مجله تاپ‌ناز‌

با پوست موز سردرد را درمان کنید

سردرد

برای درمان سردرد نیازی نیست حتما از داروهای شیمایی پر عوارض استفاده کنید. می توانید در مدت کمی با پوست موز سردرد تا تسکین دهید.

پوست موز روش درمان سردرد

همیشه استفاده از راهکارهای طبیعی برای پیشگیری و درمان بیماری ها به خصوص سردرد خیلی بهتر از استفاده از روش های شیمایی است.  داروهای شیمیایی برای درمان سردرد عوارض زیادی درپی دارند که بهتر است از مصرف آنها خودداری شود . ما در این مطلب راهکاری طبیعی و موثر در درمان سردرد را به شما معرفی میکنیم.

راهکار طبیعی درمان سردرد با پوست موز

به کمک روش درمانی طبیعی و با استفاده از پوست موز و بدون نیاز به مسکن سردرد شما به سرعت تسکین پیدا می کند.
همه افراد در زندگی سر درد را تجربه کرده اند، گاهی سردرد دو طرفه، یک طرفه و یا در تمام سر اتفاق می افتد که ممکن است این سردردها به تدریج شدت پیدا کند یا به طور ناگهانی شروع شود و یا می تواند کمتر از یک ساعت تا چند روز به طول انجامد.
گاهی اوقات، سردردها به قدری شدید و غیر قابل تحمل هستند که فرد برای تسکین آن ها از چندین نوع داروی مسکن استفاده کند تا از درد خلاصی پیدا کرده و به زندگی روزمره خود ادامه دهد.
در این بین برخی راهکارهای طبیعی برای تسکین سردرد وجود دارد که ضررها و عوارض داروهای مسکن شیمیایی را ندارند.

پوست موز و سردرد

پوست موز بهترین درمان برای سردرد

ما به شما یک راه ساده، ارزان و طبیعی را معرفی می کنیم که به خلاص شدن از شر سردردهای شدید کمک کرده و سرعت اثر بخشی بالایی دارد.
شما در این روش درمانی طبیعی به پوست یک موز و مقداری یخ نیاز دارید، چند تکه یخ را در قسمت انتهایی و در داخل پوست موز قرار داده و آن را با یک نوار ببنید تا یخ در بین پوست موز باقی بماند، حال پوست موز را بر روی پیشانی خود قرار داده و به مدت 20 دقیقه در مکان تاریکی استراحت کنید، یک حوله همراه خود داشته باشید تا به محض آب شدن یخ از آن استفاده کنید.
این روش بلافاصله سردرد شما را تسکین می دهد؛ در این روش درمانی سردرد به سرعت آرام می گیرد و علت اصلی آن به دلیل وجود پتاسیم بالای پوست موز است، اگر سردرد شما شدید بود و بعد از 200 دقیقه نیز درد را حس کردید می توانید این روش را تکرار کنید.

معجزه پوست موز در درمان سردردهای شدید

منبع : سلامت نیوز / م.ف

مطالب مشابه را ببینید!