با طب سوزنی چاقی را درمان کنید و بدون عوارض لاغر شوید

با طب سوزنی چاقی را درمان کنید و بدون عوارض لاغر شوید

یکی از راه های بدون خطر و بدون عوارض برای درمان چاقی و لاغر شدن استفاده از طب سنتی است.

 

درمان چاقی با طب سوزنی و بدون عوارض

ریشه طب سوزنی حداقل از 5هزار سال پیش با طب چینی آمیخته شده است و در سایر نقاط جهان به عنوان بخشی از طب سنتی چین (TCM) یا طب شرقی شناخته می شود.

درمان چاقی با طب سوزنی روش موثری برای کاهش وزن است که امروزه توسط بسیاری از متخصصان دنیا مورد استفاده قرار می گیرد.

بیماری چاقی احتمال ابتلا به فشار خون را تا هفت برابر، ابتلا به دیابت را تا 12 برابر،ابتلا به سرطان را را 5 و 6 برابر افزایش می دهد و تمام بیماریهای قلبی و عروقی رابطه مستقیمی با چاقی خواهند داشت.

یک متخصص طب فیزیکی گفت:طب سوزنی یک روش مکمل درمانی و بی خطر برای درمان چاقی است که در اکثر موارد نتیجه مطلوبی از آن گرفته می شود.

با طب سوزنی چاقی را درمان کنید و بدون عوارض لاغر شوید

راه موثر برای درمان چاقی با طب سنتی

متخصص طب فیزیکی اظهار داشت:درمان چاقی و اضافه وزن به روش طب سوزنی یک روش بی خطر است که در اکثر موارد پاسخ مثبتی از آن گرفته می شود البته ممکن است در 30 درصد افراد نتیجه مطلوبی نداشته باشد.

وی اضافه کرد:به کارگیری روش طب سوزنی برای درمان چاقی یک روش مکمل بوده و نمی توان این روش را جایگزین روش های اصلی درمانی کرد.

با طب سوزنی چاقی را درمان کنید و بدون عوارض لاغر شوید

کاهش وزن و درمان چاقی با طب سوزنی

وی عنوان کرد:مکانیسم درمان چاقی با روش طب سوزنی که بیشتر در خانم ها طرفدار دارد، به گونه ای است که با کاهش اشتهای فرد، سبب کنترل بیمار بر میزان مصرف مواد غذایی و در نتیجه کاهش وزن وی می شود.

این متخصص طب فیزیکی بیان کرد:از روش طب سوزنی برای لاغری های موضعی نیز استفاده می شود که با افزایش جریان خون در ناحیه مورد نظر منجر به افزایش سوخت و ساز و کاهش سایز آن ناحیه می شود.

وی در خصوص مدت زمان این درمان گفت:معمولا توصیه می شود بیماران هفته ای 2 جلسه و به مدت 12 جلسه درمان را ادامه دهند تا به نتیجه مطلوب برسند، البته گاهی به زمان بیشتری برای رسیدن به وزن مناسب احتیاج است و در برخی موارد نتیجه مطلوب تا مدت ها پس از درمان ظاهر می شود.

او درباره هزینه های درمان با طب سوزنی گفت:درمان با طب سوزنی تحت هیچ گونه پوشش بیمه ای نیست چراکه یک درمان مکمل است و افرادی که خواهان این نوع درمان هستند، هزینه های آن را به صورت آزاد و تعرفه های تعیین شده توسط وزارت بهداشت، پرداخت می کنند.

طب سوزنی بدون عوارض برای لاغری

مطالب مشابه را ببینید!