مجله تاپ‌ناز‌

با پوشیدن لباس مناسب خوش هیکل و خوش اندام شوید

نحوه لباس پوشیدن می تواند یک فرد لاغر و یا یک فرد چاق را بسیار خوش تیپ و خوش اندام نشان دهد.

 

خوش اندام و خوش هیکل شدن با انتخاب لباس مناسب

 

اگر لباس هایی که انتخاب می کنید فارغ از طرح و گاهی رنگ شان متناسب اندام تان باشند شما می توانید لاغر یا حتی چاق تر به نظر بیایید.

همیشه لازم نیست فقط و فقط با باشگاه رفتن و تبعیت از هزار و یک رژیم غذایی ، ظاهری متناسب داشته باشید. لباس پوشیدن و نحوه ی خودآرایی نیز تأثیر قابل توجهی در چاقو لاغر جلوه دادن شما دارد. به این نکات توجه کنید تا بتوانید ظاهری مناسب برای خود دست و پا کنید.

یک لباس هر چقدر هم که ساده باشد روی تن یک آدم خوش اندام به اندازه یک لباس کار شده جلوه می کند پس بهتر است قبل از انتخاب لباس با توجه به اندام بررسیهای لازم را انجام دهیم.

با پوشیدن لباس مناسب خوش هیکل و خوش اندام شوید

انتخاب لباس مناسب میتواند شما را خوش اندام تر جلوه دهد

قوانین ساده در انتخاب لباس مناسب :

1. بررسی کنید که سینه بند شما کارش را بخوبی انجام دهد و سینه هایتان را به میزان لازم بالا ببرد:وسط هر سینه باید دقیقا بین شانه ها و آرنج هایتان باشد.

2. طرح های لباستان باید متناسب با اندامتان باشند. هرچه شخص بزرگ تر باشد، طرح لباس ها نیز باید بزرگ تر باشند. برعکس آن هم درست است.

3. اگر می خواهید باسنتان را کوچکتر نشان دهید، جین هایی انتخاب کنید که جیب هایشان بزرگ، صاف و تا حدودی نزدیک به هم باشند.

4. اگر می خواهید قد بلندتر، و مرتب تر بنظر برسید، از سر تا پا به سبک مونوکروماتیک (تک رنگ) لباس بپوشید (حتی می توانید با رنگ سفید نیز این کار را انجام دهید).

5. برای اینکه پاهایتان بهترین ظاهر را داشته باشند، انتهای زیری لباستان باید درست بالا یا درست پایین کاسه ی زانویتان باشد.

6. از لباسهای مورب (قطری) استفاده کنید. به فکر استفاده از لباس های مدل wrap (مدلی که یک طرف لباس روی طرف دیگر پیچیده می شود)، طرح های زیگزاک و لباس هایی که انتهای زیری شان نامتقارن است باشید. هر جایی که زاویه با شیب رو به پایین قرار بگیرد، بطور جادویی باریک تر بنظر می رسد.

7. با یک خط گردن باز، استخوان ترقوه تان را به رخ بکشید. ترقوه بر خلاف شکاف بین سینه ها، بسیار جذاب است و تقریبا در هر زنی، زیبا و ظریف بنظر می رسد.

8. از این دستورالعمل رنگ برای برجسته کردن (یا بی اهمیت نشان دادن) بخشی از اندامتان استفاده کنید:رنگ های روشن و درخشان را در قسمت هایی که می خواهید بیشتر به چشم بیایند، و رنگ های تیره را بر روی قسمتهایی که می خواهید کمتر به چشم بیایند بپوشید.

9. از طرح های مناسب در پارچه های قرص و محکم (مثل یک ژاکت پشمی) استفاده کنید، زیرا این لباس ها مانند زه بدن عمل کرده و قسمتهای شل و آویزان بدن را پنهان می کنند!

10. برای اینکه کاری کنید پاهایتان بسیار کشیده بنظر برسند، کفش هایی به پا کنید که پاشنه هایشان با رنگ پوستتان هماهنگ باشد!

انتخاب لباس مناسب برای خوش اندام ترشدن

مطالب مشابه را ببینید!