ثبت و تکمیل کنید. معمولا در صفحه بازبینی سفارش و یا خرید اشتراک، بخشی با عنوان وارد کردن کد تخفیف وجود دارد. در این مرحله کافی است کد تخفیف را در این قسمت وارد کرده و آن را اعمال کنید. مشاهده خواهید کرد که رقم کد تخفیف، از رقم قابل پرداخت کسر خواهد شد.

سوالات متداول

آیا استفاده از کد تخفیف رایگان است؟

بله، استفاده از کد تخفیف رایگان است و بدون نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای می توانید بدون محدودیت از آن استفاده کنید.

چگونه می توان به کد تخفیف دسترسی داشت؟

برای این منظور می توانید به سایت های منتشر کننده کد تخفیف مانند آفردیلی و… مراجعه کنید.

دلیل اعمال نشدن کد تخفیف چیست؟

این موضوع می تواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد. ممکن است کد تخفیف منقضی شده باشد و یا شرایط استفاده از کد تخفیف (حداقل رقم خرید، خرید از یک دسته بندی مشخص و…) را رعایت نکرده باشید.

مطالب مشابه را ببینید!