با کاشت مو 10 سال جوانتر شوید

با کاشت مو 10 سال جوانتر شوید !!!!

کاشت مو ، کاشت ابرو در کلینیک ایران نوین

چرا کاشت مو ؟

بدلیل اینکه از نظر پزشکی هنوز راه حل مناسب و اصولی برای برگرداندن موهای از دست رفته نیست ، کاشت مو در حال حاضر بهترین ، کم هزینه ترین و ماندگار ترین روش برای طاسی ، کم پشتی و کچلی میباشد.

کلینیک زیبایی ایران نوین تلاش کرده با توجه به این قضیه که ، افرادی که قصد انجام عمل کاشت مو و کاشت ابرو را دارند دچار مشکلاتی از کمبود اعتماد به نفس و کم دیده شدن در اجتماع را دارند ، بهترین روش ها و مشاوره ها را در اختیار این افراد بگذارد تا حدالمکان از هزینه ای که بابت کاشت مو و کاشت ابرو انجام داده اند بهترین نتیجه را بگیرند .

کاشت مو

برداشت مو با روش های FUE ، FUT  و FIT  از قسمت هایی با ریشه محکم و حدالامکان غیر قابل ریزش که معمولا پشت سر و ناحیه پشت گوش بهترین محل برای پیوند مو و فولیکول های مو به ناحیه کم پشت و طاس را کاشت مو گویند.

چرا کاشت مو به روش FUE   (تکنیک استخراج واحد فولیکولار)؟

در روش های غیر از FUE  بجای برداشت مو به صورت دسته ای  و بجا ماندن یک خط در ناحیه اهدا کننده ، برداشت مو در این روش به صورت استخراج واحدهای فولیکول تکی و قرار دادن آن در ناحیه کم پشت صورت میگیرد.

دراین روش بجای ماندن خط افقی تقریبا قرمز رنگ که نشان دهنده موهای برداشته شده از ناحیه پشت سر میباشد با بجای ماندن نقطه هایی سفید رنگ که با موهای 2 الی 3 سانتی متر نیز پوشش داده میشود ترجیح داده میشود.

در صورت تمایل به خواندن اطلاعات بیشتر درباره نحوه کاشت مو و روش های آن میتوانید به صفحه کاشت مو کلینیک ایران نوین مراجعه نمایید.

کاشت ابرو

به همان اندازه که با کاشت مو در ناحیه سر به زیبایی صورت کمک میکنید با کاشت ابرو به زیبایی چشمان و پر شدن ناحیه چشم و ابرو به زیبایی صورت خود کمک کرده اید.

کاشت ابرو طی دو مرحله ، نیمه چپ و راست به صورت جداگانه و مجزا با روش های FUE ، FUT  و . . . گفته میشود.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر راجب به نحوه کاشت ابرو به صفحه کاشت ابرو کلینیک ایران نوین مراجعه نمایید .

مشاوره رایگان و غیرحضوری

با حضور در یکی از شعبه های کلینیک ایران نوین در شهرک غرب و سعادت آباد که در سایت میتوانید آدرس دقیق را ملاحظه فرمایید ،  با استفاده از مشاوره رایگان از نحوه کاشت مو ، روش کاشت مو و هزینه کاشت مو مطلع شوید.

در صورتی که وقت و امکان حضور در کلینیک ایران نوین را برای گرفتن مشاوره حضوری را ندارید با تماس با شماره  22221000   از مشاوره آنلاین و تلفنی گروه ایران نوین بهره مند شوید . / پایان رپورتاژ آگهی /

 

 

 

مطالب مشابه را ببینید!